Znamenie Baran – partnerská zhoda

Baran a Baran

Je to dokonalá kombinácia vo vzťahu, ale s niekoľkými podmienkami. Baran je znamenie veľmi energické a rovnaké vlastnosti očakáva od partnera. Ak na jednej strane dôjde k pokusom o dominanciu, tak môžu nastúpiť problémy. Pri tom horšie je ak osobou dominujúcou vo vzťahu je muž. V takom prípade vo vzťahu vzniká mnoho komplikácií a udržanie partnerstva vymáha veľké množstvo kompromisov.

Baran a Býk

Býk je znamenie krajiny a Baran je znamenie ktorého živel je oheň. Takýto zväzok je pokus o spojenie dvoch sebe odporujúcich živlov. Býk je znamenie, ktoré si ťažko zvyká na energiu a spontánnosť Barana a Baran má pre zmenu problémy s materialistickým prístupom Býka. Všetky tieto rozpory ale najčastejšie mizne v spálni, kde protiklady si výborne vyhovujú.

Baran a Blíženci

Symbolom Blížencov je vzduch a spojenie vzduchu s ohňom Barana vytvára veľmi bohaté zväzky. Z jednej strany sú plné problémov a protikladov, z druhej vzniká veľké množstvo spoločných záujmov. Oba znaky sú veľmi pohyblivé, ale zarovná milujú občas pokoj domáceho krbu. V spálni sa dokážu krásne dopĺňať, ale zároveň dosť rozdielnym spôsobom si ukazujú vzájomne city.

Baran a Rak

Živlom Raka je voda a samozrejme spojenie vody a ohňa je takmer nemožné. Rovnaké je to aj v živote a vzťahy týchto znamení bývajú extrémne komplikované. Pokojný, tichý a pracovitý Rak veľmi ťažko nachádza pochopenie pre nepreberné množstvo energie Barana. Navyše si oba znaky príliš neváži najdôležitejších vlastností partnera a taký vzťah vymáha obrovské množstvo sebaobetovania z oboch strán.

Baran a Lev

Sú to dve znamenia, ktorých živlom je oheň. Keď dôjde k takému spojenie, tak máme tu dve osoby, ktoré milujú neustály pohyb okolo svojej osoby. Baran býva veľmi tvrdohlavý, ale dokáže ustúpiť obdivujúci silnú osobnosť Leva a jeho kráľovskej vlastnosti. Z druhej strany Lev si váži charakteru Barana. Je to veľmi dobré spojenie a obe strany v ňom nájdu veľa dobrého.

Baran a Panna

Hoci zemská Panna sa tvári veľmi podriadene, čo by vsugerovali, že nijako dominancie Barana vadiť nebude, tak takéto spojenie prináša veľa výziev obom stranám. Baran ťažko znáša pokoj, starostlivosť a trpezlivosť Panny a tá sa zas necíti najlepšie otočená nekonečnou energiou Barana. Ak sa ale obe strany dokážu rešpektovať a vážiť sa navzájom, tak takýto vzťah môže dobre fungovať. Len je nutné neustále držať na uzde svoje emócie a minimalizovať konflikty.

Baran a Váhy

Toto spojenie je veľmi dobré. Z jednej strany máme plného energie Barana az druhej sympatickú diplomatickú Váhu. V tomto spojení automaticky je veľa vzájomnej akceptácie, čo vytvára skvelý podklad pre dobrý vzťah. Viac menej podobný temperament umožňuje sa dobre dopĺňať a nezaoberať sa malichernosťami.

Baran a Škorpión

Stálosť Škorpióna a tvorivá sila Barana sú dobrým základom pre spoluprácu týchto znamení. Hlavným mínusom ich vzťahu je to, že Škorpióni bývajú veľmi žiarliví a preto Baran by mal brzdiť svoj ​​temperament a brať ohľad na partnera, pretože ten očakáva, že všetci okolo sú rovnako lojálni ako on. Nemalo by sa zneužívať dôveru Škorpiónov, pretože majú výbornú pamäť a neradi odpúšťajú. Takže ak si Baran zapamätá, že so svojím partnerom si nemôže pohrávať, pretože vytvorí si nepriateľa na život a na smrť, tak taký vzťah bude veľmi harmonický.

Baran a Strelec

Tieto dve ohnivé znamenia vytvárajú väčšinou dosť harmonické zväzky, kde sa obe znamenia veľmi slušne doplňujú. Jediným problémom v tomto vzťahu bývajú peniaze, pretože dynamický Strelec a energický Baran na nich nikdy príliš nehľadí. Ale aj tak, tento vzťah by mal byť veľmi dobrý pre obe strany.

Baran a Kozorožec

Tento vzťah nepatrí k najjednoduchším. Kozorožec býva veľmi konzervatívne a preto ho môže energický Baran dosť iritovať. Baran musí väčšinou svojho partnera rozhybáva k činom, pretože ten jeho eufóriu príliš nechápe a nechce sa mu ju nasledovať. Ale nemožno Kozorožca k ničomu nútiť silou, všetko je nutné robiť pomaly a rozvážne. Ak sa k takým zmenám podarí Kozorožca presvedčiť, tak vzťah sa vykazuje veľkú trvalosťou a kvalitou.

Baran a Vodnár

Ako Baran, tak Vodnár sú znamenia dosť nepokojná. Tým že majú podobný temperament môžu vystavať veľmi dobrý vzťah. Základom ale je to, že obe strany musia byť spokojné s intelektuálnou úrovňou partnera. Potom tento vzťah je veľmi príjemný a farbistý, samozrejme za predpokladu, že sa strany vzájomne podporujú a važia si seba.

Baran a Ryby

V tomto vzťahu je potrebné pochopenie a vyvážený prístup oboch strán. Z jednej strany máme ohnivého Barana az druhej jemnú a citlivú Rybu. Pre Barana môže byť problém prílišná podriadenosť Ryby, preto by Ryba nemala tak jednoducho a rýchlo vo všetkom ustupovať, ako je jej zvykom. Barany vzťahy úplne hladké, kde druhá strana len prikyvuje čoskoro začínajú iritovať a nudiť.

veštice online