Finančný horoskop

Finančný horoskop

Chcete vedieť, ako sú na tom jednotlivé znamenia zverokruhu s peniazmi? A ako je na tom to vaše znamenie? Možno finančný horoskop odhalí, prečo máte finančné ťažkosti. Možno vám ukáže niečo z vašich slabých stránok. Ale nezúfajte, dostanete tiež príležitosť s tým niečo robiť.

Máme pre vás informácie, ktoré pochádzajú priamo z finančných inštitúcií. Banky sami sledujú správanie svojich klientov a vytvárajú štatistiky, ktoré v mnohých ohľadoch rozdeľujú skupiny ľudí aj podľa znamenia zverokruhu. Každé znamenie má totiž k peniazom iný vzťah, inak s nimi zaobchádza a má iný prístup. Každé znamenie charakterizuje tiež určitá miera zodpovednosti.

Znamenia zverokruhu a peniaze

Barani sú akčným znamením, ale v otázke peňazí sú opatrnejší. Finančné záležitosti však radšej neriešia, ako riešia. Rovnako ako ostatným ohnivým znameniam im ide míňanie peňazí.

Inak pokojné býky sa oproti baranom neboja finančne riskovať, ale neriskujú zbytočne. Bavia ich investície. Patria k tým uvážlivejším a zodpovednejším znameniam.
Ak má niektoré znamenie kladný vzťah k peniazom, sú to práve býky. Zaujímajú sa o reálne výnosy. Poznajú hodnotu peňazí. Vedia si všetko spočítať, je na nich spoľahnutie. Rovnako ako iným zemským znamením je im vlastná zodpovednosť. Hoci sú býky skôr konzervatívni, sú im blízke nové technológie. Oproti iným znamením tak viac využívajú internetové bankovníctvo. Opatrní sú napríklad v povolenom prečerpaní na účte.

Blížencom je zase vlastné sporenie. Práve blíženci majú kvôli svojim sklonom ku sporivosti (až lakotnosti) najviac peňazí na sporiacich účtoch. Jednoducho sa vyžívajú v zhromažďovaní majetku, majú obchodného ducha.

Sporenie a sporiacim účtom oproti Blížencom neprišli na chuť ľudia zrodení v znamení raka alebo vodnára. Napriek tomu vodnár o svojich financiách veľa premýšľa a najmä v neskoršom veku starostlivo rieši, ako s nimi naloží. Radi majú vo svojich peniazoch prehľad, to platí aj o pannách.

Ľudia zrodení v znamení panny oceňujú výhody kontokorentu a tiež ich využívajú. Ak povolené prečerpanie na účte nie je pre býkov, ľudia v znamení panny to majú opačne. Je to produkt priamo pre nich.

Kým panny sa neboja záporného zostatku na účte, ďalšie znamenia sa mu maximálne vyhýbajú, napríklad levy alebo strelci. Strelci sú charakteristickejší tým, že túžia po nezávislosti a finančnej voľnosti. Ide aj o voľné peňažné prostriedky. Dokonca vyznávajú taký stupeň voľnosti, že im nesedia ani bežné bankové účty. Nechcú sa viazať ani k poisteniu.

Obdobne to majú ľudia zrodení v znamení škorpióna. Ani medzi škorpiónmi nenájdeme vyšší podiel klientov poisťovni. Na druhej strane škorpióny spravidla svoje financie dobre riadia a vyhýbajú sa im finančné problémy.

Váhy sú v otázkach peňazí skôr voľnomyšlienkársky. Vie si ich zarobiť, ale väčšinou je nepoužijú na to, aby si sporili do budúcna. Oveľa radšej si urobia radosť a zainvestujú do rozvoja svojej osobnosti. Ich finančná situácia sa teda dosť často mení – niekedy majú peňazí nedostatok a inokedy zase nevie, čo s nimi.

Pokiaľ pôjde o lásku k bankovým účtom, mnohé iné znamenia predčia ryby. Ľudia v znamení rýb sú typickí unáhlenými činmi, finančné záležitosti skôr podceňujú. Ryby sa neboja využívať najrôznejšie finančné produkty, napríklad hypotéky. Ak niektoré znamenia naopak hypotéky neuznáva, sú to raky.

Ľudia zrodení v znamení raka rozhodne neutrácajú horibilné sumy, aspoň nie každý deň. Dokážu šetriť, ale čas od času ich prepadne aj horúčka na míňanie.

Nakoniec Kozorožci, pre tých je typické uloženie peňazí v podobe cudzích mien. Kto by to povedal? Kozorožci sú veľmi prispôsobiví, s peniazmi väčšinou vedia pracovať. Vytvárajú si rezervy, zvládajú svoje výdavky, ale vedia sa spravidla postarať aj o dostatočné príjmy.

Finančný horoskop na mieru
Potrebujete konkrétnu radu ohľadom svojej finančnej situácie?
Zavolajte na 0988 700 888 a skúste sa obrátiť na našich astrológov, ktorí dokážu zodpovedať vaše konkrétne otázky.

veštice online