Veštica Iveta

Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 608
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • osud
 • veštenie budúcnosti
 • duchovné poradenstvo

S čím Vám pomôžem?

 • láska, vzťahy, rodinné záležitosti
 • prosperita, peniaze a kariéra
 • zdravotné komplikácie

Veštenie ako poslanie

Ani neviem, kedy som sa veštením začala zaoberať. Čo si pamätám, veštenie ma vždy priťahovalo. Už ako dieťa som pátrala po tom, čo je to osud, kde sa berie budúcnosť alebo ako pracujú jasnovidci. Kým iné deti zaujímali bábiky a autíčka, mňa zaujímalo, kde tieto hračky skončia. Pýtala som sa sama seba, čo s tými autíčkami a bábikami bude za nejaký čas, až prídu hračky nové.

Postupne prichádzali ďalšie a ďalšie otázky, z autíčok sa stali napríklad domy a iný majetok, z bábik vzťahy s blízkymi. Veštenie a predpovedanie budúcnosti sa stalo súčasťou môjho života. Potom, čo som získala skúsenosti a naučila sa pracovať s ľuďmi, sa stalo tiež mojou prácou a mojím poslaním.

Prečo hľadieť do budúcnosti?

Prečo je vlastne budúcnosť tak dôležitá? Iba budúcnosť môžeme ovplyvniť, naplniť, utvárať k obrazu svojmu. Preto je tak dôležité obraz budúcnosti poznať. Prostredníctvom poznania sa na budúcnosť môžeme aspoň čiastočne pripraviť a tiež ju modelovať podľa svojich predstáv. Vďaka poznaniu vieme, na čo si dať pozor, čomu sa vyvarovať a tiež na čo sa tešiť.

Prostredníctvom obrazu budúcnosti spoznáme niečo viac o sebe, ale aj o svojich blízkych. Ako málo niekedy o nich vieme a ako veľmi môžu zasahovať do našich životov …
Potom, čo nám veštec vyjaví budúcnosť, potom môžeme sami, s chladnou hlavou, túto budúcnosť ovplyvňovať a zasahovať do udalostí budúcich.

Kam sa vydať?

Každý z nás niekedy rieši, kam sa vydať. Často váhame, či zvoliť to či ono. Možností pritom býva nespočetné množstvo. Často v neistote vyberáme jednu z možných ciest. Riešime napríklad, ako komunikovať s blízkymi, kam smerovať svoj záujem alebo napríklad ako budovať svoju kariéru. Tiež som otázku svojej kariéry riešila a rozhodla som sa, že sa vydám cestou poznania.

Denne spoznávam nových ľudí, ako médium vidím a “čítam” nové príbehy, tie minulé, súčasné i budúce. Pôsobím ako duchovné médium, využívam svoje zmysly, aby so sa vcítila do životov iných. Vidím hlbšie a ďalej ako ostatní. Dokážem sa napojiť na iné sféry, aby som získala potrebné informácie. Využívam silne vyvinutú intuíciu, aby som pochopila skryté väzby.

Pri svojej práci odkrývam budúcnosť, ukazujem správny smer, pomáham ľuďom v mnohých záležitostiach. Môžu to byť záležitosti týkajúce sa vlastného osobného rastu, životného vývoja, ale aj kariéry či financií. Samozrejme pomáham s láskou, môžem poradiť s riešením vzťahových, rodinných či medzigeneračných problémov.

Potrebujete aj vy radu z inej reality a iného časového obdobia? Využite mojich služieb. Zavolajte mi na telefónne číslo 0988 700 608, rada vám odpoviem na všetky vaše otázky. Som pripravená vám pomôcť.

* Ak veštica Iveta nie je dostupná alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Danka, Prešov

  Ivetka je úžasný človek. Je veľmi milá, empatická a citlivá.Mňa
  podržala v ťažších chvíľach. Bola moja bútľavá vrba.

  Hodnotenie: 5
 • Petra Mokrá, Prievidza

  Ivetka je veľmi milá veštica. Len keď sa jej chcem dovolať tak nie vždy sa dovolám jej. Mali by ste mať označené či je práve žiadaná veštica dostupná. Ďakujem. Petra

 • Maria

  Nič z toho, čo mi povedala p. Iveta nebola pravda. Neverím jej, zavádza a oblbuje ľudí, ktorí potrebujú pomoc. Je to neseriózna osoba.

Napíšte odporúčanie

veštice online