Domáci veštenie so zápalkami

veštenie so zápalkami

Každý z nás má do istej miery prirodzenú schopnosť predpovedať budúcnosť. U niekoho je toto nadanie naozaj významné, ale veštiť môžete skúsiť dokonca aj vy. A nemusíte byť majstri vo výklade tarotových kariet alebo mať doma krištáľovú guľu. Niekedy možno získať odpovede na otázky, ktoré nás zaujímajú, dokonca aj iba za pomoci jednoduchý pomôcok, ktoré sa nájdu azda v každej domácnosti. Využiť možno napríklad obyčajné zápalky!

Najbežnejšie spôsoby veštenia zo zápaliek

Perspektíva vzťahu

Táto jednoduchá veštba dokáže odhaliť, či má váš vzťah budúcnosť, prípadne či vaša tajná láska opätuje vaše city. Ako na to? Stačí umiestniť dve zápalky kolmo do nejakej podložky, úplne ich stačín napríklad zapichnúť do misky s hlinou. Potom je potrebné obe zapáliť a sústrediť sa na toho, koho milujeme. K naozajstnej koncentrácii nám pomôže pokoj a zatvorené oči. Ako náhle zápalky dohoria, sledujeme ich vzhľad. Ak sa ich zvyšky nakláňajú k sebe alebo sa dokonca dotýkajú či krížia, znamená to, že dotyčný je pre nás tým pravým. Ak sú naopak skôr od seba, potom tento vzťah budúcnosť nemá. A ak jedna zápalka ani celkom nedohorí, značí to bohužiaľ neopätovanú lásku.

Veštenie pomocou symbolických obrazcov

K tomuto vešteniu je potrebné použiť aj svoju intuíciu a ideálne mať aspoň základné porozumenie pre rôzne symboly. Potrebné je väčšie množstvo zápaliek, najlepšie je mať ich rovno desať. Dáme si ich do dlane, zavrieme oči a myslíme na to, čo nás zaujíma alebo trápi. Potom zápalky upustíme voľne na zem a otvoríme oči. Sledujeme tvar, aký vytvorili a snažíme sa z neho zistiť odpoveď. Môžu napríklad pripomínať nejaké písmeno alebo dokonca iniciály, prípadne môžu niesť nejaký zreteľný tvar. Chaotické usporiadanie väčšinou značí zápornú odpoveď.

Čierna a biela zápalka

Touto metódou sa dajú jednoducho získať odpovede na naše otázky. Je však potrebné pokladať otázky také, aby sa na ne dalo odpovedať jednoducho áno a nie. Postačia iba dve zápalky, je potreba ich však zafarbiť – jednu bielou a druhú čiernou farbou. Zavrieme oči, položíme zápalky na stôl a premiešame ich. V duchu alebo i nahlas vyslovíme, čo nás zaujíma. Potom intuitívne jednu zo zápaliek zdvihneme a otvoríme oči. Biela znamená v tomto prípade kladnú odpoveď, čierna je záporná.

Veštba z troch zápaliek

Podobne je možné použiť aj tri zápalky. Tie tentoraz nemusíme nijako farbiť. Opäť ich vezmeme do rúk, pomyslíme na našu otázku a z výšky asi desiatich centimetrov ich so zavretými očami upustíme na stôl alebo inú podložku. Čím viac sa krížia a ležia cez seba, tým zápornejšia je odpoveď. Ak sú všetky krásne rovnobežné, potom je odpoveďou jasné áno.

Veštenie, či na nás čaká láska

Každý, kto je sám, iste túži vedieť, či už čoskoro nestretne svoju životnú lásku. Ak ste v podobnej situácii, môžete skúsiť jednoduché veštenie z troch zápaliek. Dve z nich necháme tak, ako sú. Tú poslednú ale zafarbíme na červenú farbu. Zavrieme oči a všetky zápalky zamiešame. Potom jednu z nich vytiahneme. Jedná sa o červenú zápalku? Potom sa už čoskoro stretnete so svojím partnerom. Ak ste vytiahli niektorú z ostatných zápaliek, na lásku si budete musieť ešte nejaký čas počkať. Ale hlavu hore, veštbu môžete zase po nejakom čase skúsiť zopakovať.

Netrúfnete si na domáce veštenie?
Nechajte si vyložiť karty od skúsenej kartárky. Zavolajte na telefón 0988 700 888 a budete si tak môcť byť istí, že sú odpovede na vaše otázky správne.

veštice online