Znamenie Strelec – partnerská zhoda

Strelec a Váha

Veľmi dobrý vzťah. Osoby narodené v týchto znakoch sú veselé a majú rady život. Váha je dobre zorganizovaná a Strelec býva dobrým organizátorom, ktorý má často v práci úspechy. Spoločne vytvoria takmer ideálny pár, pretože aj v intímnych chvíľach majú podobné záľuby. Sú otvorení na novinky, zmyslní a citliví.

Strelec a Lev

Lev a Strelec sa často dobre dopĺňajú ako charakterom tak temperamentom. Môžu vytvoriť veľmi šťastný vzťah, pretože obaja spája veľká láska k životu. Strelec sa dokáže prispôsobiť dominantnému charakteru Leva a dať mu šťastia. Lev dokáže oceniť slnko v duši Strelca a bude k nemu citlivý, opatrovateľský a plný pochopenia.

Strelec a Blíženci

Strelec má priateľský charakter a rád si užíva život. Je to osoba spoločenská, ktorá má rada zmeny a šialené nápady, a to má podobné ako Blíženci. Zväzok týchto dvoch osôb by mal byť veľmi vydarený a prinášať veľa uspokojenie obom stranám. Obe osoby sa budú vzájomne inšpirovať a fascinovať.

Strelec a Baran

Tieto dve ohnivé znamenia vytvárajú väčšinou dosť harmonické zväzky, kde sa obe znamenia veľmi slušne doplňujú. Jediným problémom v tomto vzťahu bývajú peniaze, pretože dynamický Strelec a energický Baran na nich nikdy príliš nehľadí. Ale aj tak, tento vzťah by mal byť veľmi dobrý pre obe strany.

Strelec a Býk

Strelec je optimista, máva dobrú náladu a snažia sa unikať rôznym konfliktom. Veľmi rád sa venuje svojej profesii, čo občas nemusí vyhovovať Býkovi, ktorý je oveľa domáčtějším typom. Obe tieto znamenia ale môžu vytvoriť krásny aj celoživotný vzťah plný dôvery, ak Býk podľahne kúzlu Strelca a bude sa mu páčiť jeho priateľský charakter a životný optimizmus.

Strelec a Rak

Tieto dve znamenia zverokruhu majú dosť často problém sa dohovoriť. Strelec má rád zmeny a bláznivé nápady, chce divoký život a stretnutia so stále novými ľuďmi. Rak nemá rád príliš veľa zmätkov a domov je pre neho chránené teritórium, kam nerád pozýva cudzích ľudí. Aby tento vzťah mal isté šance na podarenú budúcnosť, tak od oboch strán to vyžaduje veľa kompromisov.

Strelec a Panna

Panna nie je príliš dobrým partnerom pre Strelca, ktorý má rád svoju slobodu a roztiahnuté krídla a Panna by mu ich radšej pristrihol a donútila ho akceptovať svoju vôľu. Panna často závidia Strelci jeho bohatý a hlučný spoločenský život, pritom ale sama ho nikdy nevyhľadá a osobne jej skôr nevyhovuje. Pre Strelca Panna bude príliš nudným partnerom, ktorý mu obmedzuje slobodu au ktorého si nedokáže všimnúť jeho dobrých vlastností.

Strelec a Škorpión

Škorpióna a Strelca oveľa viac rozdeľuje ako spája a ťažko sa im vytvára vydarený dlhodobý vzťah. Škorpión si nepotrpia na prílišnú živelnosť a spontánnosť Strelca. Často ho viní z neporiadnosti a rozhadzovačnosti, hoci zvyčajne nespravodlivo. Strelec nebude schopný pochopiť žiarlivosť a majetnickost Škorpióna a bude sa cítiť obmedzovaný a nepochopený.

Strelec a Strelec

Dva Strelci bývajú veľmi dobre vybraným párom. Spája je takmer všetko. Mávajú rovnaké záujmy, podobný štýl života, optimistický pohľad na svet a veľkú spontánnosť. Veľmi často medzi dvoma Strelci vznikajú výborná priateľstva a samozrejme aj tiež dobré partnerské vzťahy, ktoré to pravé korenie nachádza v spálni.

Strelec a Kozorožec

Je to dosť problematický a náročný vzťah. Strelec len ťažko pochopí Kozorožca, ktorého zásadovosť a chladnejšie rozvážny prístup ku všetkým problémom Strelca skôr iritujú než nadchnú. V intímnej sfére Kozorožec Strelca moc nenadchne a je to vzájomné. Kozorožca príliš veľa Strelcove fantázie a živelnosti skôr znechucuje. Jediné čo často spojí tieto dve znamenia sú podobné záujmy, ale väčšinou to stačí len na priateľstvo alebo výborný pracovný vzťah.

Strelec a Vodnár

Strelec a Vodnár bývajú podareným párom. Obe znamenia sú spoločenská, veselá a majú rada šum a pohyb. Majú veľa fantázie, nie sú malicherní, radi majú rozmarnější život. Sú pre seba atraktívne ako milenci aj ako priatelia. Určité problémy sa môžu objaviť vo chvíli, kedy je nutné zaplatiť účty alebo sa postarať o domácnosť, pretože to sú veci, ktoré ani Vodnára ani Strelca príliš nezaujímajú. Preto je hneď na začiatku vzťahu dobré si jasne rozdeliť povinnosti a potom tento poriadok dodržiavať.

Strelec a Ryby

Ryby a Strelec sa dosť ťažko dohovorí. Rôzne temperament a záujmy spoločnú komunikáciu nijako neuľahčujú. Ryby sú zodpovedné a dráždi je ľahkomyseľný prístup Strelca k dôležitým veciam ak životu. Pre Strelca je zase Ryba príliš chladná a až moc sa ovláda. Zodpovednosť Rýb nijako Strelca nezaujme. Obe znamenia čaká veľa práce ak chcú mať vydarený vzťah a musí počítať s nepríliš podareným intímnym životom, prinajmenšom na začiatku, kedy si absolútne tieto znamenia v spálni nerozumie.

veštice online