Strachy a fóbie podľa horoskopu

astrologia

Baran (21.3. – 20. 4.)

Pre Baranov je charakteristická tvrdohlavosť, sú dominantní a neradi ustupujú ostatným. Môže sa teda zdať, že ich nič nezaskočí. Napriek tomu však strach majú. Predovšetkým z ľudí, ktorí sa neboja ísť s nimi do sporu a ktorí dokážu byť ešte tvrdohlavejší než oni sami. Často im tiež nerobia dobre uzavreté priestory.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Býk potrebuje v živote poriadok a mať svoj deň starostlivo zorganizovaný. Akonáhle sa objaví nejaká nečakaná situácia alebo zvrat, Býk stráca pôdu pod nohami, je neistý a bojí sa. Práve veľkých zmien sa ľudia v tomto znamení obávajú pravdepodobne najviac.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Blíženci sú spoločenskí, kreatívni a je s nimi zábava. Z čoho majú najväčší strach? Toto znamenie väčšinou desí samota, to je totiž situácia, s ktorou sa nevie vysporiadať. Potrebujú okolo seba rodinu a priateľov, v opačnom prípade by sa im zrútil svet.

Rak (22.6 – 22.7.)

Raci sú citliví jedinci, ktorí potrebujú byť uisťovaní o tom, že sú potrební. Všeobecne trpia nízkym sebavedomím a malou sebadôverou. Niet sa teda čomu diviť, že práve kritika ostatných alebo dokonca posmech ostatných ich desí najviac.

Lev (23.7 – 22.8.)

Ľudia narodení v znamení Leva sú dominantní, majú pomerne veľké ego a túžia byť úspešní. V neposlednom rade potrebujú, aby boli za svoje úspechy patrične ohodnotení. Preto majú fóbiu z toho, že si ich nikto nebude vážiť. Uznanie ostatných potrebujú ako soľ.

Panna (23.8 – 22.9.)

Pre ľudí narodených v znamení Panny je charakteristický perfekcionizmus a túžba po poriadku. Najviac ich rozhodí z konceptu chaos, zmätok a chýbajúci poriadok. Desia sa náhlych zmien a nutnosti improvizovať. Často majú fóbiu z kritiky ostatných, pretože neúspech zvládajú veľmi ťažko.

Váhy (23.9 – 23.10.)

Pre Váhy je typické, že neznášajú akékoľvek spory a krik. Potrebujú totiž pokoj a stabilitu. Preto sa boja, že prídu o tieto svoje istoty. Fóbiu majú teda predovšetkým z hádavých ľudí, ktorí sa ich snažia vtiahnuť do konfliktu.

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Pravdepodobne najviac sa Škorpióni obávajú zrady, podrazu alebo oklamania. O to viac, ak by sa niečoho podobného dočkali od osoby, ku ktorej majú blízko. Pomerne často sa medzi Škorpiónmi vyskytuje sociálna fóbia, najmä strach z veľkých davov.

Strelec (23.11 – 22.12.)

Pretože potrebujú Strelci dostatok voľnosti, nemajú radi čokoľvek, čo ich zväzuje a obmedzuje. Nerobí im dobre ani stereotyp, dokáže ich preto vydesiť predstava, že prídu o všetku zábavu a slobodu.

Kozorožec (22.12 – 20.1.)

Ľudia v znamení Kozorožca nemajú všeobecne radi nečakané situácie, náhle zmeny. Niekedy ich dokonca dokáže zaskočiť aj to, keď ich na ulici niekto osloví s dotazom na cestu. Často tiež trpia trémou a nerobí im dobre komunikovať s väčším počtom ľudí.

Vodnár (21.1 – 20.2.)

Vodnári sú pomerne nestáli, potrebujú rozlet a mať pocit, že môžu voľne dýchať. Neznášajú akékoľvek obmedzovanie a ústupky. Strata slobody a nastavenia jasných hraníc ich dokáže poriadne vydesiť. Rovnako tak sa obávajú nudného stereotypu.

Ryby (21.2 – 20.3.)

Empatické a vnímavé Ryby dokáže vydesiť väčší kolektív ľudí, osoby príliš dominantné alebo dokonca hádavé. Často pre nich platí aj príslovie, že “strach má veľké oči”, z pomerne bežných mierne stresujúcich situácií dokážu nespať aj niekoľko nocí.

Znamenie horoskopu
Znamenie horoskopu naznačuje nielen potencionálne strachy a fóbie konkrétneho človeka. Vypovedá o ňom ešte oveľa viac. Zaujíma vás, ako ste na tom vy? Požiadajte vešticu o výklad svojho znamenia.

veštice online