Sny o vzduchu. Čo znamenajú?

vyklad snov

Sny prichádzajú v čase, keď naša myseľ ustupuje. Do popredia sa dostáva naše podvedomie a skrze sny nám vypovedá niečo o tom, čo je v nás, ale bežne je to skryté. Sny toho môžu odhaliť veľa – o nás samotných, o našom živote alebo o pocitoch a túžbach. Vypovedajú o udalostiach, ktoré sme zažili, ale aj o tých, ktoré nás ešte len čakajú.

Ako fungujú sny?

Existuje mnoho teórií, ktoré popisujú výklad snov. Podľa niektorých sny priamo odhaľujú skutočnosť. Podľa ďalších teórií sny ukazujú na skutočnosť nepriamo alebo halia skutočnosť do akéhosi tajomna. Vždy sa však dá dopátrať významu sna. Vždy súvisí s naším bdelým životom, avšak môže sa dotýkať aj ďalších rovín. Sen tak môže byť užitočný a tiež ozdravný – rovnako tak ako je ozdravný spánok.

Prostredníctvom snov sa napája na vyššie vedomie a máme tak možnosť odhaliť aj niečo z budúcnosti. Samozrejme nie každému je toto videnie dané. K vešteniu sny užívajú predovšetkým čarodejníci a šamani. Ide o tzv. Veštecké sny. Napriek tomu sa aj výklad bežných snov môže stať užitočným pomocníkom v bežnom živote. Bežnému človeku sa sny samozrejme nezdajú preto, aby boli vykladané, ale je to možné. Sny môžu byť informačné, ale aj varovné.

Pri výklade snov je možné pracovať so štyrmi základnými elementmi – elementom vzduchu, zeme, vody a ohňa. Vo sne vždy jeden z elementov prevažuje, sen tak nesie energiu tohto živlu. V tomto článku sa zameriavame na element vzduchu – tzv. Vzdušné sny.

Ako sa prejavujú vzdušné sny?

Môže ísť o pocity ľahkého vánku v lícach hlboké dýchanie čerstvého vzduchu. Prostredníctvom vzduchu môžete cítiť sviežosť, ale tiež najrôznejšie vône. Vzduch môže byť hrejivý alebo ochladzovací.

Chlad upozorňuje na to, čo práve robíte alebo na čo sa chystáte. Zima hovorí: “neponáhľaj, daj si čas na svoje rozhodnutie.” Teplo v sebe nesie pohodu a optimizmus, prílišné teplo môže značiť bolesť.

Vzduch vo sne môže byť silou, ktorá človeku pomôže s prekonaním všetkých prekážok. Nabáda ho na cestu za svojimi snami, ktoré sa môžu naplniť. Vietor, vánok a sviežosť odkazujú na to, že čoskoro môžu odvanúť vaše ťažkosti. Vôňa môžu pomôcť rozptýliť vaše problémy.

Je možné, že sa vo vzduchu priamo vznášate alebo lietate. To znamená, že podvedome túžite po voľnosti a slobode. Chcete sa zbaviť pút, ktoré vás ťažia. Je tiež možné, že slobodu a príjemné chvíle v živote práve zažívate.

Pokiaľ vo sne padáte, ide o upozornenie. Sen upozorňuje na svojvoľné rozhodnutia na životné kroky, ktoré nebude možné opakovať. Varuje pred chybami.

Vzduchom môžu lietať aj iné predmety. Môžete napríklad uvidieť padajúcu hviezdu (podobný význam ako pád) alebo kométu. Kométa značí inšpiráciu, nové nápady, nové začiatky, ale môže tiež odkazovať na budúce problémy.

Ak svoje sny chcete interpretovať, nemali by ste ich interpretovať prostredníctvom mysle, ale skôr skrze svoje srdce a intuíciu.

Chcete porozumieť svojmu snu?
Ak stále svojmu vzdušnému snu nerozumiete, alebo máte iné ako vzdušné sny, môžete využiť profesionálneho výkladu snov, ktorý je u nás k dispozícii po telefóne.

veštice online