Horoskop napovie, ktoré oblečenie vám pristane

Móda podľa horoskopu

Baran (21.3. – 20. 4.)

Dominantní a tvrdohlaví ľudia v znamení Barana si môžu dovoliť pútať na seba svojím odevmi pozornosť. Nemusia sa báť ani extravagantných strihov, pestrých farieb alebo výraznejších vzorov. Naopak, práve v týchto modeloch najlepšie vynikne ich osobnosť.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Ženy v znamení Býka sa budú dobre cítiť v pohodlnom alebo športovom oblečení. V ich šatníku by preto nemali chýbať voľnejšie nohavice, legíny, mikiny a voľnejšie tričká. Hoci sa nejedná o vysoko módne kúsky, budú im tieto modely aj tak veľmi pristať. Vo farbách by potom mali siahnuť skôr k prírodným odtieňom, divokým vzorom by sa mali naopak skôr vyvarovať.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Blíženci u jedného módneho štýlu príliš dlho nevydržia, pokojne si vezmú nový kúsok na seba iba raz a odložia ho. Práve kvôli charakteristickej prelietavosti by si mali ženy v znamení Blížencov zaobstarať dostatok nadčasových a univerzálnych modelov v neutrálnych farbách, ku ktorým sa budú môcť vracať bez ohľadu na aktuálne maniere.

Rak (22.6 – 22.7.)

Pre citlivé ženy v znamení Raka je ideálnou voľbou romantický štýl, v ich garderóbe by preto nemali chýbať sukne, šaty, tuniky a blúzky. Nemusia sa báť nežnej čipky, volánikov, riasenia a naberania. Vynikajúcou voľbou sú šaty v jemných pastelových odtieňoch, pristane im napríklad béžová, staroružová alebo najsvetlejšia žltá.

Lev (23.7 – 22.8.)

Dominantné Levice by mali svojim odevom najmä podčiarknuť svoju ženskosť, určite by sa mali úplne vyhnúť pytlovitým modelom. Naopak, pristane im bude odvážnejší výstrih, holý chrbát, viazanie za krkom alebo napríklad rozparky. Z farieb sa k nim hodí napríklad červená, čierna či zlatá.

Panna (23.8 – 22.9.)

Praktické až perfekcionistické Panny ocenia vo svojej šatníkovej skrini hlavne prírodné farby – béžovú, hnedú, zelenú a podobné odtiene. Krásne im budú sedieť aj farby jesenného lístia – odtiene do oranžovej, červenej a žltej. Hodí sa k nim ženské, ale zároveň pohodlné a príjemné oblečenie bez zbytočného dodatočného zdobenia

Váhy (23.9 – 23.10.)

Ženy narodené v znamení Váh sú vnímavé a spoločenské. Upotrebia preto elegantné spoločenské odevy – nohavicový aj sukňový kostým, blúzky, košele, šaty. Určite sa im budú hodiť modely v univerzálnych farbách, ktoré sa dobre kombinujú s inými. Z farieb možno preto odporučiť čiernu, bielu a šedú.

Škorpión (24.10 – 22.11.)

Škorpiónov často spoznáte na prvý pohľad, ich oblečenie býva totiž výrazné a neprehliadnuteľné. Práve o extravagantné a divoké kúsky nebýva v ich šatníku núdza. Napriek tomu im tento trochu výraznejší štýl pristane a hodí sa k nim. Páčia sa im pestré vzory a farby všeobecne.

Strelec (23.11 – 22.12.)

Pomerne nestabilný, ale pracovitý a ústretový Strelec máva pomerne strohý šatník, čo súvisí s jeho nízkou sebadôverou. Jeho odevy sú skôr nevýrazné, jednoduchých strihov a v mdlých farbách. Určite by mu prospelo oživenie, aspoň v podobe farebnejších módnych doplnkov.

Kozorožec (22.12 – 20.1.)

Vkus žien v znamení Kozorožca by sa dal označiť ako nenápadná rafinovanosť. Skvele im sadnú puzdrové sukne aj šaty rovnakého strihu, blúzky s rozparkom, šnurovanie, bedrové nohavice, topánky na podpätku. Ich farbami sú potom predovšetkým modrá a zelená.

Vodnár (21.1 – 20.2.)

Vodnári sú chvíľkoví a náladoví. Tieto ich vlastnosti sa prejavujú aj v móde, kedy nevydržia dlho pri jednom štýle. Radi experimentujú, menia farby i modely, milujú najrôznejšie módne doplnky od kabeliek až po šperky a vlasové ozdoby.

Ryby (21.2 – 20.3.)

Tiež citlivé a vnímavé Ryby milujú módne doplnky. Ich štýl je pomerne veľmi kreatívny, nezriedka siahnu aj po netradičných háčkovaných, pletených alebo dokonca ručne vyšívaných kúskoch. Rovnako ich priťahujú menej bežné materiály a niektoré si na seba dokonca šijú samy.

Neviete si rady s obliekaním?
Aj v takých záležitostiach vám môže poradiť veštica. A osloviť môžete aj kartárku, tiež v kartách je ukrytá odpoveď na to, aký odev vám pristane vôbec najviac.

veštice online