Tieto otázky kartám radšej nikdy neklaďte

výklad kariet

Snáď každý túži aspoň čas od času vedieť, čo ho čaká v najbližších hodinách, dňoch alebo týždňoch. Tieto pocity sú bežné najmä vtedy, ak sa človek nachádza v ťažkej životnej situácii. Môže ísť o rozchod s dlhoročným partnerom, stratu zamestnania, nešťastnú lásku alebo napríklad finančné problémy. Veď kto by nechcel vedieť, ako to vlastne všetko dopadne?

K výkladu kariet pristupujte s rešpektom

Je viac spôsobov, ktorými možno poodhaliť tajomné rúško budúcnosti a prezradiť tak, aký osud človeka sa v nej odohráva. K tým vôbec najobľúbenejším vešteckým praktikám patrí bezpochyby výklad kariet, najmä tých tarotových. Z kariet môžeme zistiť, čo nás pravdepodobne čaká, respektíve akým smerom sa bude uberať náš ďalší život. Môžu nás varovať, upozorniť na naše chyby, milo potešiť alebo ukázať veci, ktoré si sami doteraz neuvedomujeme.

Karty nám preto môžu uľahčiť praktickú stránku života, môžu nám pomôcť nájsť odvahu k závažnejšej životnej zmene alebo nám otvoriť oči vtedy, ak sa pozeráme zlým smerom. Zároveň tiež platí, že žiadna veštba nie je úplne definitívna a zmenou nášho správania aj spôsobu života ju môžeme dokonca aj zvrátiť.

Tieto otázky by mali byť pri výklade kariet tabu

Existujú otázky, ktoré by mali mať pri výklade kariet vždy vstup zakázaný. Nielenže by sme ich kartám nikdy nemali vôbec pokladať, ale ak sa tak už predsa len stane, žiadna seriózna kartárka by na ne nemala reagovať a veštiť na ne z kariet odpoveď.
Asi nie je prekvapením, že sa jedná predovšetkým o otázky týkajúce sa smrti, prípadne choroby.

“Koľko rokov sa dožijem?”
“Umriem skôr ja alebo môj manžel?”
“Nedostanem rakovinu?”
“Prežije otec ten ťažký infarkt alebo nie?”

Podobne nevhodné sú aj niektoré otázky na peniaze.
“Mám ten byt predať alebo radšej prenajať?”
“Aké sú výherné čísla na športku?”
“Ak si kúpim žreb, vyhrám?”

A dokonca sa to týka aj určitých otázok, ktoré sa dotýkajú rodinného života a vzťahov.
“Mám sa rozísť s Janom a začať chodiť s Milanom?”
“Podvádza ma manžel so sekretárkou?”
“Ako sa bude volať moja osudová láska?”
“Som tehotná? A ak áno, bude to dievča alebo chlapec? ”
“Máme sa pokúsiť ešte o jedno dieťa?”

Pozor na seba naplňujúce sa proroctvo

Možno vás zaujíma, čo je na vyššie uvedených otázkach tak zlého. Je to jednoduché, akonáhle sa veštba raz prednesie nahlas, tak “ožije”. Inak povedané, začne priamo ovplyvňovať náš ďalší život. Raz vyslovené slová v našich myšlienkach už zostanú a budú mať vedome alebo nevedome značný vplyv na našu ďalšiu životnú cestu.

Výsledok môže byť až deštruktívny. Stačí spomenúť na takzvané seba naplňujúce proroctvo. Človek sa často upne na odpoveď, ktorú mu karty dali, a bude tomu v ďalšom živote podriaďovať úplne všetko. A to mnohokrát na úkor svojho vlastného šťastia, zdravia aj na úkor svojich najbližších. Obzvlášť veľké následky to môže mať vtedy, ak sa dotyčný dozvie zdrvujúcu veštbu. V takom prípade nie je výnimkou, že sám človek sa začne správať deštruktívne nielen sám k sebe, ale aj k svojmu okoliu.

Výklad kariet online
Hoci je veľa otázok, ktoré neradno kartám pokladať, sú aj také, ktoré sú rozhodne povolené. Nechajte si vyložiť karty od naozajstnej kartárky a odhaľte svoj budúci osud.

veštice online