Znamenie Rak – partnerská zhoda

Rak a Baran

Živlom Raka je voda a samozrejme spojenie vody a ohňa je takmer nemožné. Rovnaké je to aj v živote a vzťahy týchto znamení bývajú extrémne komplikované. Pokojný, tichý a pracovitý Rak veľmi ťažko nachádza pochopenie pre nepreberné množstvo energie Barana. Navyše si oba znaky príliš neváži najdôležitejších vlastností partnera a taký vzťah vymáha obrovské množstvo sebaobetovania z oboch strán.

Rak a Blíženci

Rak je osobou pokojnú, rozumnú a výborne sa vie ovládať. Najdôležitejšie pre nich je pokoj a teplo domáceho krbu. Blíženci ale majú radi zmeny, hľadajú nové výzvy a stále behajú za niečím novým. Ťažko sa spolu budú dohovárať a navyše pokoj a istý chlad môžu byť v určitej fáze neznesiteľné pre búrliváka Blížencov.

Rak a Lev

Rak je rád obdivovaný, ale zároveň dokáže ustúpiť a prispôsobiť sa. Lev si myslí, že má vždy pravdu a chcel by dominovať. Je to dobrý vzťah pre obe strany, pretože obe znamenia dokážu doceniť skromnosť a obetovať sa pre rodinu. V harmonickom zväzku bude vládnuť pokoj bez nejakých mileneckých avantúr, ale obe strany budú spokojné.

Rak a Váhy

Zasnená a romantická Váha môže nájsť kúzlo v veľa ukrytom romantiku akým býva Rak. Ale obe znamenia sa dosť líšia temperamentom. Váha chce zmeny a spoločnosť a Rak dá prednosť domácnosti. Váha chce vo vzťahu okúzľovať a dominovať a Rak by chcel skôr poučovať a nadchnúť partnera. Vzťah nebude príliš úspešný ak obe strany nevenujú čas na vzájomné spoznávanie a prípadné ústupky.

Rak a Strelec

Tieto dve znamenia zverokruhu majú dosť často problém sa dohovoriť. Strelec má rád zmeny a bláznivé nápady, chce divoký život a stretnutia so stále novými ľuďmi. Rak nemá rád príliš veľa zmätkov a domov je pre neho chránené teritórium, kam nerád pozýva cudzích ľudí. Aby tento vzťah mal isté šance na podarenú budúcnosť, tak od oboch strán to vyžaduje veľa kompromisov.

Rak a Vodnár

Ak premenlivý a nevypočítateľný Vodnár dokáže doceniť praktického a dôsledného Raka a ten zas sa zmieri s neporiadnosti a hlavne nepečlivostí Vodnára, tak všetko sa perfektne zladí. Obe znamenia sa budú výborne dopĺňať a Rak mierne usporiada bláznivý Vodnárov život.

Rak a Býk

Ako Rak, tak aj Býk patrí medzi osoby pokojné, vyrovnané, rozumné as dobrým sebaovládaním. Sú milovníkov domova, ktorí urobia všetko pre kvalitu domáceho krbu. Býk je dosť zmyselný, ale vo vzťahu dáva veľmi veľa – ale to isté očakáva od partnera. Rak nemá rád zmeny a stálej zvyky to je jeho druhá prirodzenosť. Obe znamenia dokážu vytvoriť kvalitné dlhodobý vzťah, ktorý sa opiera na dôvere a pochopenie partnera a prinesie obom stranám veľa uspokojenie.

Rak a Rak

Rak je zápecník, ktorý si váži ticho a kľud. Dokáže byť veľmi dobrým milencom, ale túži ovládať svojho partnera a okúzľovať ho svojimi dobrými vlastnosťami. Vzťah dvoch Rakov má šance na úspech, najmä ak obe osoby sú veľa zodpovedné. V takom prípade im prinesie mnoho uspokojenie, lásky a veľmi starostlivé starosti o partnera.

Rak a Panna

Panna a Rak môžu vytvoriť trvalý a šťastný vzťah plný lásky. Ich charaktery sa vzájomne dopĺňajú. Pokojnejšie Panna si bude vážiť aj kľudného ale túžiaceho po obdive Raka. Spojí ich láska k žitie s mierou, k poriadku, rodine, domácnosti a tiež rozumný nadhľad v živote.

Rak a Škorpión

Rak je veľmi pokojný, Škorpión je veľmi vášnivý, žiarlivý a majetnícky a od svojho partnera očakáva niečo úplne iné ako pokoj a rozum. Ale súbežne si veľmi váži kľudného domova a oddanosti. Preto vzťah týchto dvoch znamení zverokruhu má isté šance na úspech. Škorpión by mal obdivovať Raka a ukazovať ako mu veria a Rak by mal byť tolerantný k rôznym Škorpiónovým “vtipom” a náladám a chápať jeho nepokojnú povahu.

Rak a Kozorožec

Pokojná povaha Raka je vlastnosťou veľmi žiadanou u väčšiny Kozorožcov. Rak býva totiž pokojný pán domu, ceriaci si teplý krb, milú rodinu podobne, ako rozumný a pracovitý Kozorožec. Rakovi sa bude veľmi páčiť sa zodpovedným Kozorožcom a v jeho blízkosti sa bude cítiť bezpečne. Spoločne vytvoria vydarený vzťah.

Rak a Ryby

Ryby majú rady stabilizáciu a harmóniu, sú to osoby zasnené a romantické. Rak sa pri Rybách stane citlivým romantickým milencom. Či jeho správanie bude Rybami zaakceptováno a uznávané, tak sa stane tiež veľmi nežným a verným. A Ryby sa v tomto vzťahu budú cítiť bezpečne a splnia sa ich sny o milom, nežnom a vernom partnerovi. Ryby budú obdivovať svojho partnera za jeho všestranné záujmy a zodpovedný a triezvy prístup k životu.

veštice online