Ako horoskop ovplyvňuje to, čo robíte vo voľnom čase?

horoskop

Znamenie zverokruhu vypovedá mnoho o charaktere a povahových črtách daného človeka. Horoskop môže naznačiť, ako sa človek správa k sebe, ale aj k druhým. Ukazuje niečo o tom, aké bude jeho okolie, aký bude jeho svet, ako sa bude vyvíjať jeho život. Dáva určité predispozície pre konkrétne profesijné zameranie. Pochopiteľne môže dať určitý obraz aj o záujmoch, koníčkoch a voľnom čase človeka narodeného v danom znamení.

Ako trávime voľný čas?

Každý z nás je jedinečný, každý z nás má vlastné predstavy o voľnom čase. Zatiaľ čo jeden všetok voľný čas využije aktívne, športuje alebo sa venuje napríklad skrášľovaniu svojho okolia, ďalší voľný čas najradšej preleňoší. O tom, ako voľný čas najradšej trávime, vypovedá horoskop, znamenia zverokruhu a jeden zo štyroch živlov, ktoré sa ku znameniu zverokruhu viažu.

Oheň nie je voda

Aktivita sa viaže k živlu ohňa, tento živel patrí k baranovi, levovi a strelcovi. Tieto ohnivé znamenia teda budú aktívne aj vo voľnom čase. Ich koníčky budú plné pohybu a dobrodružstva. Ohnivé znamenia tiež majú radi spoločnosť, takže po práci radi zájdu niekam s priateľmi. Odpočinok osamote doma nie je nič pre nich. Takmer opačne to potom majú znamenie spojené s vodným živlom.

Voda, ktorá sa spája so znamením rýb, raka a škorpióna, môže byť divoká aj pokojná. Ľudia narodení v tomto znamení sú na tom podobne, správajú sa premenlivo a ich nálada často skĺzava k melanchólii. Vo voľnom čase pokojne nerobia nič a svedčí im to. Majú radi samotu, ale sú tiež úzko viazaní na svojich blízkych a rodinu. Svoj voľný čas tak využívajú najmä pre svoju rodinu.

Krajina a vzduch

Pokiaľ pôjde o živel zeme, teda znamenie býka, kozorožca a panny, bude sa viazať na hmotné zabezpečenie a materiálne statky. Tieto znamenia môžu byť vo voľnom čase aktívne tak, aby zarobili ďalšie peniaze. Zárobková práca im dáva zmysel viac ako čokoľvek iné. Tiež sa vyžívajú v upratovaní a zdokonaľovaní svojho okolia, teda bytu, domu, chalupy či záhrady.

Úplne inak sú na tom znamenie blížencov, vodnára a váh, ktorým pri narodení fúkol vietor do vienka istú premenlivosť. Tieto vzdušné znamenia rýchlo menia svoje záujmy, ich pozornosť je nestála. Venujú sa mnohým rôznorodým činnostiam, väčšinou však u žiadnej z nich nevydržia po celý život. Môžu mať radi rôznorodé športy, kreatívnu a umeleckú tvorbu, spoločenské aktivity, cestovanie, ale rovnako tak sa môžu vyžívať v samote. Vždy však spravidla len po obmedzenú dobu.

Ako ste na tom vy?

Čo robíte vo voľnom čase a ktorý z celej palety koníčkov je vám blízky? Vydržíte pri jednej záľube dlho alebo svoje zameranie smerujete v rôznych obdobiach na rôzne strany?

Chcete sa o sebe dozvedieť niečo viac?
Chcete odhaliť svoje prednosti? Chcete nájsť svoj skrytý talent? Chcete sa zamerať na to, čo je vám skutočne blízke? Môže vám pomôcť osobný horoskop zostavený našimi astrológmi. Služby profesionálnych astrológov sú vám bližšie, než si myslíte. Stačí zobrať telefón a zavolať na 0988 700 888. Ihneď sa o sebe dozviete niečo viac.

veštice online