Jasnovidectvo a veštenie

Jasnovidectvo je úzko späté s veštením. Keď má niekto tento dar, bude zrejme v jeho moci ovplyvňovať iné ľudské osudy, dokonca aj zabrániť niektorým nešťastiam. Je to pre človeka mimoriadna schopnosť, daná talentom či mocou zhora.

Lákavé tajomno

Jasnotidectvo

Ľudia, ktorí sa stretávajú prvýkrát s vešticou týchto schopností tvárou v tvár, majú isté obavy z toho, čo im predpovie. Vedie ich túžba po poznaní, kam sa bude ich život ďalej uberať a napríklad ich nerozhrešené udalosti, môžu dostať konečne ten správny spád . Nie je to to isté ako prísť k lekárovi a odísť s diagnózou a postupom liečenia. Veštice totiž pracujú na inej báze, nemajú vo svojej pracovni žiadne laboratórne prístroje, napriek tomu majú nadanie, vidieť do tela a mnohokrát tak presne určiť, čo sa v ňom odohráva. Miestnosť zdobia úplne iné veci, ktoré sú k týmto magickým rituálom potrebné.

Každá veštica má aj iné postupy, ktorými prichádza na kĺb danej veci – niekto sa vie prepojiť do astrálneho tela a informácie čerpať odtiaľ, iná veští z kávovej usadeniny, z dlane, pomocou kariet, ale i napríklad tým, akú farbu má aura (stupeň duchovnej úrovne). Možno aj podľa toho spoznáte, ktorá “čarodejnica” bude vášmu srdcu najbližšie. Avšak nikdy by nemali byť obrazy, ktoré jasnovidec vidí prifarbované alebo dokresľované, mohlo by to skôr uškodiť. Vnútorný zrak a dokonalé sústredenie tak vyžaduje značný tréning.

Je to až neuveriteľné, aké nadanie veštci a veštice majú

Pri obyčajnom podaní ruky alebo vypočutí si vášho hlasu vám skúsený veštec môže povedať, čo ste prežili a čo Vás čaká. Niekto síce namieta, že k veštici sa chodí len s problémami a to, že vám niekto povie: “Áno, vy ten problém máte” pre vás nebude až takým prekvapením, lenže to, čo sa bude diať ďalej, vám vyrazí dych. Dobrý veštec či veštica vám ukáže budúcnosť a odpovie na všetky vaše otázky. Dar poznávať budúcnosť je šanca a záleží len na vás, ako s tým naložíte.

Praví jasnovidci mnohokrát dokážu predpovedať budúcnosť aj s tým čiernym, čo so sebou prináša. Zabrániť problémom tak môžu napríklad len oni, je to koniec koncov aj veľká zodpovednosť za mnoho životov. Veštci tak medzi nami sú a budú, je len otázka, či sa o svoje vedomosti a skúsenosti budú chcieť podeliť s nami obyčajnejšími, ktorí tieto vlastnosti síce nemajú, ale chcú sa o nich dozvedieť, čo najviac.

Jasnovidectvo by nemalo byť zneužívané, malo by vychádzať zo samotného vnútra Boha, jedine tak bude človek po zásluhe odmenený a veštenie bude prinášať čistý úmysel. Šiesty zmysel alebo ako to inak nazvať, je tak pre mnohých z nás, čo pevne stojíme na nohách vzdialený pojem, ale nikdy nevieme, kedy sa nám bude jasnovidectvo hodiť. Len pozor na podvodníkov a choďte len k preverenému zdroju. Človek musí byť obozretný a nenaletieť nedôveryhodným osobám.

Máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa Vašej budúcnosti?
Veštica Ľudmila je skúsenou profesionálkou v odbore jasnovidectvo, zavolajte jej na číslo 0988 612 701. Počas krátkeho hovoru sa váš život môže konečne obrátiť k lepšiemu. Otázky ohľadom partnerov, lásky, financií, zdravia či detí, všetky tieto otázky môžu byť zodpovedané v priebehu niekoľkých okamihov.

veštice online