Čarovanie s červenou sviečkou

Mágia červenej sviečky

Magické čarovanie so sviečkami patrí k tým vôbec najobľúbenejším. Niet sa čomu čudovať, tieto kúzla sú väčšinou pomerne jednoduché, takže ich môže vyskúšať úplne každý. Často k nim nie je potreba žiadne zložité pomôcky a taktiež samotný postup možno vykonávať z pohodlia vlastného domova. A čo viac, toto čarovanie býva naozaj účinné!

Na čo slúži mágia s červenou sviečkou

Tou najdôležitejšou pomôckou pri tomto rituáli je pochopiteľne sviečka. Podľa toho, aké sú naše zámery a čoho túžime dosiahnuť, si vyberáme konkrétnu farbu. Jednou z hlavných farieb v mágii sviečok je červený odtieň.

Červená farba je významným symbolom lásky, túžby, hlbokej vášne a vriacich citov. Predstavuje tiež odvahu a odhodlanie, vytrvalosť, silu, energiu a celkovú vitalitu. Symbolizuje tiež

príťažlivosť, sexualitu a erotické sny. Je to temperamentná až výbušná farba, je živelná aj vrelá, divoká a nespútaná.

Nie je vôbec prekvapujúce, že práve po červenej sviečke siahnu nešťastne zamilovaní jedinci aj tí, ktorí chcú urovnať nezhody a krízu v partnerstve či manželstve, obnoviť pôvodnú vášeň a zamilovanosť, prípadne získať späť neverného a záletného partnera. Čarovanie s červenou sviečkou je však ešte oveľa pestrejšie a nezameriava sa len na srdcové záležitosti. Môže nám totiž pomôcť potlačiť negatívne pocity, ku ktorým patrí predovšetkým zlosť, agresia alebo dokonca nenávisť. Napomôže nám upokojiť našu myseľ, utíšiť rozbúrené emócie a nájsť vnútorný pokoj a duševnú rovnováhu. Pozitívny účinok môže priniesť tiež ženám, ktoré sa stretávajú s neplodnosťou, pretože práve na plodnosť priaznivo pôsobí.

Nesmieme zabudnúť ešte na ďalšiu oblasť, mágia s červenou sviečkou je vhodná aj vtedy, ak potrebujeme získať nový elán do života a “nakopnúť”, uľahčuje zdolávanie náročných prekážok a ťažkostí, ktoré život prichystal, povzbudzuje a posilňuje našu vieru v lepšie zajtrajšky. Práve pozitívne myslenie je veľmi dôležité, veď nie nadarmo sa hovorí, že je polovicou úspechu. A spomenúť musíme tiež to, že prevádzkovanie bielej mágie s červenou sviecou dokáže povzbudiť našu fantáziu, kreativitu, nápaditosť a predstavivosť.

Biela mágia s červenou sviečkou

Ak máme prichystanú červenú sviečku a chceme sa pustiť do samotného čarovania, je ešte potrebné splniť niekoľko podmienok. Predovšetkým by sme nemali byť pri rituáli nikým a ničím rušení. V ideálnom prípade by sme teda mali byť doma sami, nemali by sme tiež zabudnúť zatvoriť a zatiahnuť okná, aby nás nevyrušovali rôzne zvuky a ďalšie nežiaduce prvky zvonku.
Pri vykonávaní magického rituálu by sme mali byť oddýchnutí, zdraví a sústredení. Ak budeme roztekaní a myšlienkami u každodenných starostí, len ťažko sa dočkáme žiaduceho efektu. Napomôcť naopak môže napríklad krátka meditácia pred samotným rituálom.

Kúzlo začína vždy obradným zapálením červenej sviečky. Potom je hneď niekoľko ďalších možných variantov postupu. Svoje priania a túžby môžeme vysloviť nahlas (nesmie nás ale nikto počuť!), Možno si ich tiež povedať iba v duchu, prípadne ich môžeme napísať na kúsok obyčajného bieleho papiera. Je dôležité venovať pozornosť úplne na náš zámer. Akonáhle máme hotovo, sviečku opatrne sfúkneme. Ak sme napísali svoje želanie na papier, pred zhasnutím sviečky ho nad plameňom starostlivo spálime.

Pre väčší účinok môžeme toto kúzlo pravidelne opakovať až do tej doby, kedy sa naše sny a túžby skutočne vyplnia.

Potrebujete poradiť, akú farbu sviečky vybrať pri čarovaní?
Alebo si sami netrúfate vykonávať mágiu, ale zaujíma vás, čo vás čaká? Potom sa nebojteosloviť vešticua, ktorá všetko zistí za vás.

veštice online