Vydymovacie zmesi, ktoré v domove udržia šťastie a pohodu

Vydymovacie zmesi pre spokojnú domácnosť

Vydymovanie je veľmi obľúbené nielen pre svoju jednoduchosť a takmer zaručený výsledok, ale aj kvôli svojim všestranným účinkom. V závislosti na vybranej zmesi je totiž možné si vybrať, čo chceme magickým procesom vydymovania dosiahnuť. A medzi vôbec najvyhľadávanejšie a najobľúbenejšie zmesi patria tie, ktoré majú za úlohu udržať v domove šťastie a pohodu.

Niet sa čomu čudovať, veď kto by sa nechcel doma cítiť dobre a spokojne, bez napätia a sporov s ostatnými členmi rodiny. Práve to, ako sa cítime v našom vlastnom domove, do značnej miery ovplyvňuje celý náš život. Ak teda doma pociťujete napätie, nepokoj alebo sú rodinné vzťahy bez harmónie, určite stojí za to vydymovanie aspoň vyskúšať.

Vydymovacie zmesi prinášajúce harmóniu domovu

Bakhoor

Pod týmto exotickým názvom sa ukrýva orientálna vydymovacia zmes, ktorá má za úlohu udržať v čase pohodu, dobrú náladu, pocity šťastia a ozajstnej pohody. Okrem toho sa vyznačuje afrodiziakálnymi účinkami, potláča negatívne energie a naopak je doslova zosilňovačom tej pozitívnej. V krajinách svojho pôvodu sa používa aj pri rôznych slávnostných príležitostiach vrátane svadieb. Jej hlavnou zložkou je takzvané orlárkové drevo, ďalej obsahuje santalové drevo, ambru, rôzne druhy éterických olejov, zmes aromatických bylín a živicu.

Zmes kadidiel pre šťastie

Kadidla sú vynikajúcim prostriedkom pre harmonizáciu domova, napomáhajú udržať spokojnosť a pohodu, uľahčujú nájsť pevnú pôdu pod nohami za všetkých okolností, zlepšujú zdravý nadhľad pri riešení rôznych problémov. To všetko dohromady je ideálnou kombináciou pre navodenie domáceho rodinného šťastia.

Levanduľová zmes

Levanduľa je všeobecne známa pre svoje výborné upokojujúce účinky, kedy dokáže utíšiť nielen stres a starosti, ale dokonca aj bolesti hlavy. Tým, že celkovo upokojuje, tiež zlepšuje zaspávanie a navodzuje pokojný výdatný spánok, ktorý je dôležitý pre dostatok energie aj pre dobrú náladu. Niet teda divu, že levanduľa sa stala tiež obľúbenou zložkou vydymovacích zmesí, ktoré majú za úlohu vzniesť do domova kľud a harmóniu.

Zložky vhodné do vydymovacích zmesí pre šťastný domov

Každý si môže vytvoriť aj svoju vlastnú vydymovaciu zmes. Ak je naším úmyslom zabezpečiť si v domove viac pozitívnej energie a očistiť rodinnú atmosféru, určite stojí za to zvážiť nasledujúce zložky:

Cédrové drevo

Má výnimočnú schopnosť posilňovať pocity šťastia, zvyšuje prosperitu a bohatstvo.

Eukalyptové lístie

Má osviežujúce účinky, odľahčuje napätie v domove, prečisťuje atmosféru.

Myrta

Zlepšuje náladu, posilňuje lásku a vzájomnú úctu.

Amber

Táto živica navodzuje pocity šťastia, pôsobí pozitívne na všetkých členov domácnosti, utišuje spory a napätie, dodáva domovu pozitívnu energiu.

Neviete, ktorá vydymovacia zmes je pre vás tou najvhodnejšou?
Skúste sa poradiť s vešticou a možno spoločne nájdete aj iný a účinný spôsob, ako vyriešiť starosti, ktoré vás práve trápia.

veštice online