Príbeh Marcely: nakoniec som si vzala cudzinca!

Láska hory prenáša a nepozná hraníc. Nie vždy je život ružový, ale láska nasadzuje ružové okuliare a nechá ľudí vznášať sa na ružovom obláčiku. Často potom bohužiaľ dochádza k tvrdým pristátím na zem. Svoje o tom vie každý z nás.

Pani Marcela v živote zažila nejedno sklamanie. Za sebou má neúspešné manželstvo a nový vzťah sa zdal byť veľmi komplikovaný na to, aby vydržal. Nakoniec ale všetko dobre dopadlo.

Po rozvode som bola dosť opatrná. Nechcela som dopustiť, aby ma zase niekto natoľko sklamal ako môj bývalý muž. Mali sme z môjho pohľadu krásny vzťah, spoločné bývanie, za sebou svadbu a plánovali sme rodinu, aspoň som si to myslela. Potom sa ukázalo, že môj muž si už stihol urobiť rodinu inde, mal dlhoročnú milenku a s ňou i dieťa. Keď sa to prevalilo, nakoniec som bola zlá ja. Môj muž takmer zo dňa na deň úplne obrátil svoj postoj. Zrazu nebol krásny vzťah. Proste sa odsťahoval a požiadal o rozvod. Trvalo mi dlho sa s tým vyrovnať, ale nakoniec som si dovolila sa znova zamilovať.

Karty môžu poradiť aj vám!
Stačí zavolať niektorej z našich skúsených kartárok a poprosiť ju o pomoc so svojim problémom. Karty poznajú odpoveď takmer na všetky otázky, pomôžu v milostnom živote, ale aj s rodinnými, osobnými, finančnými alebo pracovnými problémami. Stačí len zavolať na 0988 612 700.

Mojím vyvoleným sa však stal cudzinec. Bol to Francúz, napoly Egypťan. Po otcovi z Egypta zdedil hnedú farbu, výrazné oči a temné vlasy. Po mame Francúzke zase šarm a príjemné vystupovanie. Narazila som na neho pri svojej zahraničnej ceste, bol to zamestnanec našej partnerskej firmy. Hneď sme si padli do oka.

Čoskoro sme sa začali navštevovať, ja som lietala do Francúzska, on sem na Slovensko. Trávili sme spolu dovolenky a mali sa dobre. Všetko bolo idylické do tej chvíle, než som ho predstavila rodine. Rodičia sa anglicky dohovoria ťažko a francúzsky vôbec nie, a tak si teda nemali čo povedať. Ja som si na angličtinu čoskoro zvykla a navyše som sa začala učiť po francúzsky. S mojím vyvoleným som teda problém v komunikácii nemala, to skôr s mojimi rodičmi, ktorí ho dlho nemohli prijať.

Keď sme začali plánovať rodinu, zrazu sa objavovali stále nové a nové komplikácie. Svadba s cudzincom bola problém, spoločné bývanie, deti. Zrazu bolo viac prekážok, ako náš vzťah mohol ustáť. Vyzeralo to na rozchod. V tej chvíli sme však zavolala kartárke.

Kartárke som nemusela nič vysvetľovať. Ona vysvetlila mne, že všetko ide, keď sa chce. Tiež mi pripomenula, že tento partner je síce cudzinec, ale rozhodne ma neprekvapí tak, ako to urobil môj bývalý muž. Upozornila ma na stálosť, vernosť a oddanosť môjho partnera. “Práve takého muža predsa pre svoj život potrebujem,” povedala som si. A tak som sa namiesto rozchodu druhýkrát vydala. Už sú to tri roky, za tú dobu sme vyriešili veľa problémov, ktoré sa na začiatku zdali neriešiteľné. Nakoniec prišlo aj moje vytúžené dieťa a musím povedať, že som veľmi rada, že som si vtedy nechala poradiť od kariet.

Aký je váš príbeh? Prežili ste aj vy niečo s čím sa chcete podeliť s ostatnými?
Napíšte nám.

veštice online