Biela mágia: ochrana proti zlu

Biela mágia

Mágia má dve základné podoby. Môže byť čierna, zlá, ale aj biela, teda dobrá, prospešná a pozitívna. Súčasťou bielej mágie je aj tzv. Ochranná mágia, ktorá má chrániť proti zlu. Biela mágia napomáha k šťastiu, pôsobí proti nespravodlivosti a chráni človeka pred zlou energiou.

Ochranná mágia môže byť človeku užitočná v mnohých rôznych situáciách, napríklad v prípade ohovárania alebo nechceného zasahovania do života inými ľuďmi. Obranná mágia pomáha tiež rušiť energetické blokády nastavené čiernou mágiou, zlými ľuďmi a zlými bytosťami vôbec.

Magický štít

Obranná mágia neguje kúzla čiernej mágie. Ideálne je, ak si uvedomujete, aké čaro vás poškodzuje a kto ho posiela. Brániť sa potom môžete prostredníctvom tzv. Magického štítu.
Magický štít je typom obranného systému, ktorý človeka chráni pred zlými kúzlami a útokmi čiernej mágie. Štít sa dá relatívne ľahko vytvoriť prostredníctvom vizualizácie.

Vždy by mal byť tvorený zo všetkých štyroch elementov: zem, voda, vzduch, oheň – v tomto poradí. Najbližším štítom človeka, ktorý potrebuje ochrániť, bude štít z elementu zeme. Naopak, štítom, ktorý bude negovať zlé kúzlo najbližšie jeho odosielateľovi, bude z elementu oheň. Kúzlo pritom opakovane prechádza všetkými štyrmi elementmi, kým úplne nestratí svoju moc.
Magický štít musí byť vytváraný vedome a je tým účinnejší, čím presnejšie sú informácie o zlom kúzle a jeho odosielateľovi.

Magické slová

Každé slovo môže mať magickú moc. Stačí do neho vložiť energiu z myšlienky a tiež ho nasmerovať tým správnym smerom. Magické slová slúžia v čiernej aj bielej mágii. V bielej mágii môžu byť magické slová prostriedkom naplnenia priania, ale aj spôsobom obrany.

Najdôležitejšia je presná formulácia magických slov. Je potrebné presne formulovať, čo je chránené a pred čím. Tieto slová sa potom svoju energiou postarajú o to, aby obrana fungovala. Nikdy však nefungujú samostatne, človek vždy musí vynaložiť nejaké úsilie, aby dosiahol to, čo potrebuje. Žiadna metóda ochrannej mágie neslúži samostatne, vždy musí byť sprevádzaná nejakým činom a akciou.

Obdobne ako magické slová pôsobí aj modlitba. Modlitba má však všeobecnejší charakter a tým aj širšie pôsobenie. Jej účinky sú však kvôli väčšiemu rozsahu oslabené. Napriek tomu môžeme v rámci ochrannej mágie modlitby úspešne využívať, najmä v prípadoch, keď nevieme, proti čomu a s kým bojujeme.

Kam sa obrátiť?
Biela mágia je stále mágiou a ako taká má svoje pravidlá, vyžaduje si určité schopnosti a zručnosti, preto nie je vhodná pre každého. Techniky bielej mágie môžu byť pre laika nebezpečné.
Každý však môže využiť bielu mágiu a pozitívnu energiu prostredníctvom našich skúsených veštíc a kartárok. Mnohé z nich využívajú kúzla bielej mágie a môžu ich sprostredkovať aj vám, jednoducho, cez telefón. Zavolajte na 0988 700 888.

veštice online