Veštica Synthia

veštica Synthia
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 885
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • anjeli
 • výklad kariet
 • reiki
 • čakry

S čím Vám pomôžem?

 • s problémami v láske, vzťahoch a rodine
 • s ochranou od negatívnych energií
 • karma

Pomôžem dostať vašu dušu späť do harmonického stavu

Dokážem pracovať s liečivou energiou, pomocou ktorej môže dôjsť k zlepšeniu mnohých zdravotných neduhov a psychických problémov, niekedy dokonca aj k ich úplnému odstráneniu. V umení reiki, ktoré s touto liečivou energiou pracuje, som dosiahla majstrovského stupňa. Okrem toho sa zameriavam aj na regresívnu terapiu, jej cieľom je spracovať nepríjemné zážitky a traumy z minulosti, vyrovnať sa s nimi, a tým odstrániť ich negatívny vplyv na súčasný život. Pomôžem vám s odstránením blokov v prúdení vašej energie v tele, pracujem totiž tiež s čakrami. Chcem, aby ste sa dostali opäť do rovnováhy, celkovej harmónie a do ďalšieho života boli posilnení a odolnejší.

Poďme sa pokúsiť vyriešiť to, čo vás trápi

Vo svojej činnosti sa zameriavam na všetky problémy, ktoré nejakým spôsobom súvisí s láskou, ďalej na vzťahové problémy alebo rodinné záležitosti. Je pre mňa pritom dôležité snažiť sa nájsť príčinu toho, kde problémy začali, to je totiž záchytným bodom na ich vyriešenie. K tomuto účelu využívam svoje jasnovidecké schopnosti, ale aj rôzne pomôcky – automatickú kresbu, partnerský aurogram, výklad kariet, prácu s kyvadlom, numerologický a astrológii rozbor.

Zaujímam sa aj o karmické a rodové záležitosti, dokážem pracovať so zosnulými dušami.

Venujem sa ochrane pred negatívnou energiou

Ďalšia oblasť mojej činnosť spočíva v ochrane pred negatívnou energiou, s tou sa môže stretnúť v priebehu svojho života úplne každý a vždy má neblahý vplyv na psychiku i zdravotný stav dotyčného človeka. Preto je veľmi dôležité sa pred pôsobením negatívnej energie vedieť chrániť. Ak neviete, či jej pôsobeniu nie ste vystavení alebo si neviete rady, ako sa brániť, neváhajte sa na mňa obrátiť. Vašu situáciu a obavu spoločne preberieme a nájdeme to najlepšie riešenie. Pomôžem vás tejto negatívnej energii očistiť, okrem toho sa venujem aj prečisteniu rôznych priestorov.

Aj v prípade, že vás trápia nejaké zdravotné či psychické problémy, nebojte sa zveriť do mojich rúk. Pomôžem vám pochopiť prípadné psychosomatické príčiny chorôb, môžeme skúsiť odhaliť psychické, duchovné alebo aj ďalšie príčiny, ktoré stoja v pozadí týchto ochorení. Pochopenie príčiny je veľmi dôležité, pretože je prvým krokom k úspešnému vyliečeniu.

Nech už máte akýkoľvek problém alebo trápenie, o ktorom sa nemáte s kým poradiť, nebojte sa mi zavolať a zveriť sa. Vždy sa pokúsim byť čo najviac nápomocná a spoločne skúsime nájsť to najlepšie riešenie.

* Ak veštica Synthia nie je dostupná alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • kolbabova olga, Zatec, Velká Černoc

  Paní Synthia sleduji Vás delší dobu a velmi obdivuji schopnosti,které máte naprosto neuvěřitelné.

  Hodnotenie: 5
 • Juliana, Bratislava

  Pani Synthia, vo svojom remesle je TOP po každej stránke. Disponuje veľkou profesionalitou. Preskenuje celú osobnosť, dokáže vypovedať to čo skryté pod škrupuľou, čo s čím súvisí, úplne jasne, presne a všetko to dáva zmysel. Jedine ,,ona” vedela priamočiaro vysloviť a pomenovať to čo mnohé veštice, jasnovidky nepovedia resp. nevidia. Klobúk dole. Jej predpovede sú pravdivé. Prajem jej veľa klientov. Spokojní s jej prácou určite budú. ĎAKUJEM PEKNE 🙂

  Hodnotenie: 5
 • Janka, Poprad

  Pani Synthia je úžasný človek pomohla mi otvoriť oči za čo jej veľmi ďakujem,povie všetko na rovinu a je to od každého či si uvedomí že ma to zmeniť,ešte raz pani Synthia veľká vďaka za všetko pozdravujem vás Janka zo synom Dominikom krásny dník prajem a taktiež pozdravujeme aj pána Štefana.

  Hodnotenie: 5
 • Adriana, ivanka pri nitre...nitra

  Pani Synthia pravidelne vas pozeravam. Ste uzasna. Dakujem

  Hodnotenie: 5
 • Janka, Handpova

  Pani SYNTIA je velmi skusena , vzdelana ochotna vestkyna,ktora dokaze pomoct a otvorit oci mnohym zenam .

  Hodnotenie: 5
 • Andy535, Púchov

  Krásna veštica ????

 • Janka Holcekova, Hadlova

  Paní Syntia je jedna mudra scitana zena len mi je luto ze sa neobjavuje na tv obrazovke. Dufam ze v najblizsom case bude znovu na tv obrazovke.

 • Janka Holcekova, Handlova

  Pani Syntia, ste úžasna zena.

 • Janka, Hlohovec

  Pani Synthia.

  Hodnotenie: 5

Napíšte odporúčanie

veštice online