Znamenie Váhy – partnerská zhoda

Váha a Baran

Toto spojenie je veľmi dobré. Z jednej strany máme plného energie Barana az druhej sympatickú diplomatickú Váhu. V tomto spojení automaticky je veľa vzájomnej akceptácie, čo vytvára skvelý podklad pre dobrý vzťah. Viac menej podobný temperament umožňuje sa dobre dopĺňať a nezaoberať sa malichernosťami.

Váha a Blíženci

Blíženci majú neustále hlavu v oblakoch a hľadajú novú inšpiráciu. Váha býva osobou zasnenú, romantickú, prchavú a schopnú náhlych vzplanutí. Takýto vzťah má mnoho veľmi dobrých predpokladov pre trvácnosť. Vo vzťahu obe strany môžu získať to po čom túži, budú si vzájomne obohacovať život a spojí ich tiež vzájomné záujmy.

Váha a Lev

Váha má rada zmeny a často vedie bohatý spoločenský život. Rada je stredom pozornosti vo väčšej spoločnosti a to má podobné ako Lev. Ešte častejšie ako Lev dokáže znenazdajky vzplanúť láskou. Dokáže očariť Leva svoju láskou k životu a veselým prístupom. Pri Váhe Lev dokáže zapmenout kto tu vládne a hrdosť z úspechu partnera je pre neho ešte jeden dôvod k hrdosti.

Váha a Býk

Váha je zasnená romantická osoba, ktorá často mení city a občas býva obetí náhlych milostných vzplanutí. A to nie je presne to pravé orechové pre statného Býka, ktorý skôr očakáva kľud a dôslednosť. Preto si nebude príliš vážiť dosť povrchný prístup k životu Váhy a nebude akceptovať jej nestálosť. Obe znamenia môžu vytvoriť vydarený vzťah či sa vzájomne docenia, pochopí rozdiely, otvoria na zmeny a vďaka tomu obohatí svoju osobnosť.

Váha a Rak

Zasnená a romantická Váha môže nájsť kúzlo v veľa ukrytom romantiku akým býva Rak. Ale obe znamenia sa dosť líšia temperamentom. Váha chce zmeny a spoločnosť a Rak dá prednosť domácnosti. Váha chce vo vzťahu okúzľovať a dominovať a Rak by chcel skôr poučovať a nadchnúť partnera. Vzťah nebude príliš úspešný ak obe strany nevenujú čas na vzájomné spoznávanie a prípadné ústupky.

Váha a Panna

Váha chce neustále zmeny, spoločnosť a planúť ohňom nečakané lásky. Panna je nesmelá, pokojná a dosť málo priebojná. Vo vzťahu Panny a Váhy dominujú konflikty a rozčarovanie. Pannu dráždi živelný charakter Váhy a neuklidňuje ju ani jej finančné poriadkumilovnosť a rozvážnosť. Panna bude Váhe vyčítať nedostatok zaangažovania vo vzťahu.

Váha a Váha

Váhy sú očarujúce, spoločenské a očarujúce. Dve Váhy majú podobný temperament a záujmy preto môžu mať celkom úspešný vzťah. Ale pre dlhodobé udržanie vzťahu dvoch Váh je nutné neustále niečo nové vymýšľať a hlavne sa vyhýbať rutine a nude, to každú Váhu ubíja a začne hľadať zmenu.

Váha a Škorpión

Škorpión je dosť živelný a vášnivý čo je pre Váhu dosť atraktívne, ktorá veľmi túži po vášnivom vzťahu. Ak je ešte spojí spoločné záujmy, tak vytvorí veľmi vydarený trvalý vzťah. Váha je veľmi dobrým diplomatom, čo jej umožňuje vyhýbať sa konfliktom s hádavým Škorpiónom a upokojovať ho. Jediné riziko je v spoločenskom živote Váh, ktorý môže v Škorpiónovi vzbudzovať žiarlivosť.

Váha a Strelec

Veľmi dobrý vzťah. Osoby narodené v týchto znakoch sú veselé a majú rady život. Váha je dobre zorganizovaná a Strelec býva dobrým organizátorom, ktorý má často v práci úspechy. Spoločne vytvoria takmer ideálny pár, pretože aj v intímnych chvíľach majú podobné záľuby. Sú otvorení na novinky, zmyslní a citliví.

Váha a Kozorožec

Kozorožec si váži pokoj a teplý pohodlný dom. Váha ale má rada zaujímavý život plný zmien a nových impulzov. Konzervatívny Kozorožec nerozumie ľahkovážnu, trošku bláznivú Váhu a nedokáže napodiv oceniť ani jej diplomatické schopnosti a hospodárnosť. Váha si príliš nepotrpia na rozhadzovanie Kozorožca, vymáha od neho viac pozornosti, vášne a fantázie. Býva to veľmi ťažký vzťah a málokedy sa darí dobre zladiť tak rozdielne povahy.

Váha a Vodnár

Váha a Vodnár sú spoločenskí majú podobné záujmy a podobný zmysel pre humor. Podobným spôsobom tiež pristupujú k životu a nie sú puntičkárski. Obe znamenia sú vynaliezavá a majú rady zmeny, vďaka tomu sa dokážu výborne dohovoriť a vzájomne sa fascinujú. Váha a Vodnár dokážu vytvoriť veľmi stabilný vzťah a nemali by sa nikdy nudiť.

Váha a Ryby

Váha a Ryby sa dosť zle dohovárajú. Jeden druhého majú za veľkú záhadu, ale nič je príliš neťahá ju dešifrovať. Veselú Váhu nijako neťahá pokoj melancholické Ryby. Inak trávi voľný čas, inak ukazujú svoje city. Ryby sa pri Váhe cítia neisto a Váhu rozčaruje konzervatizmus Rýb a nie je schopná si vážiť ich romantické ale kľudnej povahy.

veštice online