Príbeh pána Jána: darček pre manželku

Existuje nespočetné množstvo možností, kedy je možné využiť vešteckých služieb. Ľudia sa na vešticu obracajú z mnohých rôznych dôvodov, väčšinou sú to vzťahové problémy a trápenia v láske, tiež rodinné konflikty či konflikty na pracovisku. Áno, tiež kariéra patrí k populárnym témam, ktoré veštica so svojimi klientmi rieši, vedľa toho ide aj o peniaze alebo zdravie. Tým však výpočet zďaleka nekončí. Skúsená veštica môže odpovedať na takmer akúkoľvek otázku. Ak nie, navedie vás k odpovedi, ktorá sa vám vyjaví jasnejšie ako kedykoľvek predtým. Obdobné skúsenosti má aj pán Ján.

Jána trápilo to, že nevie, akým darčekom by potešil svoju ženu k významnému životnému jubileu. Radosť z nadchádzajúcej udalosti tak neprichádzala, s blížiacim sa termínom bol Ján čím ďalej zúfalejší. O pomoc sa rozhodol požiadať vešticu. Tá mu s nezvyklou úlohou pomohla. Prečítajte si celý príbeh pána Jána!

Som sa svoju ženou cez tridsať rokov, máme spolu tri krásne deti a radosť nám robia aj dve vnúčatká. Naše manželstvo samozrejme nie je bez šrámov, ale môžem povedať, že je šťastné a naplnené. Snažíme sa jeden druhému vychádzať v ústrety a správame sa k sebe pekne.

Za tých tridsať rokov už sme toho zvládli veľa. Znamená to tiež tridsať Vianoc, narodenín, narodenie detí, vnúčat, svadba staršej dcéry a veľa ďalšieho. Moja manželka dbá na drobnosti a dobre viem, ako veľkú radosť jej dokáže urobiť vhodný darček a ako je smutná, keď sa darčekom zrovna netrafím do jej predstáv.

Kvety k narodeninám sú samozrejmosťou, občas ju poteším tiež čokoládou či inou maškrtou, už odo mňa dostala tiež nejeden šperk.

Teraz chystáme veľkú rodinnú oslavu jej päťdesiatych narodenín a ja si uvedomujem, ako veľmi je dôležité, aby som jej dal ten správny darček. Vôbec však neviem, aký darček je ten správny. Svoju ženu poznám dokonale a rovnako márne tápam.

Pýtal som sa, kde sa dalo, ale výsledok žiadny. Neporadili ani staršie dcéry. Sami si lámu hlavu s tým, čo pre manželku, ich matku vymyslia. Nakoniec, ani neviem prečo, som zavolal veštici. Narazil som na internetovú ponuku. Zavolať vešticu bolo tak jednoduché, že mi prišla škoda nevyužiť túto príležitosť. Proste som to chcel skúsiť a napodiv – podarilo sa!

Akú radu potrebujete vy?
Inšpirujte sa príbehom pána Jána a opýtajte sa veštice na čokoľvek, čo vás napadne. Skúste s vešticou vyriešiť čokoľvek, čo vás trápi. Trebárs vás prekvapí, ako hodnotný taký rozhovor s vešticou môže byť. Stačí zavolať na 0988 612 700.

Možno to bolo aj tým, že veštica bola sama žena, ktorá má prehľad o tom, ako to funguje v dlhodobých vzťahoch a v manželstve, že pozná potreby žien a vie sa vžiť do úlohy mojej manželky. Pravda je, že mi manželku opísala tak, ako ju poznám len ja a jej blízki. Hovorila o tom, aká je, ako sa chová a dokonca mi načrtla aj to, čo odo mňa ako darček očakáva. Presne to som potreboval vedieť. Bola to rada na nezaplatenie. Pýtate sa aká?

Spoločne s vešticou sme došli k tomu, že je čas manželke ukázať niečo nové, zažiť s ňou nové dobrodružstvá a posunúť náš vzťah úplne do inej roviny. Tá naša rovina má mať podobu rajských indonézskych ostrovov, kam by som ju rád vzal. Takáto exotická dovolenka bude skvelým darčekom k päťdesiatke a tiež sa môže stať našimi druhými medovými týždňami.

Aký je váš príbeh? Prežili ste aj vy niečo s čím sa chcete podeliť s ostatnými?
Napíšte nám.

veštice online