Veštica Elizabeth

Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 883
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
  • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
  • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
  • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
  • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

  • očistné magické rituály
  • vzťahová (partnerská) mágia
  • práca s anjelskou a vesmírnou energiou

S čím Vám pomôžem?

  • s problémami v láske, vzťahoch a rodinných záležitostiach
  • ochranou od negatívnych energií
  • všetko súvisiace s karmou

Nenechajte sa ovládnuť čiernou mágiou

Čierna mágia a negatívne energie patria medzi zlé sily, ktorých cieľom je škodiť ľuďom, ubližovať, trápiť a ovládať ich. Práve na túto problematiku sa zameriavam predovšetkým, viem vykonávať očistné rituály, ktoré dokážu toto zlo odstrániť. Očista od negatívnej energie sa môže týkať osoby, ale aj rôznych priestorov, najmä potom domova. Výsledkom týchto magických rituálov je, že sa potom človek bude cítiť oveľa lepšie a voľnejšie.

O mágiu sa veľmi zaujímam, vykonávam okrem iného napríklad aj rituály, ktoré sa zameriavajú na finančné otázky. Hovorí sa síce, že peniaze šťastie neprinesú, ale na druhú stranu bez peňazí je život oveľa zložitejší. Mimo toho sa venujem aj výkladu kariet, ktoré uľahčujú pochopiť príčinu najrôznejších problémov aj nájsť to správne riešenie.

Dokonca aj ťažké životné situácie je možné riešiť

Jednou z najbežnejších starostí, s ktorou sa ľudia v priebehu svojho života stretávajú, sú problémy vo vzťahu. Môže ísť napríklad o nešťastnú lásku, nezhody v partnerskom spolužití, nesúlad v manželstve, ale napríklad aj o problémy vo vzťahoch milostných, rodinných alebo pracovných. Nezáleží na konkrétnej podobe týchto problémov, takáto situácia je vždy nepríjemná a prináša človeku nejedno trápenie.

Svoje znalosti mágie využívam tiež k tomu, aby som sa pokúsila také narušené alebo nefunkčné vzťahy napravovať, urovnávať a harmonizovať. Aby bol účinok týchto magických rituálov ešte väčší a rýchlejší, pracujem s anjelskou a vesmírnou energiou. S týmito pomocníkmi je dobrý výsledok takmer zaručený.

Mojím poslaním je hlavne pomoc druhým

Svojho daru a schopností, ktorými nie je obdarený každý, si nesmierne vážim. Tieto znalosti prostredníctvom neustáleho štúdia a s priberaním nových skúseností, ešte ďalej rozvíjam. Mojou snahou je tohto daru využívať na konanie dobra, chcem ľuďom pomáhať v najrôznejších ťažkých životných situáciách. Každý úspech, kedy nájde dotyčný riešenie svojich problémov a bude žiť šťastný spokojný život, je pre mňa dôležitý.

Ak vás teda čokoľvek trápi a máte napríklad problémy vo vzťahoch, nedarí sa vám v práci a budovanie kariéry, chýbajú vám peniaze alebo vás postretlo niečo zlé, neváhajte sa na mňa obrátiť. Dostanete sa do dobrých rúk, ktoré sa vám budú snažiť pomôcť. Spoločne všetko preberieme, rozoberieme a pomocou mojich schopností a znalostí urobím všetko preto, aby som od vás nešťastia či životnej obavy odvrátila.

* Ak veštica Elizabeth nie je dostupná alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

Napíšte odporúčanie

veštice online