Znamenie Panna – partnerská zhoda

Panna a Rak

Panna a Rak môžu vytvoriť trvalý a šťastný vzťah plný lásky. Ich charaktery sa vzájomne dopĺňajú. Pokojnejšie Panna si bude vážiť aj kľudného ale túžiaceho po obdive Raka. Spojí ich láska k žitie s mierou, k poriadku, rodine, domácnosti a tiež rozumný nadhľad v živote.

Panna a Býk

Osoby narodené v znamení Panny sú dôsledné a rozumné. Váži si pokoja a bývajú veľmi dobrými rodičmi. Tieto vlastnosti často dokážu okúzliť Býkov, ktorí k nim majú tiež blízko. Obe znamenia môžu vytvoriť veľmi dobrý vzťah, ktorý sa opiera na dôvere – ani Býk ani Panna nie sú žiarlivými bláznov. Bude to kvalitný vzťah, ale bez nejakých výbuchov emócií a väčších milostných vzplanutí.

Panna a Vodnár

Vodnár je originálny, spoločenský a veselý. Panna je chladnejšie a praktická, má iný temperament a iný vzťah k finančným záležitostiam. Panna ťažko pochopí bezstarostnosť Vodnára, vždy ju bude považovať za ľahkomyseľnosť a nerozvážnosť. Vzťah týchto dvoch znamení bude vyžadovať veľa ústupkov a kompromisov – príliš veľa ich rozdeľuje a príliš málo ich môže spoločne očariť. Všetko môže fungovať ak Vodnár si začne vážiť praktické a hospodárne Panny a tá pre zmenu dovolí Vodnári vniesť trochu bláznovstva do života a tým ho tiež oživiť.

Panna a Strelec

Panna nie je príliš dobrým partnerom pre Strelca, ktorý má rád svoju slobodu a roztiahnuté krídla a Panna by mu ich radšej pristrihol a donútila ho akceptovať svoju vôľu. Panna často závidia Strelci jeho bohatý a hlučný spoločenský život, pritom ale sama ho nikdy nevyhľadá a osobne jej skôr nevyhovuje. Pre Strelca Panna bude príliš nudným partnerom, ktorý mu obmedzuje slobodu au ktorého si nedokáže všimnúť jeho dobrých vlastností.

Panna a Váhy

Váha chce neustále zmeny, spoločnosť a planúť ohňom nečakané lásky. Panna je nesmelá, pokojná a dosť málo priebojná. Vo vzťahu Panny a Váhy dominujú konflikty a rozčarovanie. Pannu dráždi živelný charakter Váhy a neuklidňuje ju ani jej finančné poriadkumilovnosť a rozvážnosť. Panna bude Váhe vyčítať nedostatok zaangažovania vo vzťahu.

Panna a Lev

Oheň a Zeme, čiže Lev a Panna. Ak Lev dokáže rozpáliť Pannu a ohreje ju žiarou svojej lásky, tak je istá šanca na úspešný vzťah. Medzi týmito znameniami je totiž veľa rozdielov. Panna je pokojná a nerada sa predvádza a to je jedna z hlavných vlastností Leva. Tento vzťah čaká veľa práce a kompromisov.

Panna a Blíženci

Blíženci sú znamením, ktoré má rado zmeny a nové výzvy. Osoby v znamení Panny bývajú dôsledné, starostlivé a rozumné. Vo vzťahu môže byť rôzne, či Panna dokáže doceniť živelný prístup Blížencov a tie nezačne nudiť praktická a trochu nesmelá Panna, tak sú dobré šance na úspech. Ale rovnako čaká tieto znamenia veľa práce nad vzťahom a vzájomným pochopením, aby zo svojho partnerstva odnášali len spokojnosť.

Panna a Baran

Hoci zemská Panna sa tvári veľmi podriadene, čo by vsugerovali, že nijako dominancie Barana vadiť nebude, tak takéto spojenie prináša veľa výziev obom stranám. Baran ťažko znáša pokoj, starostlivosť a trpezlivosť Panny a tá sa zas necíti najlepšie otočená nekonečnou energiou Barana. Ak sa ale obe strany dokážu rešpektovať a vážiť sa navzájom, tak takýto vzťah môže dobre fungovať. Len je nutné neustále držať na uzde svoje emócie a minimalizovať konflikty.

Panna a Panna

Dve Panny bohužiaľ nie sú pre seba stvorené. Môžu vytvoriť nudný a chladný vzťah, z ktorého nikto nebude spokojný ani nezíska silu a radosť pre život. Panna potrebuje partnera, ktorý povzbudí jej zmysly, ktorý ju očarí a urobí šťastnou. Pokojný charakter Panny priťahuje výrazne živšie a nepokojné duše, u ktorých sa môže rozvinúť a ukázať im svoju praktickosť a hospodárnosť.

Panna a Škorpión

Panna a Škorpión môžu výborne fungovať na pracovisku. Majú podobné záujmy a názory. Ale Škorpión môže byť len veľmi dobrým kamarátom Panny. Majú veľmi rozdielny temperament, Škorpión je príliš priebojný a vášnivý a to nesedí chladné a pokojné Panne. Panna mu bude vyčítať prílišnú zhýralosť a neocenia jeho vášnivý charakter, bude žiarlivá a nespokojná, pretože potrebuje oveľa viac citlivosti a starostlivosti.

Panna a Kozorožec

Je to dosť vydarený pár, ktorý sa vzájomne dopĺňa. Kozorožec má diplomatický talent, je plný pochopenie a preto dokáže znášať dominantné chúťky Panny. Obaja si váži kľud a príjemnú, starostlivo opatrovaná domácnosť. Panna si bude vážiť sporivosti hospodárnosti Kozorožca a bude sa pri ňom cítiť bezpečná. Obe znamenia si najviac váži stabilitu a pevnosť vzťahu, preto nepotrebujú nejaká exhibicionistické predvádzanie sa alebo teatrálne vyznania lásky. Najdôležitejšie je vernosť.

Panna a Ryby

Panna je príliš málo romantická pre citlivú a pretekajúca emóciami Rybu. Ryby majú veľkú intuíciu a Panna pre zmenu skôr dôveruje rozumu. Panna rada poučuje a kritizuje a to všetky Ryby nenávidí. Šancí pre tento vzťah je podobný temperament a schopnosť Rýb často ustúpiť. Ak sa to podarí, tak Ryby docenia praktickosť Panny a zaistí jej pocit bezpečia.

veštice online