Knihy o mágii, ktoré stoja za pozornosť

Dôležité knihy o mágii

Zaujímate sa o mágiu, čarodejníctvo a ezoterické záležitosti? Ak ste úplným začiatočníkom, nie je väčšinou jednoduché sa v tejto tajuplnej a zároveň fascinujúcej problematike zorientovať. Vynikajúcim sprievodcom po úžasnom svete mágie sú knihy. A sú také, ktoré by žiadnemu priaznivcovi ezoteriky rozhodne nemali chýbať. Prečítajte si anotácie niekoľkých zaujímavých kníh o mágii, ktoré stoja za pozornosť a ktoré obohatia vašu súčasnú knižnicu.

Techniky prírodnej mágie: zem, vzduch, oheň a voda

Autor: Scott Cunningham

Kniha bližšie zoznamuje so štyrmi mocnými prírodnými živlami, ktorými sú zem, vzduch, oheň a voda. Práve z nich je možné čerpať a využiť ich pri mágii. Objavte podivuhodnú silu prírody a naučte sa čarovať s využitím prírodných živlov. Kniha popisuje techniky prírodnej mágie a je v nej popísané takmer osemdesiat rozličných magických rituálov, kúziel a obradov.

Čarodejníctvo pre každý deň

Autor: Deborah Blake

Aj táto kniha by určite nemala chýbať v knižnici tých, ktorí s čarodejníctvom začínajú, ale svoje využitie nájde aj u všetkých pokročilých. Je písaná v zábavnej a zrozumiteľnej forme a hlavne doslova nadupaná množstvom jednoduchých rituálov a veštieb, ktoré sú určené pre každý deň a ktoré naučia využiť čarodejníctvo v každodennom živote.

Biela mágia: Kúzla pre každý deň

Autor: Ileana Abrevová

Niektoré magické rituály sú príliš zložité a ani skúsenejší jedinec si s nimi nevie rady. Táto kniha však prináša jednoduché a plne zrozumiteľné kúzla pre každý deň, ktoré môžu zmeniť život. Obsahuje užitočné návody, ako sa pomocou bielej mágie zbaviť stresu alebo dokonca, ako privolať lásku.

Rozprávanie v magických energiách: Stretnutie s tajomnom a bylinkárom Láďom

Autor: Milan Koukal a Lubomír Kříž

S množstvom chorôb si dokážu poradiť bylinky. Aby však boli naozaj účinné, je potrebné vedieť ich správne používať a pripraviť správnu zmes na konkrétne zdravotné ťažkosti. Táto kniha obsahuje cenné poznatky českého bylinkára a parapsychológa Lubomíra Kríža. Okrem iného kniha obsahuje takmer osemdesiat účinných bylinných zmesí, ktoré môžu pomôcť od rozličných chorôb.

Pravá mágia – pre začiatočníkov i pokročilých

Autor: Kim Amber
Kniha Pravá mágia – pre začiatočníkov i pokročilých, je studnicou vedomostí pre všetkých, ktorí sa rozhodli venovať mágii. S jej pomocou zvládne úplne každý základy modernej mágie. Dozvie sa, čo všetko je pre čarovanie potreba, ako si vytvoriť vlastnú rituálnu pomôcku, ako vykonávať kúzla, ako využiť magické rituály pri každodennom živote a mnoho ďalšieho.

Veľká kniha mágie od A do Z

Autor: Věra Kubištová
Tiež Veľká kniha mágie od A od Z od autorky Věry Kubištovej by nemala chýbať v žiadnej ezoterickej knižnici. Prehľadne a zrozumiteľne predstavuje jednotlivé okruhy a témy praktickej mágie. Dozviete sa v nej nielen veľa cenných informácií o čarovaní, ale s jej pomocou sa naučíte tiež magické kúzla správne praktizovať tak, aby boli naozaj účinné.

Netrúfate si čarovať?
Nevadí, váš osud vám prezradia aj karty. Stačí len osloviť skúsenú kartárku.

veštice online