Príbeh Lucie: s kartami je možné všetko, teda aj chudnutie

Existujú tisíce príbehov o tom, ako karty pomohli vyriešiť zásadný životný problém, ako boli prospešné v osobnom, milostnom i pracovnom živote. Kariet sa dá pýtať na otázky týkajúce sa peňazí, kariéry, ale aj lásky, rodinných vzťahov alebo zdravia. Karty poznajú odpoveď na každú otázku, stačí sa len správne sa opýtať. Takto sa spýtala aj pani Lucia, ktoré kartám dôveruje už od útleho veku …

Áno, som kartárka a som na to pyšná. Kariet sa pýtam na čokoľvek, využívam ich denne. Nie som však profesionálka, karty mám pre seba, svoju rodinu a priateľov. Rada vysvetlím karty každému, kto o to požiada. Neberiem to však ako službu a nehodlám nikoho presviedčať, nech to skúsi. Pre mňa je dôležité, že sama veľmi dobre viem, že karty neklamú a vždy dokonale fungujú.

O tom, že karty vedia poradiť s prácou, láskou a vzťahmi, peniazmi alebo dokonca so zdravím, nie je pochýb. Už roky ich takto využívam. Začala som už ako malé dievča, kedy som prázdniny trávila u milovanej babičky. Tá bola vyhlásenou kartárkou, ku ktorej sa schádzali ľudia zo širokého okolia. Tak som sa ku kartám dostala aj ja a nakoniec som aj tie babičkine obľúbené karty zdedila. Ešte predtým som si však obstarala niekoľko vlastných balíčkov, aby som sa mohla učiť. Niečo z toho kartového umenia som určite zdedila po babičke, niečo mi prinieslo dlhoročné štúdium a nakoniec sa hodili aj rozsiahle skúsenosti.

Karty vedia pomôcť v mnohých situáciách
Karty môžu pomôcť aj vám, a to sa rozhodne nemusíte venovať kartovému umenia tak, ako pani Lucia. Môžete využiť služby profesionálnej kartárky, ktorá vám rada kartový výklad sprostredkuje. Pýtať sa môžete na čokoľvek, odpovede sú vám navyše dostupné po telefóne. Stačí len zavolať na 0988 612 700.

Oplatí sa kariet pýtať na čokoľvek, čo človeka napadne a čo ho trápi. Tak sa s nimi naučí dokonale pracovať. Na niektoré otázky však nie je vždy ten pravý čas. Niektoré otázky proste musia dozrieť. Tak došlo aj na otázku môjho chudnutia. Dlho som bojovala s nadváhou, ale karty som nezapájala. Chýbalo odhodlanie, vôľa, možno ešte nenastal čas so svojou hmotnosťou niečo robiť. Až som raz došla do fázy, kedy som si povedala “dosť”. Vo chvíli, keď sa chudnutie stalo mojím skutočným cieľom, som vzala do rúk karty a spýtala sa ich, či už nastala tá správna doba. Karty mi to vlastne len potvrdili.

S pomocou kariet som potom našla spôsob, ako zmeniť svoje stravovanie. Karty ma tiež vopred upozornili na novú kamarátku – poradkyňu. A skutočne, čoskoro na to sa do môjho života dostala žena, ktorá na mňa veľmi zapôsobila a s chudnutím mi pomohla. Využila som jej vlastných skúseností a inšpirovala sa od nej. Stala sa jednou z mojich najlepších priateliek. Som za ňu čiastočne vďačná kartám a nakoniec im vďačím aj za to, že sa mi podarilo schudnúť.

Aký je váš príbeh? Prežili ste aj vy niečo s čím sa chcete podeliť s ostatnými?
Napíšte nám.

veštice online