Posolstvo anjelov pre Marec 2017

posolstvo

Marec – ukotvenie, stabilita, meditácia, pozornosť tomu, čo si želám, skúsenosti, odhodlanie, vlastná sila.

V tomto týždni prajú energie všetkému, čo si vyžaduje ukotvenie a stabilitu. Zameriavame sa teda na záležitosti, ktoré pre nás majú význam pre dlhšie trvanie s možnosťou premien a rastu.

Nezáleží na tom, o akú ide oblasť, záleží na tom, na čo sa práve zameriavate, aj keď väčšina z Vás zrejme pracuje na všetkých oblastiach vo svojom živote.

Očakávať možno teda prípravy, naladenie sa a nové dohody a zmluvy v akejkoľvek oblasti – domov, okolnosti okolo nehnuteľností, bývania, vzťahy, svadby, rozvody, nové činnosti, práca, partnerstvo, profesijné zmluvy atď.

Čo potrebujete je odhodlanie, asertivita – stáť si za svojím, bez ohľadu na dané okolnosti tu a teraz. Tieto okolnosti tvoria len skúsenosti, ktoré sa Vám v budúcnosti vrátia a vyplatia.
Aj ťažké, nepríjemné a boľavé veci sú teraz súčasťou cesty, ktorá nás rozvíja a vďaka ktorej práve tvoríme nové skúsenosti, ktoré sa budú v správny čas hodiť.

V prvej tretine by sme sa mali venovať prípravám, naladeniu sa a dojednaniu podmienok vyhovujúcich všetkým zúčastneným stranám.

V druhej tretine si ujasníme, z čoho vychádzať, čo máme k dispozícii, viac rozjímame a hodnotíme, bilancujeme, a objasňuje si, ako a kde začať a s čím, poprípade s kým.

V poslednej tretine sa už obrábajú “nové polia”, sadíme a pracujeme. K tomu je možné využiť vnútornej sily, ambície, odhodlanie a už nabratých skúseností.

Prajem Vám týždeň plný sily, odvahy, odhodlania a vytrvalosti.

Posolstvo pre tento týždeň:
“Cesta je dôležitejšia ako to, čo vás na cestu priviedlo.”
“Samota a púšť môžu doviesť človeka k tomu, že nadviaže úžasný kontakt s neviditeľným svetom.”
“Druhou známkou smrti našich snov sú naše ISTOTY. Nechceme vidieť život ako veľké dobrodružstvo, ktoré máme prežiť, a preto si začneme nahovárať, že to málo, čo od existencie požadujeme, je výsledkom nášho múdreho, správneho a spravodlivého uvažovania. ”

PAULO COELHO

zdroj: Hanka, web

veštice online