Rozhovor: Jasnovidka Lívia – verím v ľudskú dobrotu

livia-tv8

Máte dar, ktorý každý nemá alebo ho nevie využiť. Kedy ste zistili, že sa dokážete pohybovať v duchovnom svete a komunikovať s ním?

Každý dar je od Boha a každé ľudské šťastie je iba prostriedok hromadenia lásky k Bohu. Trvalo mi desať rokov, kým som sa vypracovala na frekvenciu, ktorá tomu prináleží. Na začiatku to bolo náročné, pretože vidieť neznamená vedieť. Preto som postupne študovala štyri ezoterické školy, aby som sa tento univerzálny galaktický jazyk naučila správne používať. Hoci som bola jasnovidka od útleho veku, nikto mi nevysvetlil, čo znamenajú jednotlivé farby, symboliky. Poslednú školu som ukončila iba nedávno. Každá mi zabrala štyri roky štúdií. Ešte aj dnes ma prekvapujú nove poznatky – preto je duchovný svet taký fascinujúci, pretože nikdy nemôžete tvrdiť, že všetko poznáte. Práve naopak, vždy vás niečo prekvapí. Preto sme neustále študenti školy života.

Beriete svoje schopnosti ako bremeno alebo ako dar?

Ako dar, ktorý s láskou k Bohu môžem používať, aby som naplnila svoje poslanie.

Čo dokážete ponúknuť ľuďom, ktorí potrebujú poradiť alebo sa zveriť so svojimi trápeniami? Ktoré metódy sú vaše obľúbené?

Ako jasnovidka či vizionár sa venujem čítaniu z aury. To je môj smer, vidieť vnútorným videním pravdu ukrytú v každom z nás. Sú to jasné pravdy a často tvrdím, že už v prvej vete majú celú odpoveď. Veľa ľudí ale potrebuje čas, dookola rozoberať danú tému, preto pracujem aj s tarotovými kartami, ktoré ponúkajú veľké množstvo slov na doplnenie a hlbšie pochopenie danej situácie. To je však iba čítanie toho, čo je už dopredu nastavené. Ak klient potrebuje naozaj zmeniť situáciu, je potrebné, aby sám pochopil, z akého dôvodu sa to deje. Má taký vnútorný potenciál zmeniť celý svoj život, že si to možno ani neuvedomuje. Preto som našla techniky, ktorými sa ľudia učia meditovať a zároveň vedome prechádzať sa v čase a priestore. Tento smer ma doviedol k technikám regresnej terapie, s ktorou pracujem najčastejšie a teší ma byť učiteľom toľkým skvelým dušiam. Niekedy pracujem aj s metatrónovými nástrojmi. Prečisťovanie aury na báze zvukových frekvencií nie je u nás veľmi známe, preto tieto techniky používam výnimočne. Sú to nástroje, takzvané ladičky frekvencií, na ktorých každý z nás vibruje a vďaka príbuzným tónom k danej frekvencii sa dajú naladiť.

Regresná analýza vám dáva možnosť pozrieť sa hlboko do duše človeka. Vidíte ich slabosti, ich silné stránky. Dokáže vás na ľuďoch ešte niečo prekvapiť?

Po toľkých skúsenostiach po 17 rokov praxe ma stále niečo prekvapuje a vždy si to vychutnávam. Som ako malé dieťa, ktoré sa teší, čo nové môže objaviť.

Svojím tretím okom vidíte odpovede, ale dokážu vám ľudia klásť správne otázky? Vedia, kde sú korene ich problémov alebo im aj v tomto musíte pomôcť?

Ľuďom veľmi často pomáham v tom, aby sa naučili správne pýtať. Čo nevieme opísať, to neexistuje. Iba správna otázka nás môže posunúť o kúsok ďalej. No nebojte sa, každý sa dozvie správne otázky a dostane na ne odpovede, keď je pripravený, takže si z toho nerobte ťažkú hlavu. Stačí veriť Stvoriteľovi a on naše cesty povedie.

Je pre vás vyčerpávajúce pomáhať ľuďom a zdielať s nimi ich bremená? Ako relaxujete?

Áno, je to vyčerpávajúce, často som po vysielaní doma ako múmia, ktorá nie je schopná bežne rozmýšľať. Pretečie cezo mňa obrovské množstvo informácií. Zanechajú odtlačky, ktoré postupne odznejú. Ako to zvládam? Jednoducho to púšťam ďalej a neuskladňujem to v sebe. To, čo v sebe nemáme, je nečitateľné a tým pádom to neexistuje. Takto vo mne nezostáva nič.

Čo by ste odporúčali človeku, ktorý má svoje trápenie a potreboval by sa s niekým poradiť? S čím by mal začať a s čím by sa radšej nemal zahrávať?

Moje motto: Poznaj sám seba, odkázal nám Sokrates… Aké jednoduché. Aké ťažké. Aké nevyhnutné… Spoznať vlastné vnútro, možnosti, hranice, vznešenosť, nízkosť…Až potom sa dá vládnuť. Sebe. Len tak sa rodia skutoční vládcovia…

Je to moje motto, ktoré je základom. Každý by mal najskôr spoznať sám seba, iba tak môže pochopiť, čo sa to deje okolo. K druhej otázke iba dodám, že karma nás dovedie k tomu, čo máme riešiť. Preto vlastne nie je nič, čomu by sme sa mohli vyhnúť. Iba ak pochopíme danú vec, môžeme zmeniť tok prúdenia energie.

Ktoré prípady vám vženú slzy do očí a ktoré vás naplnia nádejou a optimizmom? Sú ľudia pripravení na odpovede a rady, ktoré im dávate? Ako reagujú?

Plačem vtedy, keď je láska ako čistá energia na úrovni božskej vibrácie. Vtedy nie som schopná udržať pocit eufórie, ktorou som naplnená a plačem ako malé šťastné dieťa. Naplnená som iba láskou k stvoriteľovi, čo je tým najväčším požehnaním. Vždy hovorím, že keď si má niekto nájsť ku mne cestu, tak ho osud ku mne aj zaveje. Stále viac a viac za mnou prichádzajú ľudia, ktorým som bola ukázaná v meditácii či víziách ako duchovný sprievodca. Je len na nich, ako dokážu spracovať informácie, ktoré im viem sprostredkovať zo samotného zdroja. Najvyšší mi povedal, že to riešiť nemám a vždy mám hovoriť len pravdu. Tomuto som sa aj zasvätila a nikdy neposudzujem, čo dotyčnému odovzdám, pretože iba on sám vie, o čom tie slová sú. Reakcie sú vždy adekvátne tomu, na akej úrovni vibrácií sa dotyčná osoba nachádza, čo môžeme vidieť z jeho aury, ktorá nikdy neklame a nedá sa ani nijako skrášliť či zamaskovať. Hneď viem, ako to daný človek zoberie. Každý však má právo sa zmeniť, preto nikoho nesúdim, lebo aj on má čas, aby sa zo študenta mohol stať majstrom.

Ľudský život nie je len priamočiara jednoduchá cesta z bodu A do bodu B, má rôzne zákutia. Na čo by mali ľudia dbať, čo by malo byť pre nich najväčšou hodnotou?

Ľudské šťastie je iba prostriedok hromadenia lásky k Bohu.

Čo vám urobí najväčšiu radosť a čomu sa radšej vyhýbate?

Nerozmýšľam nad tým, sú to chvíľkové momenty, a z tých sa viem tešiť najviac. Všetko je to neplánované, zrazu to príde. Často sú to maličkosti, ktoré by možno pre iných boli bezvýznamné, no mne urobia radosť. Funguje to u mňa rýchlo, stačí, že sa mi niečo páči a poviem si, že to by som chcela – a veľmi rýchlo to do môjho života aj príde. Je to takzvaná sila príťažlivosti. Pracujem s ňou už od svojich pätnástich a viem, že to funguje. Vyhýbam sa ľudským hriechom, ktoré by mal každý poznať. Sťahuje nás to dolu a pridáva čiernu záťaž ako okovy, ktorých sa veľmi ťažko zbavujeme.

Čo pre nás chystá tento rok? Máme sa báť alebo pozerať sa do budúcnosti s nádejou? Čo bude tento rok znamenať pre vás?

Pre mnohých je to rok rokom pokračovania v hľadaní svetla. Temnota sa rozpína a ľudia majú v sebe hľadať svetlo. Čím viac svetla budú mať v sebe, tým viac ožiaria cestu, nielen pre seba, ale aj pre iných. Tento cyklus sa začal tento rok a postupne bude štyri roky rásť. Nebojte sa komunikovať s inými o svojich problémoch, neberte svoj údel ako bremeno, ktoré už nevládzete niesť a pokračujte v úsilí pri hľadaní individuálnej pravdy. Budúcnosť – to sú naše deti. Všetko, čo nedokážeme spracovať, presunieme na ich ramená. Nie je to škoda? Neverte ilúzii, že už nevládzete. Snažte sa pochopiť, čo vás brzdí, nezostávajte bez kontroly nad svojím životom. Dávajte si pozor na to, čo jete a pijete. Nedovoľte negatívnym myšlienkam, aby vás premohli. Zmena je potrebná, musí prísť zvnútra a keď jej bude dostatočne veľa, prejaví sa aj navonok. Verím v ľudskú dobrotu, verím vo vás, pretože keď príde súdny deň, na nič sa nezabudne. Zvažujte preto svoje rozhodnutia, vždy robte to, čo by sa vám páčilo, keby iní robili pre vás. A čo znamená tento rok pre mňa? Je zavŕšením toku energie, ktorá dosiahla najvyšší potenciál. Na tejto úrovni mám byť až do konca súčasnej inkarnácie. Vo výuke mám pridelené duše, s ktorými zdieľam nadobudnuté poznanie. Bude ma tešiť, keď iní budú rásť. 😉

 

Zdroj: Magická žena

veštice online