Keď sa v živote nedarí

Nejako sa mi v poslednej dobe nedarí, v práci sa potácam od maléru k maléru, peňazí mám málo, manželka ma opustila, nemám ani zaplatený nájom. Je to začarovaný kruh, z ktorého nepoznám východisko. Niekedy v noci, keď nemôžem spať, premýšľam čo ďalej.

Tak som to začal preberať s chlapmi pri pive. Lenže, kto je dnes z tých, ktorí sedia v našej krčme, na tom lepšie? Ako keby táto krčma priamo dávala punc svojim hosťom o ich životnej úrovni. A čo som sa dozvedel? Brigáda – ale existuje slušne platená brigáda, keď nemáte známych? Nie! Výhra v športke – nepoznám nikoho, kto by vyhral, ale tipujúcich stovky. Nie! Nájsť si bohatú paničku – so svojím zjavom a ošúchanou bundou? Nie! A potom prameň nápadov aj tu ustal.

Veštica, poraď mi!

Na tom, že vie skúsená veštica poradiť, je určite niečo pravdy. Zašiel som za matkou, aj keď ani ona na tom nie je nijako dobre. Má vdovský dôchodok, garsónku v starej zástavbe, ale je to predsa len životom skúsená žena.

“Ja som ti vravela, aby si sa lepšie učil,” povedala mi, keď som si začal sťažovať. Pravdu teda má, bol som lajdák, ale čo teraz v štyridsiatke? Začal mi vyčítať aj iné veci, že som sa o manželku nestaral, že som nemal deti, len zabudla dodať, že ma vychovala ona sama. Nakoniec povedala predsa len jednu rozumnú myšlienku: “Choď za vešticou!”

Ako k veštici?

Ale poznáte niekto niekde dobrú vešticu? Väčšinou asi nie. Lenže je moderná doba a máme internet. Tak som si k nemu sadol a napísal veštenie a hneď mi naskočilo vestenie.sk. Tak som tam zavolal.

Ako na problémy?

Pani mi tam hovorila rôzne veci, ale malo to hlavu a pätu, že všetko sa musí riešiť postupne. Najskôr si urobiť poriadok v práci. Zašiel som teda za šéfom a dohodol sa na nejakých hodinách navyše. A keď som k tomu pridal aj trochu starostlivosti a zodpovednosti, bolo to v práci fajn. Začalo sa dariť. Potom som si mal vyriešiť bývanie. Došiel som do kancelárie realitky a dohodol sa na splátkovom kalendári svojho dlhu. Pretože som bol viac v práci, neostával mi čas na krčmu, a tak som aj menej míňal, kúpil som si na seba pár pekných vecí. Ďalšou vecou totiž bola známosť. Na internete to nakoniec nebol taký problém, nebola to síce žiadna bohatá panička, ale rozvedená mladá dáma aj so synom. Takže sa dokonca dočkala aj mama, že mám rodinu.

Všetko dobre dopadlo

Vlastne to nechcelo tak veľa, len pár dobrých rád od niekoho, kto rozumie životu a vie, ako poradiť. Tak si nakoniec myslím, že tie karty asi nehrali tak veľkú rolu. Alebo hrali?

Máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa Vašej budúcnosti?

Ak chcete poodhaliť tajomstvo Vašej budúcnosti, zavolajte na 0988 612 700.
Skúsené veštice s dlhoročnou praxou dokážu odhaliť budúcnosť mnohými spôsobmi.

Počas krátkeho hovoru sa váš život môže konečne obrátiť k lepšiemu. Otázky ohľadom partnerov, lásky, financií, zdravia či detí, všetky tieto otázky môžu byť zodpovedané v priebehu niekoľkých okamihov.

veštice online