Dobrá rada od veštice

Veštica je pre mňa éterická bytosť, ktorá má veľmi bohatú auru. Vyžaruje okolo seba magické vlnenie alebo ako to nazvať. Má čarodejnícke schopnosti, ktoré jej niekto primiešal do vienka. Podľa mňa dokáže v mnohom poradiť a nasmerovať späť k našej ceste, cieľom a duchovným hodnotám. Niekedy je skrátka potrebné, pozrieť sa na svoj doterajší život z niekoľkých hľadísk. Možno vás samotných prekvapí, čo o vás veštica dokáže povedať, bez toho aby ste jej museli čokoľvek hovoriť.

Do tejto role som sa dostala aj ja

V tejto úlohe som bola aj ja. Po rozchode s priateľom som sa dlho nemohla spamätať z toho, že on už svoje “šťastie” našiel a ja ešte nie. Pripadala som si ako troska, ktorú niekto odstrčil a nemá ju rád. V tú chvíľu mi nepomáhala rada rodiny ani kamarátok a ja som si pripadala hrozne sama. Nechcela som ísť k psychológovi s tým, že ma opustil priateľ, ale chcela som zistiť niečo úplne iné.

Viem, že som v znamení škorpióna, ak od toho odvodím charakterové črty, nie všetky na mňa práve sedia. Nehovorím, že som chcela vešticu nejako skúšať, ale nechcela som mať pocit, že mi povedala len to, čo si niekde prečítala podľa astrologických tabuliek.

Výklad z kariet

Nakoniec som sa rozhodla a zavolala jej. Bola som však v šoku, pretože jediné čo vedela, je dátum môjho narodenia. V kartách sa jej zjavil muž, ktorý mal v ruke meč a značil teda veľké sklamanie a bolesť, čo bol práve môj rozchod s partnerom. Je potrebné si povedať, že nie všetky karty vám odhalia ružovú budúcnosť, ale môžu vám pomôcť niektorým situáciám v živote predchádzať.

Karty odhalia aj minulosť

Karty vidia aj do minulosti, pretože mi umrel otec a v kartách bol ďalší muž, tentoraz už nie tak zreteľný, ale ako ochranná ruka nad mojimi činmi. Môj otecko tak na mňa pozerá z neba a podľa slov kartárky mi nepriamo pomáha na zdolaní prekážok tu na zemi. Iste, budú sa mi ďalej diať veci, kde môžem byť v ohrození života, ale myslím si, že znamenie, ktoré vám niekto môže dať zhora je veľmi mocné. Tak mi to bolo aj naznačené. Pokiaľ ide o moje zdravie, som tým všetkým veľmi psychicky oslabená. Podľa veštice by som si mala nájsť novú pohonnú energiu, ktorá ma poženie vpred. S ďalším partnerom by som podľa jej slov mala ešte počkať, ale čo nemám odkladať, je začať športovať. Vraj to pôjde po malých krôčikoch, ale keď si nájdem záľubu, uvidím aj výsledky vo svojom sebavedomí.

Veľmi dobre vedela, že sa sama sebe takto nepáčim

V hlave mi bežala myšlienka o zhodení pár kíl a dokázaní si, že ja som tá, ktorá si zase začne veriť. Veštica mi povedala, že v sebe objavím vôľu a on ešte bude ľutovať, že o mňa prišiel. Tiež mu vraj potrvá, než si nájde partnerku, s ktorou by mohol byť šťastný. Je pravda, že je to už rok a ja som ho za tú dobu stretla asi trikrát, zakaždým s niekým iným a on ma ani nepozdravil. Možno to, je práve signál, že niečo ľutuje a strieda partnerky. Na všetko sa odpoveď nájsť nedá, ale ja by som vraj mala stretnúť niekoho s podobným osudom, ako stretol našu rodinu. Zatiaľ som tomu nerozumela.

Bola som rada, že som začala so športom, naozaj mi to dáva silu žiť a vyrovnať sa s osudom, ktorý v mojom živote nebol jednoduchý. Cítim sa oveľa lepšie. Prebudila som v sebe gény, ktoré mal môj otec. Často behával, tým sa práve udržiaval fit, ale nenapadlo ma, že je to spôsob, ktorý som hľadala ja. Všetko do seba v živote zapadá ako mozaika a ľudské životné osudy sú si tak podobné, dokonca sa priťahujú.

Teraz som si našla partnera, ktorého otecko zomrel úplne rovnako ako ten môj. Sme spolu už niekoľko mesiacov a perfektne nám to klape. Veľmi ďakujem mojej veštici, že mi tak dobre poradila a nasmerovala môj život tým správnym smerom.

Máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa Vašej budúcnosti?

Ak chcete poodhaliť tajomstvo Vašej budúcnosti, zavolajte na 0988 612 700.
Skúsené veštice s dlhoročnou praxou dokážu odhaliť budúcnosť mnohými spôsobmi.

veštice online