Ako si privolať lásku?

Ako si privolať lásku

Žijeme v dobe, keď je moderné byť single. Avšak nie každému osamelý spôsob života vyhovuje. Človek je zrodený k tomu, aby vedľa seba mal niekoho druhého. Človek je zrodený pre lásku. Lenže kde ju brať? Ako si lásku privolať do života?

Môžete vyskúšať mnoho spôsobov zoznamovania, hľadania vhodných adeptov, ale najdôležitejšie je vnútorné nastavenie. Musíte mať srdce otvorené láske. Užitočná môže byť aj biela mágia a magické rituály. Jeden taký vám chceme predstaviť.

Magický rituál pre lásku

Budete potrebovať červenú stuhu. Zapáľte bielu sviečku. Oblečte sa do pohodlného oblečenia, vytvorte okolo seba uvoľnenú atmosféru. Nemal by vás stresovať neporiadok, ani zapnutý telefón alebo počítač.

Sadnite si tak, aby ste sa cítili dobre. Začnete si predstavovať svoju lásku – vysnívaného partnera. Nemusí to byť nikto konkrétny, nemusíte vidieť jeho obraz, ale mali by ste vedieť, aký je. Aký chcete, aby bol váš partner? Chcete príjemného, milého, veselého, verného spoločníka? To všetko je možné.

Predstavte si, že máte vysnívaného partnera vedľa seba. Teraz vezmite do rúk červenú stuhu, ktorá je symbolom vášho vzťahu. Stuha zväzuje vás a vášho partnera silným putom. Jeho silu ešte násobia uzly, ktoré začnete na stuhe robiť.

Každý uzol bude symbolizovať vlastnosť, ktorá vás s partnerom spája.

Uzly na červenej stuhe

Pri motaní prvého uzla vyslovte napríklad slovo “optimizmus”. Veselá povaha bude prvým spojovacím uzlom vášho vzťahu. Postupujte tak aj na ďalších uzloch. Celkom by ich malo byť viac ako jedenásť, vždy by to mal byť nepárny počet.

Vernosť, pohoda, zdieľanie, komunikácia, ochota, úcta, porozumenie, intímny život, spoločné záujmy, rodina … to všetko môžu byť uzly vašej stuhy. Tieto slová vyslovujte v rámci vášho rituálu pre lásku.

Ako náhle má stuha všetky uzly, ktoré potrebujete pre svoj vysnívaný vzťah, ako náhle ste definovali všetky vlastnosti svojho vysnívaného partnera, pevne stuhu zovrite v ľavej dlani. Priložte ju k srdcu a skúste precítiť lásku, ktorú v srdci máte.

Na záver poďakujte. Sviečku nechajte dohorieť a stuhu si nechajte na očiach po dobu siedmich dní. Mala by sa stať vašim talizmanom, pomocníkom pre lásku. Dá vám silu a pomôže otvoriť srdce, keď to bude potrebné, keď sa objaví ten pravý.

Ďalšie spôsoby ako privolať lásku?

Ak rituály nie sú práve pre vás alebo sile stuhy neveríte, máte mnoho ďalších spôsobov, ako si lásku do života privolať. Pomôcť môže aj veštica, ktorá vás môže nasmerovať tam, kde lásku nájdete. Užitočná iste bude aj kartárka, ktorá vám vyjaví, kde sa vaša láska skrýva. Prospešné informácie môžete získať aj od astrologičky, hviezdy totiž vedia mnohé o vašom živote a môžu pomôcť rozriešiť aj ťažkosti s láskou.

Ako si privolať lásku?
Veštice, kartárky aj astrológovia sú vám dostupní oveľa bližšie, než si myslíte. Sú na telefóne, okamžite, bez objednávania, bez prekážok. Stačí vziať telefón a zavolať na 0988 700 888.

veštice online