Nemôžete nájsť lásku? Skúste na to ísť trochu inak!

Kúzlo pre nájdenie životného partnera

Snáď každý, kto je sám, aspoň z času na čas zatúži po niečej blízkosti. Po niekom, kto by dokázal vypočuť, zahnal prípadné chmáry a zlepšil náladu. Po niekom, kto by tu pre druhého skrátka bol, pohladil, objal a s kým by bolo možné zdieľať zážitky, rovnako ako každodenné starosti.

Väčšina z nás pre šťastný a spokojný život partnera potrebuje. Lenže čo robiť, keď sa stále nedarí spriaznenú dušu nájsť? V takom prípade je možné skúsiť ísť osudu naproti a vyskúšať jedno jednoduché, avšak mnohokrát prekvapivo účinné kúzlo.

Premeňte sen v realitu

Nie je potrebné si predstavovať žiadnu zložitú mágiu, dokonca nie sú potrebné ani žiadne špeciálne pomôcky, toto kúzlo teda môže vyskúšať úplne každý, kto túži mať po svojom boku milujúceho partnera. Celý trik spočíva iba v úžasnej sile imaginácie a tajuplnej moci nášho vlastného podvedomia. Poďme si teda predstaviť “návod”, ako si životného partnera konečne privolať do života.

Ten, komu sa už prejedá single život, by si mal pre tento jednoduchý rituál urobiť čas pravidelne aspoň na niekoľko minút, a to až večer a najlepšie tesne pred spaním. Dotyčný zavrie oči a začne si predstavovať, akého partnera by túžil mať po svojom boku. Mal by sa pritom zamerať nielen na vizuálnu stránku, ale ešte viac na charakterové vlastnosti. Môže nechať fantáziu naplno prúdiť. V mysli má pomyselnú plastelínu, z ktorej môže vytvoriť potenciálne druhú polovičku úplne podľa svojich predstáv a túžob. Pozor, vzhľad by nikdy nemal byť tým hlavným, dôležitejšie je povaha, spoločné záujmy a rovnaké hodnoty. Tak to napokon chodí aj v reálnom živote.

Potom nastáva okamih, kedy si človek môže dovoliť ísť ešte ďalej a začať snívať. Mal by si skúsiť predstaviť, že vysnívaného partnera už stretol a spoločne zdieľa strasti i slasti bežných dní. Môže si predstavovať, že je zamilovaný a len si užíva hrejivú blízkosť novej lásky. S týmto pocitom je celá čarovná akcie u konca a je čas ísť spať.

Ďalší deň by mal prebiehať bežne ako vždy. Až zase večer je dôležité celý rituál lásky zopakovať.

Možné dôvody neúspechu

Čas letí ďalej a ďalej a stále sa nikto neobjavil? Dôvodov môže byť hneď niekoľko. Ten vôbec najbežnejší spočíva v tom, že človek nerobil kúzlo od srdca a v kútiku duše neveril tomu, že prinesie nejaký výsledok. Je potrebné si uvedomiť, že práve viera má na úspech obrovský vplyv.
Nezriedka sa stáva, že nový partner sa človeku vyhýba tiež kvôli príliš zranenej duši a psychickým blokom z minulosti. Niekto prežil nešťastnú lásku alebo príliš bolestný rozvod a buď svojho predchádzajúceho partnera ešte stále miluje, alebo sa ešte nepreniesol cez bolesť, ktorú mu rozchod či rozvod priniesol. Každý vzťah je potrebné si najprv takzvane odžiť, nebáť sa byť chvíľu sám a využiť túto dobu pre to, aby sa srdce úplne zahojilo.

Občas sa tiež stáva, že dotyčný túži po partnerovi príliš úzkostlivo. Zle znáša samotu a túži niekoho stretnúť hneď. Skrátka a dobre tlačí na pílu. Výsledok však býva kontraproduktívny, pretože tento stav podvedome potencionálnych adeptov spoľahlivo odradí.

Nemáte šťastie v láske?
Nemáte šťastie v láske a stále sa vám stále nedarí stretnúť niekoho, s kým by ste mohli bok po boku zostarnúť? Spýtajte sa veštice, prečo tomu tak je, a ako ísť šťastiu naproti.

veštice online