Posolstvo anjelov pre Júl 2015

Mesiac júl je prelomovým mesiacom tohto roka. Mnohým ľuďom sa radikálne začne meniť život, alebo vybrané oblasti, aj keď tieto zmeny sú naštartované už dávno. Teraz ich však budeme zreteľnejšie a reálnejšie vnímať.

Pre malé zopakovanie: https://www.vestenie.sk/posolstvo-anjelov-pre-rok-2015/

V júli sa máme pripraviť na výraznejšie premeny v našom živote a zároveň je aj vhodné obdobie pre zmeny v oblasti práce, podnikania, bývania, vo vzťahoch atď.
Júl bude síce v pokojnejších energiách, ale budete cítiť nutkanie niečo zmeniť. Podniknite preto nejaké kroky bez obáv a výčitiek. A to doslova – podniknite kroky. Je totiž dôležité veci neunáhliť a na všetkom postupne krôčik po krôčiku pracovať. Všetky oblasti nášho života a v živote každého z nás je potreba uviesť do rovnováhy. Začal nás ovplyvňovať vek Vodnára a ten nám práve prináša rovnováhu. Tam, kde si nie ste úplne istí, počkajte na vhodnejší okamih, alebo si požiadajte svojich strážnych anjelov alebo archanjela Michaela, nech Vás vedú tou správnou cestou, alebo nech Vám pomôžu s niektorými oblasťami, kde si momentálne neviete rady. Požiadajte si o vedenie, odpovede a uvidíte, ako sa všetko naraz ukáže v úplne jasnom svetle.

Ďalej sú tu karty, ktoré nás nabádajú k odpusteniu. Aby sme mohli začať nový život a mohli sa posunúť ďalej, je potreba minulosť nechať tak a neobviňovať sa, čo sme urobili zle. Urobili sme to, čo sme v danej chvíli urobiť museli a nie je to preto, aby sme sa vinili, ale preto, aby sme prežili skúsenosť, ktorá nás má naučiť konať inak. Ak sa budete akokoľvek obviňovať alebo si vyčítať minulé veci, neposuniete sa dopredu a budete stáť na mieste a v energiách udalostí, za ktoré sa viníte. Týmto dané záležitosti udržujete v aktívnych vplyvoch, ktoré Vás potom vedú nesprávnym smerom, teda nikam, alebo späť.

Navyše je seba obviňovaním a výčitkami zaťažovaná bedrová chrbtica, ktorá potom bolí a všetky tieto energie sa tiež držia v oblasti podbrušia, kedy sa potom môžeme cítiť nafúknutí, čo sa po čase prejavuje nadváhou. Z toho môžu do budúcna plynúť aj ďalšie problémy, ako rôzne opuchy, zápaly, a iné nepríjemné prejavy, keďže sa táto energia sa drží vo Vašej duši, čo sa potom prejavuje vo fyzickej úrovni.

Vezmite si napríklad dovolenku, oddýchnite si, porovnajte si v sebe, čo by ste chceli inak, ako by ste sa cítili šťastnejší. Vytvorte si predstavy, aký život si v akej oblasti prajete prežívať, vytvorte si želanie a pracujte na tom. Verte si, verte vo svoje schopnosti a možnosti a verte, že dané okolnosti, ktoré Vám znemožňujú dosiahnuť na svoje priania, sa v momente Vášho vnútorného rozhodnutia začnú meniť tak, aby ste na svoje priania dosiahli. Navyše sa Vám začnú objavovať okolnosti nové, plné príležitostí a možností. Všetko sa deje tak, ako má a všetko sa zrkadlí vo Vašom vnútri, tým čím vyžarujete, akými energiami a myšlienkami, si tiež tvoríte svoju budúcnosť a možnosti. Buďte trpezliví, neponáhľajte sa a splývajte so životom. Nechajte sa viac viesť, prijímajte veci s dôverou, že všetko sa deje tak ako má a v správny čas.

Výraznejšie sa v júli prejavuje karta ohľadom nehnuteľností, domova a zázemia. Je teda vhodný mesiac pre zmeny a premeny v tejto oblasti.
Prajem Vám krásny mesiac plný nových myšlienok, príležitostí a splnených prianí.

Anjelské posolstvo pre tento mesiac.

“Nechaj odísť pocity viny a spomeň si, že si dokonalým dieťaťom Božím.”

“Vedz, že si zaslúžiš dobro vo všetkých smeroch.”

“Je na čase pustiť sa všetkého starého a nepotrebného, ​​uvoľníš tak miesto niečomu novému.”

“Tvoja trpezlivosť bude odmenená.”

“Odpoveď, ktorú hľadáš, môžeš nájsť počas dovolenky, rekreácie alebo krátkeho voľna.”

zdroj: Hanka, web

veštice online