Veštenie z múky

Veštenie z múky

Múka je jednou zo základných potravinových surovín už od doby, kedy naši dávni predkovia prešli od lovu a zberu k pokročilejšiemu chovu zvierat a pestovaniu plodín. Svoje hojné využitie si udržala múka až do dnešných dní a najmenej jedno balenie nechýba pravdepodobne v špajze žiadne gazdinky. Práve preto je tiež veštenie z múky dostupné všetkým. Ako na to? Najbežnejšie spôsoby sú tieto:

Veštenie zo samotnej múky

Múka sa umiestni do nádoby (napríklad sklenenej, porcelánovej, drevenej, nie však plastovej). Potom túto nádobu uchopíme, zavrieme oči a v duchu alebo i nahlas vyslovíme otázku. Následne múku z nádoby vysypeme na čistý stôl alebo iný vhodný rovný povrch. Odpoveď na našu otázku sa ukrýva v obrazci, ktorý múka vytvorila. Ak máme otázok viac, môžeme celý proces opakovať viackrát. Treba však ešte upozorniť na to, že túto múku už by sme nemali použiť pri pečení dobrôt. Čo s ňou? Môžeme ju napríklad vsypať do rieky alebo nechať rozfúkať voľne po krajine.

Veštenie zo zmesi múky a vody

Tentoraz je postup trochu odlišný, aj keď začína rovnako. Opäť teda nasypeme múku do nádoby. Potom ju ale zalejeme vodou tak, aby vytvorila nie príliš hutnú hmotu. Môžeme si pomôcť tak, že zmes premiešame obyčajnú vareškou. Výsledné múčne cesto nesmie byť ani príliš tuhé ani príliš tekuté. Ak sa vám na prvýkrát nepodarí konzistenciu správne odhadnúť, nevadí, môžete všetko znovu opakovať. Ako náhle máte hotovo, aj tentoraz uchopte nádobu a vyslovte svoju otázku. Potom cesto preklopte do inej pripravenej nádoby. Na dne tej pôvodnej vám zostane prilepený zvyšok hmoty. Práve ten je najdôležitejší, pretože vzniknutý obrazec, ktorý sa na dne utvorí, symbolicky skrýva odpoveď na vašu otázku.

Privolanie lásky

Z múky je možné predpovedať budúcnosť, ale dokonca môže napomôcť aj tomu, aby ste získali srdce osoby, ktorú tajne milujete. Najskôr je však potrebné múku správne “nabiť”. Nasypte ju do nejakej uzavretej dózy alebo inej nádoby a niekoľkokrát denne ju uchopte a myslite na príslušného. Môžete mu napríklad telepaticky odkázať, že ho milujete alebo v duchu vysloviť všetko, čo nemáte odvahu povedať mu osobne. Tento proces opakujte niekoľko dní po sebe, najlepšie po celý týždeň. Potom z tejto múky upečte nejakú dobrotu a ponúknite ju svojej tajnej láske. Toto kúzlo je veľmi jednoduché a pritom nesmierne účinné.

Splnenie želania pomocou koláčikov šťastia

Táto prastará metóda má svoj pôvod v ďalekej Číne, ale používa sa na celom svete, hoci niekedy v trochu zmenenej podobe. Najskôr je potrebné napísať svoje túžby na papier. Ak máte iba jedno jediné veľké želanie, potom na niekoľko papierikov napíšte len to jedno. Môžete mať ale snov viac, ak to tak je, napíšte na každý papierik jeden z nich. Následne si zhotovte cesto na koláčiky, na recepte príliš nezáleží, takže pokojne môžete použiť nejaký váš obľúbený a osvedčený. Do každého však vložte papierik s prianím a takto koláče upečte. Týmto spôsobom by sa vám malo vaše priania vyplniť.

Túžite sa dozvedieť viac o tom, čo vás čaká?
Veštica vám pomôže nájsť odpovede na všetky otázky, ktoré vás zaujímajú.

veštice online