Príbeh pani Markéty: Ako mi karty otvorili oči

Príbeh pani Markéty je jedným z mnohých. Služieb kartárky totiž v súčasnom strastiplnom svete využíva celý rad ľudí, aj tých, o ktorých by ste to vôbec nepovedali. Je jedno, či v karty veríte alebo nie, kartárka pracuje nezávisle na našom vedomí a karty fungujú bez ohľadu na to, čo si o nich myslíme. Tiež pani Markéta možno zo začiatku trochu pochybovala, ostatne ako mnoho ľudí, ktorí s kartármi nemajú žiadnu skúsenosť. Sama bola prekvapená, koľko toho kartárka o nej vie a ako dobre jej poradila.

Pani Markétu trápil jej vzťah, dokonca priateľa podozrievala z nevery …


S priateľom sme vtedy boli 10 rokov. Počiatočná zamilovanosť už dávno bola preč, to je logické. Za posledné dva roky však vzťah začal mať vážne trhliny. Začalo to tým, že som odhalila priateľovmu neveru. Dušoval sa, že to bolo len raz, že išlo o úlet a za žiadnu cenu nechce poničiť náš vzťah. Snažila som sa mu odpustiť, ale našu vzájomnú dôveru tým veľmi poškodil. Vzťah poničený proste bol, od tej doby to začalo škrípať.

Čím ďalej, tým viac som mala pocit, že je mi stále neverný, ale nemala som žiadne dôkazy. Ani som ich nehľadala, chcela som mu veriť. Lenže sa správal podivne a náš vzťah sa začal meniť. Hádky sa stali každodennou rutinou, teda, pokiaľ bol práve doma. Spoločné výlety ho prestali zaujímať a mala som pocit, že aj ja. Kedykoľvek som sa spýtala, tvrdil opak. Keď však padla reč na svadbu, ktorú sme predtým plánovali, nejako sa k tomu nemal.

Začala som byť zúfalá. Žila som v nefungujúcom vzťahu, s úplne iným mužom, než ktorého som predtým poznala. Nevedela som, či má zmysel pokračovať alebo bude lepšie všetko rázne ukončiť. Na to je však potrebných veľmi veľa síl. Potom ma napadlo, že by som vyskúšala kartárku. Nemala som čo stratiť.

Žiadnu kartárku som osobne nepoznala, to by som ju možno využila už skôr. Nechcelo sa mi niekam chodiť, objednávať sa a odhaľovať svoje problémy niekomu v našom meste. Predsa len nie je tak veľké a nechcela som, aby môj vzťah riešil ktokoľvek iný. Susedky by rady mali o čom hovoriť. Tak som kartárke zavolala.

Máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa Vašej budúcnosti?
Ak chcete poodhaliť tajomstvo Vašej budúcnosti, zavolajte na 0988 612 700.
Skúsené veštice s dlhoročnou praxou dokážu odhaliť budúcnosť mnohými spôsobmi.

Kartárka počas chvíle popísala celý náš vzťah. Bohužiaľ však o mojom priateľovi hovorila ako o neverníkovi, ktorý má okolo seba mnoho žien a vždy bude mať. Mala som za to, že ide o tú neveru, ktorá odštartovala ťažkosti v našom vzťahu, ale karty ukazovali neveru ako súčasť nášho partnerstva. Bola som prekvapená, sklamaná a nešťastná. Ale aspoň som vedela, na čom som. Poskladala som si čriepky skladačky a pomaly začala odhaľovať, prečo sa priateľ správa, tak ako sa správa. Nebolo ťažké dohľadať jeho milenky. Horšie bolo náš vzťah ukončiť.

Ale urobila som to, bolo to náročné, ale teraz som vďaka tomu šťastná. Priateľa som vyhodila zo svojho bytu i života a začala som sa viac zaujímať o seba. Do pol roka som stretla novú lásku a sme spolu doteraz. Som rada za skvelého, verného priateľa, ktorého teraz mám. Som rada, že mi karty otvorili oči.

Aký je váš príbeh, prežili ste aj vy niečo, čo vám zanechalo stopy na duši, s čím sa chcete podeliť s ostatnými? Napíšte nám.

veštice online