Tarot snov – recenzia

Ako Tarot snov sa označuje úspešná tarotová súprava od autora Cira Marchettiho. Hoci sa v niektorých oblastiach vymyká klasickému tarotovému systému, mnohými kartármi je považovaná za vôbec najlepšiu tarotovú súpravu.

Tarotový balík z hlbín ľudskej duše

Tarot snov

Tarot snov využíva klasické tarotové významy, ktoré obohacuje o snovú tematiku a vydarené výtvarné umenie. Výtvarnú podobu dal kartám Lee Bürsten. Vďaka jeho obrázkom sa karty na jednej strane skvele čítajú a vykladajú, na druhej strane fungujú ako určitá forma meditácie. Grafické vyhotovenie kariet sa prihovára priamo k srdcu, necháva odpočinúť myseľ a hlavu. Využíva emócie, intuíciu a duchovnú stránku každej ľudskej bytosti. Navodzuje až hypnotickú atmosféru, umožňuje vydať sa do hĺbky svojho vnútra a objaviť aj dávno zabudnuté sny.

Tento tarotový balík je už podľa svojho názvu zasnený. Oproti klasickému tarotu je čiastočne rozostrený, dotýka sa snov a podvedomia. Zachádza do najhlbšieho vnútra.

Cieľom autora bolo vytvoriť balíček kariet, kde každá z kariet bude pôsobiť obdobne ako sen ráno. Každá zo 78 kariet balíčka Tarot snov ponúka vstup do inej dimenzie, otvára priestor pre netradičné zážitky.

Tarot, ktorý pôsobí ako sen

Tarotová súprava Tarot snov predstavuje celkom 78 kariet alebo tiež snových obrazov. Karty sú umeleckým stvárnením pocitov, vystaveným na základe tarotového systému.

Pripomínajú rozprávky, mýty a legendy. Sú tak blízke ľudskému srdcu, umožňujú hlboké spojenie a všestranné využitie. Karty približujú niektoré historické postavy, miesta a predmety, tie reálne aj vymyslené, ktoré však ostávajú vo všeobecnom povedomí.

Karty si zakladajú na snovej tematike, ale sú oveľa komplexnejšie ako útržky snov, ktoré nám zostávajú v pamäti. Na druhej strane sú blízke snom vo svojej občasnej nezrozumiteľnosti. Niekedy nedávajú priestor mysli, aby mohla racionálne karty zhodnotiť, nechávajú nevysvetliteľné veci nevysvetlené. Ponúkajú aj záhadné príbehy, ktoré nemajú byť objasnené. Podobne ako je tomu so snami. Táto tarotová súprava ešte viac než ktorákoľvek iná nabáda k hľadaniu vo vlastných snoch a srdci, myseľ je ponechaná čiastočne stranou.

Karty doplňuje obsiahla kniha s celou radou užitočných informácií. Príde vhod skúseným kartárom aj tým, ktorí tarot ešte len objavujú. V knihe nechýba detailný popis a veľmi osobný výklad jednotlivých kariet alebo návod na výklad. Z knihy vyčítate, ako s kartovým balíčkom Tarot snov pracovať, ale dozviete sa aj mnoho ďalších súvislostí týkajúcich sa ezoterických symbolov, hebrejskej abecedy, stromu života alebo astrológie.

Láka vás tarot?

Tarot je rozsiahlym systémom, ktorý vyžaduje dlhodobé štúdium. Je založený na vedomostiach, ale pracuje aj s ľudskou intuíciou. Výklad tarotových kariet je tým najzložitejším zo všetkých, väčšina ostatných kariet sa vykladá ľahšie. Niektoré typy kariet dokonca stačí len uchopiť, ich posolstvo je ihneď na dosah …

Ihneď na dosah je vám však tiež posolstvo tarotových kariet.
Nemusíte sa nič učiť, nemusíte nič vedieť, nemusíte si obstarávať vlastný tarotový balíček. Stačí len využiť služby skúsených kartárok.

Kartárky, ktoré pracujú s tarotovými kartami, ale aj kartárky s cigánskymi, mariášovými alebo napríklad s anjelskými kartami nájdete v našej veštiarni. Profesionálny výklad získate ihneď cez telefón, stačí len zavolať na 0988 612 700.

veštice online