Veštica Liana

Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 937
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • Výklad kariet
 • Veštenie budúcnosti
 • Jasnovidectvo

S čím Vám pomôžem?

 • Odpovede na ťažké životné otázky
 • Budúcnosť a životná cesta
 • Láska, zdravie, peniaze
 • Vzťahy v rodine alebo medzi priateľmi

Karty ako životná cesta

Každý máme svoju životnú cestu. Keď sme na tej správnej, zo života sa radujeme, hravo zvládame prekážky a cítime radosť aj z maličkostí. Je šťastie ísť svojou pravou životnou cestou, mne sa toho šťastia dostalo. Pomohli mi karty, ktoré k mojej životnej ceste neodmysliteľne patria.

Život prináša mnohé, cesta je kľukatá a má veľa odbočiek. Nemusí byť práve jednoduché vybrať si tú správnu. Nezriedka sa môžeme ocitnúť na scestí alebo odbočiť zle. Aj v tých chvíľach môžu pomôcť karty.

Ak chcete, aby karty pomohli aj vám, obráťte sa na mňa. Výklad kariet je mojou špecialitou, rada vám pomôžem.

Intuície a neobyčajné schopnosti

Karty sú pri jasnovidectve či veštení budúcnosti skvelým pomocníkom. Vždy však záleží na kartárke, ako správu kariet interpretuje. Práca s kartami je vo veľkej miere založená na intuícii. Hoci sa veľa vecí dá naučiť, pre naozaj kvalitný výklad sú nutné ešte zvláštne schopnosti príslušné zhora. Tie by mala mať každá kartárka. Aj ja si uvedomujem, že môj výklad nie je založený len na kartárskom umení, štúdiu kartových systémov alebo skúsenostiach. Je k tomu potrebné niečo viac.

Hoci sa dajú nájsť rôzne návody pre výklad kariet a prácu s kartami, každá kartárka má ten svoj. Každá z nás má vlastné karty, ktoré sú súčasťou jej osobnosti. Každá kartárka komunikuje s kartami trošku odlišným spôsobom, vlastne aj komunikácia s klientom je zakaždým iná.

Ja sa snažím o čo najbližšie napojenie na klienta. Tak mu môžem odovzdávať informácie, ktoré mu budú v živote užitočné. Tak môžu moje karty pracovať aj pre neho.

Svoje karty môžem využiť aj vo váš prospech. Odhalím vám budúcnosť, odpoviem vaše otázky. Pomôžem s tým, čo vás ťaží. Stačí mi zavolať.

Kariet sa netreba obávať

Možno vás trápia otázky ohľadom vlastnej budúcnosti, ale z výkladu kariet máte obavy. Telefonický výklad má tú výhodu, že nemusíte nikam chodiť. Potrebné informácie sa dozviete v súkromí svojho domova. Pohoda a pozitívne myslenie sa pri výklade budú hodiť. Aj napriek kontaktu cez telefón sa dá realizovať kvalitný výklad, celý zástup mojich klientov to môže potvrdiť.

Ak máte strach z negatívnych kariet, vedzte, že žiadna karta čisto negatívna nie je. Každá minca má dve strany. A tak aj každý výklad kariet ponúka niekoľko možností. Rovnako tak sa všetky životné udalosti dajú chápať z rôznych uhlov pohľadu.

Karty sami nedokážu vyriešiť problémy za vás, ale môžu vám odhaliť príčiny problémov alebo ich riešenie. Môžu vám pomôcť nájsť tú správnu cestu.

Chcete sa kariet na niečo opýtať? Chcete vyriešiť nejaký problém, zodpovedať otázku, poznať svoju budúcnosť?
Zavolajte mi na číslo 0988 700 937.

* Ak veštica Liana nie je dostupná alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Silvia, Prievidza

  Ďakujem za povzbudivé slová, všetko som úspešne zvládla, aj vďaka vašim slovám som si viacej verila. odporúčam. Odporúčam!

  Hodnotenie: 5
 • Ivana, Michalovce

  Lianu a jej karty môžem rozhodne odporučiť. Už niekoľkokrát bola mne a mojej rodine veľmi nápomocná, za čo jej ďakujem!

  Hodnotenie: 5
 • Tana, Bratislava

  Velmi pekne dakujem pani Lianke za pomoc a cenne rady.

  Hodnotenie: 5

Napíšte odporúčanie

veštice online