Ktoré znamenia sa k sebe podľa horoskopu hodia?

horoskop - ktoré znamení sa k sebe hodia?

Baran (21.3. – 20. 4.)

Pre Baranov je typická tvrdohlavosť, sú dominantní, optimistickí a väčšinou tiež temperamentní. Svoje emócie majú často problém udržať na uzde, na druhú stranu sú úprimní a svojej drahej polovičke otvorene povedia, čo ich teší alebo čo im naopak prekáža.
Z iných znamení sa k Baranom hodí najviac Strelec, stabilný a šťastný vzťah môžu vytvoriť aj s Váhami, Levom alebo Vodnárom.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Ľudia v znamení býka sú pokojní, pohodoví a často lipnú na tradíciách, zmeny im naopak príliš nesvedčia. Sú obetaví, citliví a skrátka ideálnymi partnermi pre dlhodobý vzťah.
Svojim založením môžu utvoriť pevné puto s Pannou, hodia sa aj k znameniam Raka a Kozorožca.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Pre Blíženca je typická citová aj všeobecná nestálosť, často u niečoho dlho nevydrží, láka ich skúšať nové veci. S tým ale súvisí tiež ich kreativita, nápaditosť, túžba po poznaní.
Zo znamení zverokruhu sa k Blížencom najviac hodí Panna, Lev a Vodnár.

Rak (22.6 – 22.7.)

Raci sú citliví jedinci, ktorí potrebujú lásku a pohladenie. Svoje city dokážu dať najavo a milujúceho partnera vedia patrične oceniť. Je pre nich dôležité stabilné zázemie, sú to rodinné typy, ktoré uprednostňujú harmonické vzťahy.
Najviac si budú rozumieť s ľuďmi z rovnakého znamenia, teda rovnako s Rakmi. Šťastný vzťah môžu utvoriť aj s Pannou alebo Vodnárom.

Lev (23.7 – 22.8.)

Lev je výrazná osobnosť, ktorú v spoločnosti len ťažko prehliadnete. Na svoje okolie sa snaží zapôsobiť a miluje slová chvály.
Vzťah s nimi je často vášnivý a divoký. Za určitých okolností si môžu rozumieť s Baranom, Vodnárom a Škorpiónom.

Panna (23.8 – 22.9.)

Panny sú pragmatické a praktické, svoje city často nedávajú príliš najavo, a preto môžu pôsobiť na prvý pohľad chladne. V skutočnosti tomu tak však nie je, Panny sú citlivé, je na ne spoľahnutie a dokážu oceniť stabilný vzťah.
Najväčšie porozumenie nájdu u Kozorožca, Váh, Škorpióna a Býka.

Váhy (23.9 – 23.10.)

Pre osoby narodené v znamení Váh je charakteristický vysoký intelekt, zmysel pre umenie a tvorivú činnosť. Majú radi spoločnosť a potrebujú stabilné zázemie.
Pokojný a pohodový vzťah môžu vytvoriť s Pannou, hodia sa aj ku Kozorožcovi a Vodnárovi.

Škorpión (24.10 – 22.11.)

Hoci môžu na prvý pohľad pôsobiť trochu nenápadne, v skutočnosti sú Škorpióni vášniví a temperamentní. Vzťah s nimi nudný rozhodne nie je.
Ako partner sa k nim hodí iný Škorpión, Rak, prípadne tiež praktická Panna.

Strelec (23.11 – 22.12.)

Strelci potrebujú určitú voľnosť. Robí im ťažkosti u niečoho dlho vydržať, často sa pre niečo hlboko nadchnú, ale ich záujem rovnako tak rýchlo opadne. Preto sa k nim hodí niekto, kto ich bude držať viac pri zemi a naučí ich vážiť si stabilného zázemie.
Zo znamení zverokruhu je k Strelcovi vhodný hlavne Baran, Panna alebo Kozorožec.

Kozorožec (22.12 – 20.1.)

Kozorožec dokáže byť vytrvalý v ceste vedúcej k naplneniu jeho snov. Sú teda veľmi ambiciózni, zároveň lipnú na dodržiavaní pravidiel, majú zmysel pre poriadok a spravodlivosť. Svojho partnera väčšinou nezradia.
Ako dlhodobý partner sa ku Kozorožcovi hodí najmä Baran, Vodnár, Ryba a Škorpión.

Vodnár (21.1 – 20.2.)

Vodnári potrebujú rozlet, neznesú, aby boli niekým alebo niečím zväzovaní. Sú pomerne nestáli, zároveň ale aj tvoriví a činorodí.
Hodí sa k nim tiež niekto zo znamení Vodnára, rozumieť by si mohli tiež s Baranom, Blížencom, prípadne s Váhami.

Ryby (21.2 – 20.3.)

Ryby sú citlivé, snažia sa svojmu okoliu pomôcť, ak je to potrebné. Dokážu načúvať, majú nutnú dávku empatie a ich láska je silná a trvalá.
Svojich charakterom vytvoria krásny zväzok s Levom, Býkom, Kozorožcom či Baranom.

Kto sa k sebe skvele hodí a kto naopak?
Celá problematika je oveľa zložitejšia a niekedy spolu môžu aj zdanlivo protichodné znamenia zverokruhu dobre vychádzať. Bližšie súvislosti vám môže prezradiť napríklad veštica alebo kartárka.

veštice online