Ako nájsť lásku?

Ako nájsť lásku?

Je jedno, koľko máte rokov, či ste žena alebo muž. Nikomu neprospieva život žitý v osamelosti, rozhodne nie dlhodobo. Možno ešte len hľadáte svoju životnú lásku, možno vás láska opustila a vy tápate. Možno sa cítite osamelí a chcete to zvrátiť. Možno riešite, ako ďalej bez partnera. Možno vám budú užitočné naše riadky o tom ako nájsť lásku.

Hľadajte v sebe

Samozrejme že na vás niekde čaká ten pravý alebo tá pravá. Lenže ako ho alebo ju nájsť? Môže byť celkom kdekoľvek a bohužiaľ to zatiaľ skôr vyzerá, že nie je nikde. Nech sa pozeráte, ako sa pozeráte, nikde na obzore nie je jediný adept na váš vysnívaný náprotivok …

Tá najdôležitejšia rada znie: hľadajte v sebe. Máte v sebe dosť lásky tak, aby ste ju mohli dať niekomu inému? Najprv je potrebné mať rád sám seba, jedine potom môžete mať rád niekoho iného.
Mnoho z nás si v rodine neosvojilo spôsob, ako dávať a brať lásku, nenaučili sme sa milovať. Bez tejto zručnosti to však nepôjde. Je na čase niečo zmeniť, naučiť sa skutočne milovať, najskôr sám seba. Ak v sebe nájdete lásku, úctu a rešpekt k sebe samému, nájdete základ pre zdravý vzťah. Ten správny náprotivok sa potom nielen ukáže, ale aj s vami zostane.

Naučte sa milovať seba aj svoje telo. Aby ste mohli byť príťažliví pre druhých, musíte v sebe príťažlivosť objaviť. Príťažlivosť pramení zvnútra. A je úplne jedno, ako vyzeráte, koľko vážite, aké máte vlasy, oči alebo napríklad zuby. Láska je predsa slepá.

Nebuďte závislí na ostatných

Nemôžete otvoriť nový vzťah, ak ste ešte neuzavreli ten starý. Naozaj už vás váš ex či vaša ex partnerka nezaujíma? To je dobre, až potom môže váš záujem vzbudiť niekto úplne iný. Nebuďte však závislí, na nikom.

Robte to, čo vás baví a čo máte radi, venujte sa sebe. Ak venujete starostlivosť sebe, ak si dáte lásku, budete pre druhých zaujímavejší. Vybudujte si vzťah k sebe, rešpektujte seba a svoje potreby. Nepopieraj sám / sama seba. Vaše okolie to bude registrovať. A čo viac, jedine tak môžete odštartovať skutočne plnohodnotný vzťah s druhým.

S tou nezávislosťou to však nepreháňajte, nezávislosť nesmie byť falošná. Otvorte svoje srdcia a dajte priestor láske. Ona už sa nejaká láska určite objaví.

Nenechajte sa oklamať prvým dojmom

Prvý dojem mnohokrát klame, zvlášť v prípade, že pôjde o prvé rande. Kto by nebol na prvom rande nervózny a nechoval sa inak ako zvyčajne? Dajte potenciálnemu partnerovi viac priestoru než prvé sekundy, kedy sa zoznámite. Dajte druhým šancu, aby ste ich poznali, než ich odsúdite kvôli zlému prvému dojmu.

Chcete s hľadaním lásky pomôcť?
Trápite sa v osamelosti príliš dlho a neviete si rady? Možno je na čase Amorovi trošku pomôcť. Pomoc môže mať rôzne podoby. Riešením môže byť aj konzultácia s kartárkou, veštcom či astrológom. Tí všetci sú k vám dispozícii u nás. Stačí si vybrať a zavolať na telefón 0988 612 700. Problémy s láskou patria k najčastejším problémom, ktoré riešia. Skúseností majú viac než dosť.

veštice online