Príbeh Heleny: “Zdalo sa mi o skúške”

anjel

Sny sú signály z iných svetov i z nášho podvedomia. Hoci si celý rad ľudí myslí, že sa im sny nezdajú, často ide iba o situáciu, že si sny nepamätajú. Za noc má údajne normálny človek až niekoľko snov, ktoré si môže aj nemusí zapamätať. Niektoré sny naopak bývajú tak silné, že utkvejú v pamäti a nútia človeka premýšľať nad tým, čo vlastne znamenali. Výkladom snov sa zaoberal už slávny psychoanalytik Sigmund Freud. Alternatívny výklad snov však môže sprostredkovať aj veštica, na ktorú sa obrátila aj pani Helena.

Zdalo sa mi, že mám pred maturitou a nie som pripravená. Znovu som si prežívala ten obrovský stres, ktorým si človek prechádza pri maturite. Hoci som v skutočnosti uspela, vo sne som skúškou dospelosti neprešla. Cítila som sa hrozne, bola som spotená, zvieral sa mi žalúdok. Zažívala som stres, ktorý bohužiaľ nenašiel vyústenie v dobrom konci. Skončilo to zle – neprešla som, dokonca si nepamätám, že by som prešla aspoň jedným predmetom. Vo sne som pohorela na plnej čiare. Zobudila som sa a ešte niekoľko minút som sa nedokázala s tak veľkým stresom vyrovnať. Pritom to nebolo prvýkrát, čo sa mi o maturite zdalo. A to už ju mám úspešne za sebou pekných pár rokov!

Máte tiež záujem o výklad svojho sna?
Obráťte sa na našu vešticu, ktorá sa špecializuje sa na výklad snov. Je dostupná na telefóne 0988 600 527, kedykoľvek. Behom chvíľky sa dozviete to, čo sa dozvedieť máte. Aj zlý sen môže byť v niečom užitočný, rovnako tak, ako bol nakoniec užitočný pani Helene.

Tento sen o neúspešnej skúške sa mi čas od času vracia. Vždy je to tak frustrujúce, že som sa rozhodla s tým niečo robiť. Čítala som o tom, že každý sen sa dá nejako vyložiť, že je nejakým oznámením, ktorému treba porozumieť. Rozhodla som sa, že tento sen chcem pochopiť. Chcela som vedieť, prečo vo sne nemôžem zmaturovať, keď v skutočnosti to išlo celkom hladko.
Na internete som narazila na vešteckú poradňu, vedľa kartárok, astrológov alebo numerológov tam bola aj veštica, ktorá sa zaoberá výkladom snov. Dúfala som, že mi osvetlí aj môj sen. A stalo sa.

Opísala som veštici svoj sen, tá ho spojila s tým, čo sa dlhodobo deje v mojej práci. Mám stresujúce povolanie. Robím v administratíve, práca sama o sebe by nebola tak hrozná, ale pracovný deň nám doslova kazí šéfka. Býva stabilne nepríjemná a výnimkou nie je ani neoprávnený krik. Neobzerá sa na splnené úlohy, ale vždy upozorňuje na tie ešte nesplnené. A to je pritom úplne jedno, či o nich viem alebo ich ešte ani nemám zadané.

Veštica mi vysvetlila, že môj sen nie je o maturite, ale o úlohách v práci, ktoré nie som schopná naplniť. Nie kvôli sebe, ale kvôli svojej šéfke. Pripomenula mi pocity, ktoré zažívam v práci a je pravdou, že sú podobné tým, ktoré prichádzajú v sne o skúške. Zrazu to bolo jasné. Všetko do seba zapadalo. Uľavilo sa mi. Môj sen ma trápil, trápenia som zažívala v noci, ale aj cez deň. Veštica ma na to upozornila. Pomohla mi k rozhodnutiu o tom, že sa pozriem po inej práci.
Netrvalo dlho a naskytla sa pracovná príležitosť. Okamžite som ju využila. Nepremýšľala som dlho, rozhodnutá som bola už vopred. V práci, kvôli ktorej nemôžem v noci pokojne spať, som už zostať nechcela. Môj sen mi nakoniec vlastne pomohol, pomohol mi zbaviť sa stresu v pôvodnom zamestnaní. Som rada, že som požiadala vešticu, aby mi môj sen vyložila.

Aký je váš príbeh? Prežili ste aj vy niečo s čím sa chcete podeliť s ostatnými?
Napíšte nám.

veštice online