Ako si nájsť toho pravého?

Láska, neustále sa toto slovo skloňuje, ale ako si nájsť tú správnu druhú polovičku a kde? Niekto to má ľahké, natrafí na prvú babu a je to na celý život. Iný zase lieta od jedného k druhému a už ani nevie, či s daným partnerom momentálne chodí alebo s ním len nejaký čas občas spí. Je to tak jednoduché, keď som mladá a pekná. Inteligencia sa moc nevyžaduje, chlapci majú iné požiadavky ako rozum.

A čo ja?

Tak chodím svetom a skoro stále sama. Občas sa síce zoznámim, ale nejako to zostane vždy chladné. To, čo sa vidí vo filmoch, tak to nikdy nie je. Pripadá mi, že som len zastávka pre chlapcov, ktorí sa s niekým rozídu, než nájdu ďalšiu, o ktorej si budú zase myslieť, že je to tá pravá. Neviem, čo robím zle, veď som k nim slušná, robím to, čo im na očiach vidím. Ale to nestačí, za týždeň dva to je zase: “Čau! Si milá, ale celý život s tebou by som byť nechcel”. Tak nejako to vyzerá, keď je chlapec slušný, niekedy počujem aj iné horšie veci.

Ako to zmeniť? Rada od veštice

Hovoriť o tomto s kamarátkami nemalo veľmi zmysel, počula som stále tie isté rady, ktoré boli k ničomu. Čo takto psychológ? Lenže nie som predsa chorá, len som sama. Mama by tomuto asi nerozumela, tá si vzala môjho otca, ktorého jej odporučil jej otec. A ono im to vyšlo, správajú sa k sebe stále celkom milo, aj keď to niekedy zaškrípe. Ale nerozviedli sa. A čo otec? S tým som sa vôbec nikdy takto nebavila, on má svoj futbal.

Tak premýšľam, čo mám robiť, až ma napadlo, že by som mohla skúsiť niekoho, kto vie veštiť, čítať z kariet a tak podobne. Mám vôbec nádej nájsť niekoho, kto bude so mnou rád? Sadla som si k počítaču a blúdim internetom, až sa objavila stránka veštenie cez telefón. Tak som si prečítal profily a jedna mladá veštica sa mi veľmi páčila, tak som jej zavolala.

Dostala som veľa dobrých rád

Tak sme sa rozprávali, skôr som rozprávala ja a nakoniec som dostal niekoľko rád a jednu, čo ma skutočne prekvapila: “Nerobte chalanom, čo im vidíte na očiach, skúste im vymyslieť svoj program, svoje myšlienky! Buďte svojská a svoje nápady realizujte. Máte v kartách, že nájdete svoje šťastie, ale musíte pre to niečo urobiť. ” Toto som nečakala. Ja som si myslela, že sa bude chalanom páčiť, keď im budem plniť ich priania. Uvidíme, či to zvládnem a či to naozaj funguje.

Našla som svojho manžela

Druhý deň som si sadla k počítaču a našla jednu zoznamku. Napísala som svoj profil a za hodinu som mala už nejakú správu. Petrovi sa vraj páči môj profil. Predtým by som sa ho pýtala, ako sa má, či sa chce stretnúť, teraz som to skúsila inak: “Môžeme sa stretnúť? Dnes o 17:00 na námestí?” Súhlasil a prišiel. Prvý krok mi vyšiel.

Bol fakt pekný, tak som mu navrhla prechádzku a posedenie pri káve. Ďalej to išlo ako po masle. Nakoniec sme spolu už niekoľko rokov, máme dve pekné dievčatká a sme spolu veľmi šťastní. Som veľmi rada, že som sa odhodlala a zavolala veštici, zmenilo mi to život.

Máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa Vašej budúcnosti?

Ak chcete poodhaliť tajomstvo Vašej budúcnosti, zavolajte na 0988 612 700.
Skúsené veštice s dlhoročnou praxou dokážu odhaliť budúcnosť mnohými spôsobmi.

Počas krátkeho hovoru sa váš život môže konečne obrátiť k lepšiemu. Otázky ohľadom partnerov, lásky, financií, zdravia či detí, všetky tieto otázky môžu byť zodpovedané v priebehu niekoľkých okamihov.

veštice online