Rozhovor: Veštec Rudy – Hľadajte lásku, učia nás anjeli

Ste človek, ktorý dokáže vnímať svet anjelov, rozpráva sa s nimi a rozumie im. Kedy ste zistili, že to dokážete? Ako vás to obohatilo?

Nedokážem len vnímať svet anjelov, ale predovšetkým ho vidím aj počujem. Už ako 5-ročný som začal vidieť anjelov, ibaže ako malé dieťa som nerozumel, že obrovská žiara, ktorú vidím v mojej izbe, sú anjeli. Dnes chápem a viem, že anjeli sú medzi nami a chcú nám pomôcť vo všetkých oblastiach nášho života. Videnie anjelov zmenilo celý môj život, sú to bytosti, ktoré okrem lásky k služby duši nepoznajú iné hodnoty. Každého človeka milujú takého, aký je. Nesúdia a  neodsudzujú, pretože Boh nám dal slobodu vôle, slobodu rozhodovania a oni to plne rešpektujú. Bez nášho súhlasu nesmú a nemôžu zasiahnuť do našej slobodnej vôle.

Majú pre nás anjeli nejaký odkaz, ktorý by sme si mali zapamätať a snažiť sa podľa toho žiť?

Anjeli majú vždy pre nás odkaz, ktorý by sme si mali zapamätať. Je ním jednoznačne láska. Máme vedieť, že láska je všade okolo nás a v nás. Začnite od seba, nesúďte, neodsudzujte – a nájdete vnútorný mier a pokoj. Každý človek má žiť podľa svojho uváženia a presvedčenia, ale mal by začať myslieť pozitívne. Naše myšlienky majú pre tento svet veľké uzdravujúce účinky. Učím o tom aj v relácii Tvoj anjel na TV 8.

Ste posol svetla, čo dokážete sprostredkovať ľuďom, ktorí potrebujú pomoc? Kto a s akým problémom sa na vás môže obrátiť?

Po mojej klinickej smrti som pochopil veľmi veľa vecí, keď som prechádzal tunelom. Potom prišla obrovská žiara a počul som krásny príjemný hlas: “Vráť sa naspäť, ty sem ešte nepatríš, máš na zemi poslanie, si posol svetla.” Neuvedomoval som si to a nevenoval som pozornosť tomu, čo sa mi stalo. Myslel som si, že to bol len sen, ale dnes viem, prečo som tu a čo mám odovzdávať ľudom aj prostredníctvom anjelov. Vždy majú úžasné posolstvá pre ľudí, s ktorými prichádzam do kontaktu. Prichádzajú ku mne klienti, ktorí si nevedia nájsť zmysel života. Zaoberám sa duchovnými záležitosťami. Je to duchovná očista ich priestorov, ale aj očista tela, duše, aury, čakier, zbavenie blokád z minulých i súčasných životov, urieknutie, prekliatie, zbavenie karmy. Viem pomôcť aj s pripútanými dušami, ktoré neodišli domov, teda do svetla, ktoré neprešli na druhy breh. Niektorí ľudia nechápu, že existuje aj duchovný svet. Tlmočím správy od anjelov, archanjelov, majstrov, bohýň matiek, ale aj blízkych ľudí, ktorí už odišli domov do svetla. Neprichádzajú na moje ani vaše želania, vždy prichádzajú spontánne, keď to uznajú za vhodné. Som jasnovidec, duchovný učiteľ, terapeut, liečiteľ vašich duší, médium. Zaoberám sa božskou mágiou, ktorá je zameraná na lásku, službu, dušu. Svoje myšlienky mám pod kontrolou. Naučil som sa rozmýšľať inak ako ostatní ľudia, preto stále hovorím, že pre Boha nie je nič nemožné. Naučil som sa myslieť pozitívne a toto je moje učenie. Moje prednášky po celom Slovensku a stretnutia s ľudmi ma o tom denno-denne ubezpečujú. Ďakujem za to Bohu.

Sú ľudia, ktorým sa nedá pomôcť alebo je pomoc veľmi ťažká?

Moje presvedčenie je, že každému sa dá pomôcť, ale mali by to chcieť aj oni. Vždy hovorím – komu niet rady, niet pomoci. Za takýchto ľudí sa vždy úprimne pomodlím k Bohu a viac sa nimi nezaoberám. Sami by mali nájsť svoju cestu i smer a pochopiť aj samých seba.  Keď to chcú, tak im rád pomôžem, ale keď nie, tak nestrácam čas ani energiu. Každý človek by si mal vážiť aj seba samého a určiť si priority.

Akú radu by ste dali ľuďom, ktorí zo svojho životného údelu nevidia žiadne východisko?

Každému človeku sa dá pomôcť, ja osobne som prešiel veľmi ťažkými životnými skúškami a preto viem poradiť aj pomôcť vo všetkých oblastiach života. Človek však musí chcieť a veriť, že ten jeho život sa môže zmeniť k lepšiemu. Viera je kľúčom k zázrakom. Sám som sa presvedčil, že život s anjelmi je ľahší, krajší a jednoduchší, samozrejme, na čele s Bohom, pretože sú to jeho pomocníci lásky a svetla.

Zanechávajú problémy iných ľudí stopy aj na vašej duši? Ako sa dokážete zregenerovať a nabrať nové sily?

Nie, vôbec. Duša človeka je nesmrteľná a večná. V každom z nás je Boh a keď sa spojíme so svojou dušou, tak tvoríme jednotu s Bohom. V každom človeku vidím jeho pravú podstatu a keď odovzdávam problémy ľudí Bohu, tak sa dejú zázraky v jeho mene. Moja relácia Tvoj anjel v TV 8 je o tom dôkazom. Mám veľkú spätnú väzbu od divákov, pretože posielam aj energie na diaľku – a to je pre mňa to najkrajšie. Každý človek by mal začať od seba a nájsť lásku v sebe. Milovať všetko živé okolo seba. Ľudia ma robia šťastným a dodávajú mi silu. Sú mojím hnacím motorom, nesmierne si vážim každú živú bytosť tu na Zemi.

Každý človek má svoj životný príbeh, má svoje úspechy aj pády. Čo považujete vo svojom živote za najdôležitejšie momenty?

Niektorí nezvládajú svoje životné skúšky, preto potrebujú pomoc. Poznám tuto stránku aj v mojom živote, ale dnes som omnoho silnejší, preto radím ľudom, ako zmeniť svoj život k lepšiemu. Vo svojom živote považujem za najdôležitejší moment narodenie mojich detí. Je to obrovský dar od Boha. Nadovšetko ich milujem, sú to moje najväčšie poklady. Takisto dôležitý moment bol aj môj návrat z duchovného sveta. Preto si dnes nesmierne vážim svoj život a milujem ho. Moje poslanie tu na Zemi ma napĺňa a som šťastný, pretože som našiel seba samého. To je v živote veľmi dôležité.

Čo má na vaše rozhodnutia najväčší vplyv? Čo by ste v minulosti zmenili, keby ste sa do nej mohli vrátiť?

Láska je to, čo by každý človek mal v sebe nájsť.  Veľmi jednoduché je človeka odsúdiť a pritom nevidieť seba samého. Určite by som nič nemenil z mojej minulosti, netreba si nič vyčítať a obviňovať druhých, to nie je mojím poslaním. Ak by som neprešiel procesom sklamania, výčitiek, nádejí a túžob, tak by som sa dnes nevenoval tomu, čomu sa venujem. Ako hovorím aj učím, všetko je božsky načasované, bez minulosti by nebola prítomnosť.

Aký je dnešný svet podľa vás? Zostalo v ľudských srdciach dobro alebo prevládajú u ľudí ich horšie stránky?

V každom človeku vidím len to najlepšie. Mnohým ľuďom sa to môže zdať naivné, ale vôbec to tak nie je. Poznám reálny život, prešiel som ťažkým obdobím, keď som nemal ani na chlieb a dnes vďaka Bohu a mojim prosbám k nemu, som zmenil svoje myslenie. Prehodnotil som svoj život a odpustil predovšetkým sebe, ale aj ostatným ľudom, ktorí mi ublížili. Dnes im žehnám, lebo vďaka nim som otvoril oči a naučil som sa milovať svoj život.

Keby ste mali moc niečo dôležité zmeniť, čo by to bolo ako prvé?

Keby som mal moc zmeniť niečo dôležité, tak jednoznačne by som si želal celosvetový mier. Aby si ľudia začali vážiť jeden druhého, bez vrážd, krádeží, klamstiev, pretvárok, falošnosti, aby každý človek mal všetko, po čom túži a o čom sníva. Viem, že zdravie je to najvzácnejšie, čo máme.  Svojím myslením si môžeme tu na Zemi vytvoriť peklo, ale môže to byť aj raj. Jednoznačne by som si želal raj na zemi, preto každý človek by mal nájsť to krásne a vzácne v nás – a to je láska.

Splnili ste si už svoje sny alebo máte ešte predsavzatia, ktoré by ste chceli naplniť?

Môj sen? Želám si pekné rodinné vzťahy s mojimi deťmi a s ľuďmi, ktorých si vážim a mám rád. Prajem si, aby som vedel naďalej pomáhať ľuďom tak, ako doteraz.  Moje predsavzatie do budúcna… aj keď viem, že máme žiť pre prítomný okamih, pretože keď si niečo plánujeme, väčšinou sa nám nič z toho nesplní, ale keď odovzdáme danú zaležitosť svojim anjelom, tak nám určite pomôžu. Mne pomáhajú na každom kroku a pomôžu aj vám, ak ich o to požiadate. To je to, čo by každého človeka malo napĺňať. Mňa osobne to veľmi napĺňa a som šťastný, keď môžem prežiť všetko krásne v tomto okamihu.

 

Zdroj: TV8

veštice online