Spýtajte sa kyvadla – ako pracovať s kyvadlom?

kyvadloJe mnoho magických pomôcok pre zodpovedanie otázok každodenného života. K tým najobľúbenejším patria tarotové karty alebo krištáľová guľa. Medzi celým radom pomôcok je kyvadlo jednou z pomôcok najjednoduchších. Na rozdiel od iných nevyžaduje hlbšie znalosti. Kyvadlo s trochou praxe dokáže údajne ovládať až 80% ľudí. Chcete sa aj vy naučiť pracovať s kyvadlom a opýtať sa ho na to, čo vás zaujíma? V tomto článku sa to dozviete ako na to.

Čo to kyvadlo vlastne je?

Kyvadlo je prostým predmetom s mnohými rôznymi podobami. V tej najjednoduchšej forme môže ísť o prstienok zavesený na šnúrke či retiazke. Takéto kyvadlo si ľahko obstaráte. Kyvadlo môže byť z rôznych materiálov. Nezriedka sa dajú obstarať kyvadlá v kovovom prevedení. Ako závažie kyvadiel slúži tiež krištáľ alebo iné drahé kamene. Dĺžka kyvadla je tiež variabilná, najčastejšie sa pohybuje okolo 15 cm.

Kyvadlo sa pri otázkach samovoľne hýbe. Je vedené univerzálnou energiou prúdiacou skrz človeka. Často zrkadlí myšlienky vlastného podvedomia, ktoré sú v ňom uložené, ale vedome alebo nevedome sú potláčané.

Čo všetko kyvadlo dokáže?

Kyvadlo dáva rýchlu, jasnú a stručnú odpoveď. Nevie odpovedať do hĺbky ako napríklad tarotové karty. Napriek tomu je kyvadlo pre svoju jednoduchosť a priamosť obľúbeným magickým predmetom. V praxi nachádza široké využitie, nielen pre veštenie. Práca s kyvadlom sa označuje ako radiestézia.

Kyvadlo sa uplatní napríklad pri hľadaní vody, pátraní po stratenom predmete, testovaní energetických polí alebo pri komunikácii s duchovnými bytosťami. Kyvadlom sa dá tiež otestovať, či sa konkrétny predmet hodí k magickej práci.

Kyvadlo sa používa aj k zdravotnej diagnostike alebo na liečbu. Predtým sa bralo do rúk, aby určilo pohlavie nenarodeného dieťaťa.

Ako pracovať s kyvadlom?

Pripravte sa

Vopred si umyte a osušte ruky, zložte z rúk šperky a hodinky.
Kyvadlo sa drží v dominantnej ruke. Šnúra sa uchopuje medzi palcom a ukazovákom.
Otázka, ktorú by malo kyvadlo zodpovedať, by mala byť jednoduchá. Odpoveď by mala vždy byť ÁNO alebo NIE.

Naučte sa rozpoznať ÁNO a NIE

Každé kyvadlo sa pohybuje špecificky, môže ísť o krúživé či kývavé pohyby, všetkými možnými smermi. Odpovede ÁNO a NIE majú u každého kyvadla svoju vlastnú podobu. Tú musíte u svojho kyvadla rozoznať.

Najjednoduchšie je spýtať sa kyvadla prvou otázkou: “Ako vyzerá odpoveď ÁNO?” Druhá otázka je logicky: “Ako vyzerá odpoveď NIE?” Prípadne sa dajú využiť aj jednoduché otázky typu “Je dnes pondelok / sobota?” S odpoveďami ÁNO / NIE a pozorovať , ako sa kyvadlo bude pohybovať.

Pre overenie podoby ÁNO sa dá v duchu len opakovať slovo ÁNO a sledovať pritom pohyb kyvadla. Podobne tak otestovať aj slovo NIE.

Zoznámte sa s kyvadlom

Pri výbere svojho kyvadla sa riaďte intuíciou. Je to osobný predmet, ku ktorému máte mať úzky vzťah. Každé kyvadlo je špecifické. Je potrebné si na neho zvyknúť a tréningom sa s ním naučiť komunikovať, predovšetkým dokonale rozoznať pohyby ÁNO a NIE, príp. NEVIEM. Až potom je vhodné začať s veštením.

Uvoľnite sa

V začiatkoch pracujte s kyvadlom len o samote. Svoje kyvadlo nedávajte do ruky nikomu inému, ani na hranie.

Pri veštení pomocou kyvadla je nutné odpútať sa od akýchkoľvek myšlienok či pocitov. Pracovať s kyvadlom sa dá len v stave uvoľnenia. Vyčistiť myseľ môžeme aj opakovaním mantier alebo otázky: “Čože mi asi kyvadlo odpovie?”

Chcete poznať odpoveď na svoje otázky?
Práca s kyvadlom vyžaduje najmä dokonalé uvoľnenie mysle. Akékoľvek emócie či túžby môžu ovplyvniť pravdivosť jeho oznámenia.

Ak sa vám práca s kyvadlom nedarí, môžete sa obrátiť na našich profesionálnych veštcov. Tí vám s pomocou kyvadla či iných vešteckých pomôcok vaše otázky dokážu zodpovedať.

veštice online