Príbeh pani Marianny: Druhá šanca pre kartárky

Niekto v karty verí a iný nie. Názory ľudí sa však menia. Vo veľkej miere sú ovplyvnené kartárkou, s ktorou sa stretli. Áno, stretnutie s kartárkou môže byť negatívne i pozitívne. Bohužiaľ, nie každý, kto výklad kariet sprostredkováva, to myslí poctivo. Zažila to aj pani Marianna. Dala však kartám ešte šancu, skúsila to u inej kartárky, ktorú našla na internete, u jednej z našich profesionálnych, skúsených a poctivých kartárok. A zmenila názor.

Vždy som tušila, že existujú veci medzi nebom a zemou a že môžu významne ovplyvňovať ľudské životy. Duchovno, duchovné stránky života mi proste boli blízke. Dokonca som zažila stretnutie s človekom, ktorý mal “zvláštne schopnosti”. Bolo to tiež zvláštne stretnutie, také, pri ktorom behá mráz po chrbte.

A tak som verila aj v moc kariet a kartárok. V jednej nepríjemnej životnej situácii som jednu kartárku vyhľadala. Dostala som na ňu odporúčanie od známej, a tak som jej zavolala. Vôbec ju moja situácia nezaujímala, vraj nemá čas a mám sa objednať na osobné stretnutie. Tak som to urobila. Čakala som mesiac, než nastal onen termín, cestovala vlakom skoro hodinu, aby som sa dozvedela niečo z iných svetov. Namiesto toho som zistila, že táto kartárka asi práve nemá svoj deň. Priamo predo mnou ešte horlivo riešila niečo s iným klientom, a keď prišiel rad na mňa, zdalo sa mi, že myslela ešte na neho.

Karty mali ukazovať, že neprežívam práve šťastné obdobie. Aby nie, veď to bolo prvé, čo som jej povedala už pri objednávaní onoho slávneho výkladu. A potom som sa dozvedela, že bude lepšie a že sa nesmiem vzdať. Samé všeobecné frázy, nič konkrétneho… Bola som sklamaná, na toto som čakala tak dlho, jazdila tak ďaleko a nakoniec ešte zaplatila?

Trvalo niekoľko rokov, než som tento zážitok vstrebala. Medzitým však naozaj prišlo šťastnejšie obdobie a ja som si pomaly začínala hovoriť, že nie je človek ako človek a nie je kartárka ako kartárka. A tak som to skúsila ešte raz.

Tento krát som vynechala objednávanie, čakanie a dochádzanie. Vybrala som si kartárku, ktorá je dostupná na telefóne a ihneď dokáže poskytnúť výklad. Šťastnou náhodou som si vybrala takú kartárku, ktorá bola veľmi milá, príjemná a ochotná. Skutočne sa zaujímala o to, čo jej hovorím a snažila sa mi dať konkrétne informácie a rady do života.

Dáte aj vy šancu niektorej z našich kartárok?
U nás sa môžete spoľahnúť na 100% profesionálny prístup. Kartárky sú tu pre vás, sú pripravené vám okamžite pomôcť s čímkoľvek, čo vás trápi. Stačí zavolať na 0988 612 700.

Volala som tejto kartárke v čase, keď som vlastne ani žiadne rady nepotrebovala. Cítila som sa šťastná a spokojná. Nečakala som teda žiadne prevratné správy ani zásadné odporúčania, ktoré by prevrátili môj život na ruby. O to viac som bola prekvapená. Táto kartárka vedela presne o tom, čo ma kedysi postretlo a tiež upozorňovala na to, že ma to môže stretnúť znova. Vedela, čo práve prežívam a upozorňovala ma, že sa vznášam na ružovom obláčiku, z ktorého sa dá aj tvrdo spadnúť. Nespadla som, bola som pripravená, mala som silu a vedela som, ako sa pádu vyhnúť. Verím, že som si svoje šťastie dokázala udržať aj vďaka radám kartárky. Som vďačná, že som kartárkam dala druhú šancu.

Aký je váš príbeh? Prežili ste aj vy niečo s čím sa chcete podeliť s ostatnými? Napíšte nám.

veštice online