Ako rozpoznať falošné znamenia?

Nájsť ten správny životný smer nemusí byť vôbec jednoduché. Na svojej ceste životom nezriedka narážame na rôzne prekážky a obmedzenia, bijeme sa, bojujeme s vlastnými slabosťami, stretávame sa s cudzou negativitou. Vždy však stretávame aj pomocníkov a k dispozícii máme najrôznejšie formy pomoci. Vždy sú tu anjelské bytosti a znamenia, ktoré nám majú ukázať cestu k lepšiemu životu.

Bohužiaľ, nie vždy dokážeme tieto znamenia rozoznať. Navyše nie sú len prospešné znamenie. Existujú aj falošné znamenia, ktoré nás môžu zo správnej životnej cesty zviesť. Ako tieto falošné znamenia rozpoznať?

Falošné znamenia nie sú príjemné

Najspoľahlivejším ukazovateľom sú vlastné pocity. Možno máte pocit, že ste narazili na nejaké znamenie, avšak nie je vám z toho príjemne. Ak tomu tak je, pravdepodobne nejde o znamenia a už vôbec nie o anjelské znamenia.

Znamenia, ktoré pochádzajú od anjelov a iných nadpozemských bytostí, bývajú pozitívne. Sú naplnené láskou a energiou a tú tiež prenášajú ďalej. Pokiaľ na také znamenie narazíte, rozhodne sa necítite zle, skôr naopak.

Falošné znamenia oproti tomu sprevádzajú rozporuplné pocity až tras. Často vyvolávajú mrazenie a pocity chladu. Môžu mať tiež negatívny obsah, môžu sa spájať s agresivitou, násilím a krutosťou.

Falošné znamenia nemajú reálny koniec

Ak máte jasnú otázku, anjeli vám na ňu dajú jasnú odpoveď. Ak máte konkrétne želanie, môže sa vyplniť vo svojej plnej podobe. Ak však hľadáte smer, potrebujete poznať presné riešenie a znamenia vás ešte viac mätú, nejde o pravé znamenia.

Falošné znamenia sa dajú spoľahlivo rozoznať tým, že sú mätúce, nejasné a nezreteľné. Kým anjelské znamenia vedú k akcii, ukazujú, čo urobiť či kam sa vydať, falošné znamenie akciu nepodporujú. Dá sa povedať, že nie sú ukončené, nie sú ukončené konkrétnymi činmi, iba prehlbujú chaos a zmätok v myšlienkach. Nie sú dlhodobé, nemajú dlhodobú platnosť v reálnom živote, nepodporujú vytrvalosť. Ide o akési bláznivé nápady s nulovou realizovateľnosťou.

Falošné znamenia sú bez formy

Pravé znamenia, ktoré pochádzajú od anjelských bytostí, majú spravidla nejakú formu. Často ide napríklad o biele pierka. Pierka sú jedným z najčastejších dôkazov o tom, že vás sprevádza anjelská bytosť alebo anjelské bytosti. Predstavujú pripomenutie toho, že okolo nás sú anjeli a kedykoľvek nám môžu pomôcť. Na rozdiel od toho falošné znamenia bývajú neurčité, nezjavujú sa v nejakej konkrétnej podobe.

Tie pravé znamenia môžu mať aj formu dúhy alebo svetelných zábleskov, môže ísť o mince, čísla, tiež vône alebo motýle. Znamenia môžeme nájsť aj v snoch, tiež v knihách alebo v časopisoch. Ide o vety, frázy či slová, ktoré nám padnú na prvý pohľad do oka. Falošné znamenia sa takto väčšinou neprejavujú.

Potrebujete znamenia, ktorá vám ukážu smer?
A neviete rozpoznať tie pravé od tých falošných znamení? Istotu získate jednoducho pomocou telefónu. Stačí zavolať niektorému z našich veštcov na číslo 0988 612 700. Radi Vám poradia.

veštice online