Znamenie Lev – partnerská zhoda

Lev a Blíženec

Lev si myslí, že má vždy pravdu a chcel by odohrávať dominujúci úlohu v každom vzťahu. Osoby zo znamení Blíženca, ale Leva dokážu ovládnuť či presnejšie očariť a svojou energiou a predstavivosťou mu ukázať nové možnosti. Občas ale Lev, ktorý v pocite vlastnej dokonalosti býva dosť nudným milencom nebude schopný Blížencom vyhovieť a navyše sa bude snažiť meniť partnera a obmedziť jeho fantáziu. A to je väčšinou začiatok konca ich vzťahu.

Lev a Baran

Sú to dve znamenia, ktorých živlom je oheň. Keď dôjde k takému spojenie, tak máme tu dve osoby, ktoré milujú neustály pohyb okolo svojej osoby. Baran býva veľmi tvrdohlavý, ale dokáže ustúpiť obdivujúci silnú osobnosť Leva a jeho kráľovskej vlastnosti. Z druhej strany Lev si váži charakteru Barana. Je to veľmi dobré spojenie a obe strany v ňom nájdu veľa dobrého.

Lev a Býk

Vzťah Býka a Leva môže byť plný konfliktov. Oba tieto znaky sú rady stredobodom pozornosti a nerady ustupujú. Zvlášť ťažké je to pre dominantného Leva, ktorý si myslí, že má vždy pravdu a chcel by si podriadiť podobne tvrdohlavého Býka. Býk je domácky typ, ktorý si myslí, že jeho rozhodnutia sú najlepšie pre domácnosť a stará sa ovplyvňovať správanie Leva. Ten vzťah môže byť vydarený, ale bude vyžadovať veľké množstvo kompromisov.

Lev a Rak

Rak je rád obdivovaný, ale zároveň dokáže ustúpiť a prispôsobiť sa. Lev si myslí, že má vždy pravdu a chcel by dominovať. Je to dobrý vzťah pre obe strany, pretože obe znamenia dokážu doceniť skromnosť a obetovať sa pre rodinu. V harmonickom zväzku bude vládnuť pokoj bez nejakých mileneckých avantúr, ale obe strany budú spokojné.

Lev a Lev

Dva Lvi často vytvorí vydarený vzťah. Spája ich veľa, podobný štýl života, pozérstva a chuť vládnuť iným. Preto sa dokážu jednoducho dohovoriť a pretože obaja majú radi pochvaly, tak sa vzájomne dokážu obsypávať komplimenty. Jediné čím sa musí deliť je moc, ktorú tak milujú. To je vec, ktorú sa musí naučiť a potom by si ešte mali vyznačiť sféry záujmov, v ktorých sú špecialistami.

Lev a Panna

Oheň a Zeme, čiže Lev a Panna. Ak Lev dokáže rozpáliť Pannu a ohreje ju žiarou svojej lásky, tak je istá šanca na úspešný vzťah. Medzi týmito znameniami je totiž veľa rozdielov. Panna je pokojná a nerada sa predvádza a to je jedna z hlavných vlastností Leva. Tento vzťah čaká veľa práce a kompromisov.

Lev a Váha

Váha má rada zmeny a často vedie bohatý spoločenský život. Rada je stredom pozornosti vo väčšej spoločnosti a to má podobné ako Lev. Ešte častejšie ako Lev dokáže znenazdajky vzplanúť láskou. Dokáže očariť Leva svoju láskou k životu a veselým prístupom. Pri Váhe Lev dokáže zapmenout kto tu vládne a hrdosť z úspechu partnera je pre neho ešte jeden dôvod k hrdosti.

Lev a Škorpión

Tieto dve znamenia sa príliš dobre nedohovorí. Obe sú tvrdohlavé a nerady ustupujú. Škorpión je veľmi živelný a dráždi ho nafúkanosť. Lev netoleruje Škorpiónovej pokusy o ovládanie a vnucovanie mu názoru. Naviac Lev často nesplnia očakávania Škorpióna, ktorý by rád vášnivého milenca, ktorým Lev nebýva. Lev je totiž konzervatívna a dosť si potrpia na rutinu a to Škorpióni nemajú radi.

Lev a Strelec

Lev a Strelec sa často dobre dopĺňajú ako charakterom tak temperamentom. Môžu vytvoriť veľmi šťastný vzťah, pretože obaja spája veľká láska k životu. Strelec sa dokáže prispôsobiť dominantnému charakteru Leva a dať mu šťastia. Lev dokáže oceniť slnko v duši Strelca a bude k nemu citlivý, opatrovateľský a plný pochopenia.

Lev a Kozorožec

To čo naznačuje slušné šance na vystavanie kvalitného vzťahu medzi Levom a Kozorožcom je ich veľmi dobrý prístup k domácnosti a vôbec k rodine. Lev je oveľa viac živelný a spontánny a Kozorožca občas irituje jeho nafúkanosť. Ale ak sa dobre poznajú, tak môžu vytvoriť celkom dobrý pár a stvoriť šťastný domov.

Lev a Vodnár

Lev a Vodnár sa radi navzájom inšpirujú a povzbudzujú k novým výzvam. Spontánna Vodnár, ktorý má rád pohyb a zmeny nebude nudným partnerom pre Leva, ktorý síce má rád domácnosť, ale cestovanie a spoznávanie nových ľudí ho láka tiež. Lev dokáže ovplyvniť Vodnára a mierne upokojiť jeho bláznivú a živelnú povahu. Obe znamenia si navzájom môžu veľa ponúknuť, a vzťahy medzi nimi bývajú vydarené, pretože sú plné neustálych objavov, čo ako Leva tak Vodnára veľmi teší.

Lev a Ryby

Lev a Ryby to sú úplne rozdielne očakávania, záujmy a hlavne úplne iná citlivosť. Lev nikdy nedokáže rozšifrovať SNIV náturu Rýb a Ryby neuveria Levovi natoľko, aby k nemu boli úplne úprimne a aby mu ukázali svoje pravé city. Vzťah má dosť malé šance na úspech, darí sa len ak sa predsa len podarí nájsť nejaký spoločný záujem, ale aj tak lepšie všetko vychádza na priateľskej úrovni ako na úrovni partnerskej.

veštice online