Zvládanie stresu podľa horoskopu

Stres podľa horoskopu

Ste pohodári alebo vás rozhádže aj maličkos

Stresujúcim a psychicky náročným situáciám sa aspoň z času na čas nevyhne nikto z nás. V čom ale panuje podstatný rozdiel, je to, ako sa k takýmto chvíľam jednotlivé hviezdne znamenia stavajú. Ako ste na tom so zvládaním stresu vy? Beriete podobné okamihy s nadhľadom alebo sa vám rúca celý svet?

Baran (21.3. – 20. 4.)

Tvrdohlavosť Baranov sa prejavuje aj v oblasti stresu. To, že je toho na nich skrátka už príliš, si odmietajú pripustiť a robia, že sa vlastne nič nedeje. To je ale samozrejme zle a aj napriek veľkej vytrvalosti by mali aspoň občas zvoľniť a pamätať aj na odpočinok.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Býkovi vyhovuje stabilné prostredie a situácie, ktoré sa dajú ľahko predvídať. V opačnom prípade často prepadajú veľkému stresu a cítia sa stratení. Na druhú stranu sa dokážu so stresom väčšinou pomerne dobre pobiť, aj keď sú na začiatku vykoľajení a nesvoji.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Pre Blížencov platí, že si radi užívajú život a nemajú radi stereotyp. Často si preto stresujúce situácie príliš k srdcu neberú a dokážu sa nad nimi povzniesť. Ale pozor, ak je to na nich predsa len príliš, vedia sa poriadne nahnevať.

Rak (22.6 – 22.7.)

U Raka jeden nikdy nevie. Často aj veľmi stresujúce a náročné situácie dokážu zvládnuť s podivuhodnou ľahkosťou a zdravým nadhľadom. Na druhú stranu ich niekedy dokáže “odrovnať” aj úplná malichernosť, ktorá nie je nijako zvlášť podstatná.

Lev (23.7 – 22.8.)

Levy sú väčšinou dominantní a pomerne dosť sústredení na seba. Stres a napätie sa snažia na sebe nedávať poznať už z toho dôvodu, že sa nechcú “zhodiť” pred ostatnými. Vnútorne ale prežívajú naozajstné muky, so stresom sa nevedia dosť dobre pobiť.

Panna (23.8 – 22.9.)

Panna je od prírody perfekcionistická a plánujúca osoba. Niet teda divu, že akékoľvek narušenie harmonogramu ju poriadne nadvihne zo stoličky. Akonáhle nejde podľa plánu vôbec nič, k zrúteniu nemajú ďaleko.

Váhy (23.9 – 23.10.)

Spoločenské Váhy sú vo svojom vnútri pomerne krehké osoby, ktoré nemajú odolnosť voči stresujúcim a inak ťažkým životným situáciám príliš veľkú. Ak sú psychicky zdeptané, potom viac ako kedykoľvek predtým potrebujú pevnú oporu svojich blízkych.

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Škorpióni patria k tým, ktorí prežívajú stres a splín oveľa viac vnútorne než navonok. Na okolie preto často pôsobia ako odolní jedinci, ktorí si poradia s každou náročnejšou situáciou. Preto na nich býva mnohokrát nakladané viac a viac. V prípade, keď Škorpión nedokáže zavčasu povedať rázne “nie”, môže dôjsť aj k psychickému kolapsu.

Strelec (23.11 – 22.12.)

Ľudia narodení v znamení Strelca väčšinou netrpia na depresie ani na chmúrne myšlienky. Aj tragické udalosti dokážu brať ako prirodzenú súčasť života, a preto bývajú veľkou duševnou oporou pre svojich najbližších.

Kozorožec (22.12 – 20.1.)

Kozorožec je svojím založením typický “stresor”, ktorého dokáže rozhodiť aj samotná maličkosť. Robí si to hlavne sám, pretože má prirodzenú tendenciu všetko zveličovať a vidieť príliš čierne.

Vodnár (21.1 – 20.2.)

Vodnári si dokážu užiť život plnými dúškami, žijú skrátka prítomnosťou. Stres je pre nich skoro cudzím pojmom. Z ničoho si nič nerobia. Veď zakaždým sa dá nájsť nejaké alternatívne riešenia a Vodnári sú skutočnými majstrami improvizácie.

Ryby (21.2 – 20.3.)

Ľudia narodení v Rybách bývajú empaticky založení a zároveň citliví. Z toho dôvodu si záťažové situácie berú veľmi k srdcu a každý stres ich dokáže rozhodiť.

Horoskop cez telefón
Nielen horoskop ukrýva mnoho informácií o nás samotných. Ešte ďalej vidia karty, tie totiž skrývajú aj našu budúcnosť. Nechajte si od kartárky odhaliť tú svoju

veštice online