Posolstvo anjelov pre Október 2015

V októbri sa veľa oblastí nasmeruje tým správnym smerom. Mnoho z Vás nastúpi na tú správnu cestu, ak ste na ňu ešte nenastúpili. Je to mesiac plný aktivít, nových poznaní, príležitostí a možností. Môžete sa rozvíjať vo svojich schopnostiach, ktoré máte teraz najlepšiu šancu nachádzať, objavovať a začať využívať.

V októbri sa mnoho energií a oblastí upokojí a zaujme ten správny smer. Je to mesiac plný aktivity, poznania, hľadania, nachádzania, objavovania a uvedomovania.

Môžete stretávať veľa nových ľudí – pomocníkov a ľudí, vďaka ktorým sa posuniete ďalej a vďaka ktorým sa naučíte vzájomnej pomoci a spolupráci tým správnym smerom.
Dá sa teda tiež povedať, že sa veľa starých záležitostí konečne uzavrie a skončí.

Prejavujú sa energie a spolupráca nielen anjelských a nebeských pomocníkov, ale taktiež Matky Zeme, ktorá nám pomáha v hmotnej a materiálnej oblasti. Je potreba jej venovať viac pozornosti a hľadať svoje uzemnenie, ktoré je základom pre rovnováhu medzi nebom a zemou.

Všetko teraz smeruje tak, ako má. Veľa záležitostí sa uzavrie, ujasní a tak sa môžeme vrhnúť do nového tvorenia.
Záležitosti, ktoré zatiaľ jasné nie sú, odložte a venujte sa tomu, čo sa práve deje. Nie je nutné niekam sa ponáhľať, všetko sa deje vždy v správny čas.

Je veľmi dôležité, aby ste si dávali pozor na svoje myšlienky na obavy, strachy, pochybnosti a negatívne energie, keďže to, na čo myslíte, to tiež vytvárate a priťahujete do svojej reality.
Sila myšlienok aj samotné slovo majú veľký význam a silu, ktorá sa vo vesmíre vždy berie do úvahy.
Málokto si stále ešte uvedomuje silu myšlienky a slova, čím si môže zbytočne veľmi škodiť.

Venujte pozornosť tomu, čo chcete, čo si prajete, nie tomu, čo nechcete. Spájajte sa s prírodou a s prírodnými možnosťami, vyhľadávajte alternatívy prírody, vyhýbajte sa stresom, nezdravým energiám, situáciám, miestam, potravinám, negatívnym ľuďom a informáciám. To Vás oslabuje a zbytočne prináša do Vášho života to, čo Vám v podstate vôbec nepatrí. Jedine tak si udržíte zdravú myseľ a Vaša energia a emócie tým získajú oveľa silnejšie uzdravujúce účinky.

Venujte tiež pozornosť svojmu telu, pretože sme teraz citlivejší práve na nezdravé potraviny a situácie a naše telo nám to dáva najavo. Je čas začať sa čistiť, detoxikovať, vytvárať priestor pre nové sily a energie a odložiť tie staré, nepotrebné a deštruktívne.

Mesiac október je nádherný mesiac pre tvorenie a prechod do “Nového života” každého z nás a je taktiež na každom z nás, ako sa k tomu postavíme, ako sa rozhodneme.
Prajem Vám nádherné nové začiatky plné nádeje, radosti, lásky a nového “nádychu”.

Posolstvo pre tento mesiac:
“Na dosiahnutie vytúženého sna Ti môžu pomôcť druhí.”
“Dovoľ ostatným, aby Ťa zahrnuli láskyplnou starostlivosťou. Prijmi ju bez viny a ospravedlňovania.”
“Si rodený organizátor a Tvoje podnikanie obklopujú kúzelné príležitosti.”
“Významná životná zmena Ti prinesie požehnanie. Zmeny, ktorými prechádzaš, sú pozitívne.”
“K dokonalosti dôjdeš usilovným cvičením a precvičovaním.”

Doreen Virtue

zdroj: Hanka, web

veštice online