Znamenie Vodnár – partnerská zhoda

Vodnár a Strelec

Strelec a Vodnár bývajú podareným párom. Obe znamenia sú spoločenská, veselá a majú rada šum a pohyb. Majú veľa fantázie, nie sú malicherní, radi majú rozmarnější život. Sú pre seba atraktívne ako milenci aj ako priatelia. Určité problémy sa môžu objaviť vo chvíli, kedy je nutné zaplatiť účty alebo sa postarať o domácnosť, pretože to sú veci, ktoré ani Vodnára ani Strelca príliš nezaujímajú. Preto je hneď na začiatku vzťahu dobré si jasne rozdeliť povinnosti a potom tento poriadok dodržiavať.

Vodnár a Váhy

Váhy a Vodnár sú spoločenskí majú podobné záujmy a podobný zmysel pre humor. Podobným spôsobom tiež pristupujú k životu a nie sú puntičkárski. Obe znamenia sú vynaliezavá a majú rady zmeny, vďaka tomu sa dokážu výborne dohovoriť a vzájomne sa fascinujú. Váha a Vodnár dokážu vytvoriť veľmi stabilný vzťah a nemali by sa nikdy nudiť.

Vodnár a Lev

Lev a Vodnár sa radi navzájom inšpirujú a povzbudzujú k novým výzvam. Spontánna Vodnár, ktorý má rád pohyb a zmeny nebude nudným partnerom pre Leva, ktorý síce má rád domácnosť, ale cestovanie a spoznávanie nových ľudí ho láka tiež. Lev dokáže ovplyvniť Vodnára a mierne upokojiť jeho bláznivú a živelnú povahu. Obe znamenia si navzájom môžu veľa ponúknuť, a vzťahy medzi nimi bývajú vydarené, pretože sú plné neustálych objavov, čo ako Leva tak Vodnára veľmi teší.

Vodnár a Blíženci

Vodnár miluje zmeny, je plný šialených nápadov, nemá rád každodenné povinnosti a je trochu nestály. Ale veľmi podobný je aj Blíženec. Preto vzťah týchto dvoch znamení zverokruhu má veľmi slušné šance na úspech. Obe osoby si váži slobodu a rady nabúravajú ustálený poriadok. Veľmi pevne ich spojí láska a priateľstvo.

Vodnár a Baran

Ako Baran, tak Vodnár sú znamenia dosť nepokojná. Tým že majú podobný temperament môžu vystavať veľmi dobrý vzťah. Základom ale je to, že obe strany musia byť spokojné s intelektuálnou úrovňou partnera. Potom tento vzťah je veľmi príjemný a farbistý, samozrejme za predpokladu, že sa strany vzájomne podporujú a važia si seba.

Vodnár a Býk

Býk je vo vzťahoch stály, dôsledný a dobre sa ovláda. Vodnár je premenlivý, plný bláznivých nápadov a veľmi nerád každodenné povinnosti. Ťažko nájdu styčné plochy pre stavbu trvalého vzťahu. Vodnár sa musí veľmi starať a dokázať Býkovi, že je tiež zodpovedný a dôveryhodný. A Býk si musí obľúbiť romantický charakter Vodnára a neobmedzovať toľko jeho slobodu ako je jeho zvykom.

Vodnár a Rak

Ak premenlivý a nevypočítateľný Vodnár dokáže doceniť praktického a dôsledného Raka a ten zas sa zmieri s neporiadnosti a hlavne nepečlivostí Vodnára, tak všetko sa perfektne zladí. Obe znamenia sa budú výborne dopĺňať a Rak mierne usporiada bláznivý Vodnárov život.

Vodnár a Panna

Vodnár je originálny, spoločenský a veselý. Panna je chladnejšie a praktická, má iný temperament a iný vzťah k finančným záležitostiam. Panna ťažko pochopí bezstarostnosť Vodnára, vždy ju bude považovať za ľahkomyseľnosť a nerozvážnosť. Vzťah týchto dvoch znamení bude vyžadovať veľa ústupkov a kompromisov – príliš veľa ich rozdeľuje a príliš málo ich môže spoločne očariť. Všetko môže fungovať ak Vodnár si začne vážiť praktické a hospodárne Panny a tá pre zmenu dovolí Vodnári vniesť trochu bláznovstva do života a tým ho tiež oživiť.

Vodnár a Váhy

Váhy a Vodnári sú spoločenskí, majú podobné záujmy a dosť podobný zmysel pre humor. Obe znamenia podobným spôsobom pristupujú k životu a nie sú malicherné. Majú veľa nápadov, majú radi zmeny a vďaka tomu sa veľmi dobre dohovorí a vzniká vzájomná fascinácia. Bez problémov vytvorí kvalitné dlhodobý vzťah a celý život by sa spolu nemali nudiť.

Vodnár a Škorpión

Škorpión a Vodnár to je zrážka dvoch veľmi silných individualít, ktoré ťažko budú hľadať kompromis. Vodnár je pre Škorpióna príliš nezodpovedný a bezstarostný. A zároveň nedokáže zo seba vykresať tú silu vášne a nadšenie aké by od neho Škorpión očakával a čo je pre neho základom pre dlhodobý vzťah. Obe znamenia sa úplne iným spôsobom pozerajú na svet a inak realizujú svoje záujmy. Je potreba veľmi veľa práce a ústupkov aby tieto znamenia sa mohla pokúsiť o dobrý vzťah.

Vodnár a Kozorožec

Kozorožec – zodpovedný, stabilné a pevne kráčajúci po zemi nie je najlepším partnerom pre Vodnára. Vodnár je osoba veselá, živelná, často nezodpovedná a bezstarostná. To je dosť dôležitá vada pre skôr konzervatívneho Kozorožca. Aby tieto znamenia mohla dobre fungovať spoločne, tak to od nich vyžaduje veľa práce. Bez tejto práce sa nebudú môcť o seba oprieť a vzťah by pre nich bol plný stresu a napätia.

Vodnár a Vodnár

Veľmi dobrý pár, pretože nepovažuje za nejako dôležité všeobecne uznávané normy a zvyklosti. Sú bezstarostní, optimistickí a nedokážu mať príliš dlho nejaké starosti. To im pomáha prekonávať problémy a pretože nie sú malicherní, tak je nevyhľadávajú tam kde nie sú. Občas medzi Vodnári vybuchnú veľmi silné konflikty, ale väčšinou nakoniec len obohatí ich spoločný vzťah.

Vodnár a Ryby

Vo vzťahu týchto dvoch znamení sa môže objaviť veľa problémov. Ryby väčšinou očakávajú podporu od svojho partnera a dúfajú, že bude on osobou zodpovednou a vážnu. Nenachádza tieto vlastnosti u Vodnára, ktorý býva bezstarostný, nesústredený a nepríliš zodpovedný. Pochopenie môžu nájsť v profesijnom živote, pretože obe znamenia zaujímajú originálne riešenia a záujmy. Ak teda nájdu veľa spoločných bodov v práci či hobby, tak to môže byť dobrý základ pre stavbu kvalitného vzťahu.

veštice online