Čo je potrebné dodržať, aby veštenie fungovalo

aby veštenie fungovalo

Naozajstný dar vidieť budúcnosť a predpovedať, čo sa stane v nasledujúcich hodinách, dňoch alebo dokonca aj rokoch, má len hŕstka výnimočných osôb. Tí sú obdarení zvláštnymi nadprirodzenými schopnosťami. Do istej miery môže ale veštenie vyskúšať úplne každý. K úspechu pomôžu predovšetkým veštecké pomôcky, správne okolnosti, dobre zvolená metóda a vhodné načasovanie.

Bez vešteckých pomôcok sa zaobíde málokto

Veštecké pomôcky slúžia na to, aby nám ľahšie sprostredkovali posolstvo, ktorá dostávame o budúcnosti. Zároveň uľahčia to, aby sme odpovede na nami kladené otázky dokázali správne pochopiť. Medzi tie vôbec najbežnejšie a najobľúbenejšie pomôcky, ktoré sa používajú pri predpovedaní budúcnosti, patria: tarotové karty, ďalšie druhy kariet (napríklad anjelské), krištáľová guľa, kyvadlo a virguľa, špiritistické dosky, runové kamene a kúzelné paličky. Je však potrebné dodať, že nie každý niektorú z týchto pomôcok nutne potrebuje, tí vôbec najnadanejší jedinci dokážu nahliadnuť do budúcnosti bez nich.

Ak chceme veštiť, treba sa vedieť zamerať na seba, na naše vnútro, lepšie vnímať jemné náznaky a signály z iných svetov. Ešte lepšie sa budeme sústrediť, ak pri veštení použijeme vybraný drahý kameň. Ktorý konkrétne vybrať? Záleží na tom, čoho presne potrebujeme dosiahnuť. Tyrkys má schopnosť posilňovať našu intuíciu, tigrie oko a smaragd uľahčujú koncentráciu, sodalit vie výnimočne povzbudiť šiesty zmysel a spojenie s našim podvedomím.

Správne okolnosti a načasovanie

Ani tie najkvalitnejšie a ten najlepšie veštecké pomôcky a dokonca prirodzené vlohy nie sú tým jediným, čo je k predvídaniu budúcich udalostí nevyhnutné. Nemenej významnú úlohu totiž majú tiež správne okolnosti a vhodné načasovanie. Čo je potreba najviac? Určite je to prostredie, kde sa bude veštec cítiť príjemne a prirodzene. Je potrebné nájsť také miesto, kde nebude vôbec rušený nepriaznivými vplyvmi okolia. Iba tak sa bude môcť maximálne koncentrovať a sústrediť sa tak na posolstvá, ktoré dostáva z iných svetov. Výsledku pravdepodobne nedosiahne, ak bude príliš roztržitý, unavený alebo nepokojný. Vstúpiť do svojho podvedomia a nadviazať kontakt s inými sférami sa neodporúča ani vtedy, keď sa veštec necíti vo svojej koži. Často totiž ide o znamenie, že pre čítanie budúcnosti práve nie je tá vhodná chvíľa.

Naopak, existujú určité obdobia, kedy možno oveľa ľahšie prehĺbiť ezoterické schopnosti a využiť tento čas na veštenie, výklad kariet, spojenie so svetom zomrelých alebo k astrálnemu cestovaniu. Jedná sa predovšetkým o spln a nov. Obe tieto mesačné fázy sú pre vykonávanie magických praktík ako stvorené. Ešte jednoduchšie bude nadviazať spojenie s nadprirodzeným svetom a jeho obyvateľmi, ak navyše počkáme na polnoc. Všeobecne sa na predpovedanie budúcnosti odporúča tiež začiatok nového roka, prípadne slnovrat. Za magické dátum sa považuje taktiež Štedrý deň, ktorý sa vyznačuje zvláštnou atmosférou.

Aby bolo veštenie úspešné, je tiež potrebné klásť správne otázky. Odpovede, ktoré sa k nám dostávajú, môžu byť často zle čitateľné. Práve preto by sme mali radšej svoje otázky pokladať tak, aby sa na ne dalo jednoducho odpovedať áno alebo nie. Tým zabránime chybným interpretáciám.

Veštenie cez telefón
Schopnosť veštenia je doslova umením. Ak si chcete byť istí, že odpovede na vaše otázky sú správne, obráťte sa radšej na skúsenú vešticu a využite napríklad výkladu kariet.
Zavolajte do našej veštiarne na telefón 0988 700 888.

veštice online