Príbeh Moniky: Nevera vzťahu nakoniec prospela

Nevera vzťahu nakoniec prospela

Môže sa nám to páčiť alebo nemusí, ale nevera k súčasnému životu jednoducho patrí. Údajne je neverný každý tretí človek, ale presné štatistiky pochopiteľne nie sú. Podľa niektorých názorov je neverníkov dokonca ešte oveľa viac. Na druhej strane je tu aj prehnaná žiarlivosť, ktorá tiež vzťahu neprospieva. To si uvedomovala aj Monika a snažila sa náznaky o nevere partnera dlho prechádzať. Raz to však prasknúť muselo.

Z dlhodobých vzťahov sa často bohužiaľ vytratí intimita. Spolužitie sa stane stereotypom, z partnerov skoro cudzinci. Kvôli deťom na seba manželia nemusia mať čas a vzťah tak upadá. Kým žena sa upne na deti, muž potom ľahko podľahne mámeniu atraktívnej milenky, ktorá je tu len pre neho. Milostný trojuholník je však dlhodobo neudržateľný, a tak skôr či neskôr musí niekto z kola von.

Hľadáte pomoc?
Aj vy sa môžete obrátiť na skúsených kartárov či veštice. Zavolajte na 0988 700 888. Pomôžu vám vo vzťahových problémoch, ale poradia aj v rodinných, pracovných, finančných a ďalších záležitostiach.

“V prvej chvíli som chcela manžela jednoducho vyhodiť. Zbaliť mu veci a poslať za tou druhou, “opisuje Monika situáciu, kedy sa o nevere manžela dozvedela. “Lenže potom som vychladla a začala premýšľať. Stále sme rodina, máme krásne deti, spoločné zážitky. Máme dom, kde sa nám žije dobre. Pravda, náš partnerský život už nie je, čo býval. A keby som mala byť objektívna, mám na tom svoj podiel,” tak uvažovala Monika.

“Samozrejme som nevedela, čo ďalej. Nevedela som, ako sa s neverou vyrovnať. Nevedela som si predstaviť, že iba ja mám rozhodnúť o tom, čo s naším manželstvom bude. Ako náhle som sa o nevere dozvedela, urobila som manželovi scénu. Ten sa kajal, ospravedlňoval sa, sľuboval, prosil. Bol mi neverný, ale vo chvíli, keď hovoril, že o nás nechce prísť, som mu verila. Chcela som mu veriť.

Človek má svoju hrdosť, ale odpustenie je viac. Manžel priznal svoju chybu, ale chybu som si musela priznať aj ja. Uvažovala som, že nášmu vzťahu dám druhú šancu. Nebola som si však istá. Obrátila som sa telefonicky na kartárku. Prečo? Moji priatelia by neveru razantne odsúdili. Všetci by boli na mojej strane, ale ja som cítila na nevere svoj podiel. Nedbala som o náš vzťah. Nebola som dobrou partnerkou.

Kartárka ma uistila o pevnosti nášho manželstva. Dala mi odvahu postaviť sa ostatným, u ktorých môj neverný manžel neprešiel. Dala mi silu prekonať svoju hrdosť a venovať sa nášmu manželstvo, našej rodine, ale predovšetkým vzťahu. Vďaka kartárke som si uvedomila, že napriek tomu všetkému je ešte v našom manželstve láska. A tá mi stojí za to. Kartárka mi tiež povedala, že tá milenka nebola vôbec dôležitá. Nebol to človek, ktorý by mal v mojom manželstve zásadnú úlohu. Mala byť len niekto, kto naše manželstvo niekam posunie. A to sa stalo. Nakoniec sa posunulo k lepšiemu. Nevera nášmu vzťahu paradoxne prospela.

Aký je váš príbeh? Prežili ste aj vy niečo s čím sa chcete podeliť s ostatnými?
Napíšte nám.

veštice online