Príbeh pána Martina: Ako som kúpil dom

dom

Vo svojom živote niekedy činíme zásadné rozhodnutia, ktoré ovplyvnia všetko, čo príde po nich. Zažívame tiež okamihy, ktoré náš doterajší život obrátia naruby a nenávratne zmenia. Takéto zmeny môžu byť pozitívne aj negatívne. K tým zásadným životným okamihom patrí napríklad svadba. Život nasmeruje inam tiež založenie rodiny alebo kúpa pozemku, domu alebo bytu.

Zatiaľ čo niektoré okamihy nemôžeme načasovať, u ďalších si môžeme zvoliť termín. Sami môžeme prostredníctvom termínu ovplyvniť to, ako sa nám vydarí manželstvo alebo napríklad to, ako budeme spokojní s kúpou nového domu. Niekedy sa oplatí na nič nečakať a niekedy sa naopak hodí počkať. Načasovanie nepodcenil ani pán Martin …

Tiež máte pred sebou dôležité životné rozhodnutie?
Aj vy môžete využiť služby našich skúsených kartárok. Karty vám môžu odkryť to, čo je zatiaľ skryté. Pomôžu vám s rozhodnutím. Naše kartárky, veštice a astrológovia vám môžu pomôcť svoje rozhodnutie tiež ideálne načasovať.

S manželkou sme sa rozhodli pre založenie rodiny, ešte pred tým sme však chceli vyriešiť vlastné bývanie. Rozhodovali sme sa medzi tým, či kúpime pozemok a postavíme dom, alebo kúpime už postavenú novostavbu, príp. starší dom. Začali sme hľadať vo vybranej lokalite, venovali tomu veľa času a boli z toho pekne bezradní.

Pozemky tam, kde sme chceli, buď neboli vôbec, alebo boli oveľa drahšie, než sme očakávali. Bohužiaľ, domov na predaj bolo tiež pomenej a tie, čo sme navštívili, nám vždy z nejakého dôvodu nevyhovovali. Mali sme pripravené peniaze, ale vyzeralo to, že nebude za čo ich minúť.

Nakoniec sme vybrali najlepší variant, avšak z tých najhorších. Zvažovali sme kúpu jedného staršieho domu, ktorý na tom síce z technického hľadiska nebol najlepšie, ale ležal v peknej lokalite a mal okolo seba veľkú záhradu. Tá sa nám páčila najviac. Finančne vychádzal oveľa lepšie ako nákup pozemku a stavba, ale vyžadoval ďalšie investície a opravy.
Ešte pred definitívnym rozhodnutím som sa pre istotu obrátil na kartárku. Potreboval som sa utvrdiť v tom, že robím dobre. Kartárka mi moje rozhodnutie vyvrátila, vraj nie je tá správna doba. Doslova mi povedala, že mám s rozhodnutím počkať. Povedala, že čakať môžem mesiac alebo rok, ale oplatí sa to.

Čakať sa mi pochopiteľne veľmi nechcelo, ale rozhodnutie o kúpe vybraného domu sa trochu pretiahlo. Nakoniec uplynuli dva mesiace a kúpa stále nepostúpila ďalej. Ako blesk z čistého neba sa však naskytla príležitosť kúpiť úplne iný dom, ktorý nám maximálne vyhovoval. Všetko vyzeralo dokonalo, stále sme hľadali nejaký háčik, ale žiadny nebol. Nakoniec sa jednoducho objavil náš vysnívaný dom. Pochopil som, prečo kartárka hovorila o čakaní. Presne tento dom bol pre nás ako stvorený, tiež sme ho veľmi rýchlo kúpili a zabývali sa. Stačilo len počkať a nakoniec bývame vo svojom vysnívanom dome. Karty neklamali.

Aký je váš príbeh? Prežili ste aj vy niečo s čím sa chcete podeliť s ostatnými?
Napíšte nám.

veštice online