Posolstvo anjelov pre Jún 2016

Jún – aktivita, činnosť, poslanie, uvedomenie si, že nemožno nič preskočiť.

Tento mesiac vyžaruje aktívne energie, nesúce sa do aktivity svojho diania v sebe a okolo seba, teda vo svojom živote.

V poslednej dobe stále dookola pracujeme na zmenách a premenách, čistíme sa, uvedomujeme si, ale stále sa tu objavujú karty, teda odkazy nebies o tom, že nie každý je ochotný nové premeny a zmeny prijať.
Je potrebné sa rozhodnúť a byť pripravený. Ide o to, že mnoho ľudí stále ešte premýšľa, čo a ako urobiť, aby sa posunul dopredu a akoby ho stále niečo držalo na mieste.

Máte snáď pocit, že je to aj o Vás?

Potom je potrebné prijať a pochopiť jednu skutočnosť, že bez nej sa pohnúť nedá, ako pravdepodobne sami cítite. Je potreba nelipnúť na veciach starých, minulých a dúfať, že sa to zmení. To sa potom ukladá najčastejšie v oblasti brucha, niekedy toto môže pôsobiť aj zápchu.

Ide o to, že sa nepohnete z miesta, ak neuvoľníte priestor pre nové veci.
Je skutočne čas pustiť sa všetkého starého, nepotrebného, ako okolo seba – v práci, doma, tak v sebe a rovnako tak s tým súvisí aj zmena okolia. Ak sa premieňate, meníte aj svoje vyžarovanie a tak sa automaticky niektorí ľudia odvrátia a prídu noví, pre Vás kvalitnejší. Všetko, čo má korene čisté a láskyplné, zostáva. Takže sa nemusíte obávať toho, že by ste prišli o to, alebo o tých, s ktorými sú väzby čisté a harmonické. Čo má zostať, zostane.

Tiež sa prejavuje ďalšia skutočnosť a to tak, že všetko, čo sa okolo nás deje, vytvárame nejakým vnútorným nastavením a vyžarovaním. V období premeny sa naše podvedomie bráni a tak sa mnoho vecí akoby otáča naruby a to preto, že chvíľku trvá, než sa energie premenia a tie staré, zaužívané sa bránia odísť. V tomto stačí vydržať a mať jasný zámer a rozhodnutie. Chcem svoj život zlepšiť a zmeniť?

K tomu odporúčam krásnu knihu od Doreen Vritue “Chcem zmeniť svoj život, ale nemám na to čas.” Už ten názov je fascinujúci a v podstate vypovedá o všetkom. Ak nemám čas, potom nie som rozhodnutá a už vôbec nie som ochotná niečo meniť. Pretože ako môžem nemať čas na svoj vlastný život, ktorý by bol v harmónii, radosti, hojnosti a láske? Každý sa pýta dookola, čo, prečo – odpoveď: “Nie si jednoducho rozhodnutý / á alebo pripravený / á na opak.”

A tento mesiac nás budú krásne viesť anjeli aj Matka Zem tak, aby sme si mnohé uvedomili a našli silu s tým pracovať.

Ochoreli ste tak, že vás to úplne zastavuje? Má to svoj dôvod a odpoveď:
“Zastav sa, premýšľaj a urob niečo pre seba a svoj život, nemáš čas? Tak teraz ho máš k dispozícii. Ospravedlňujeme sa, že si chorý / á, ale inak to s Tebou nešlo.”

Tento krok jednoducho nemožno obísť, preskočiť, ignorovať. Je potrebné ho pomenovať, spracovať, prijať, pochopiť a nechať odísť. Preto sa rozhodni a začni písať svoju novú knihu života.

Prajem Vám láskyplné rozhodnutia a prijímanie všetkého, čo Vás rozžiari a vďaka čomu rozkvitnete v krásne spokojné a šťastné bytosti.

Afirmácie pre tento mesiac:

“Som v rezonancii s úspechom.”
“Som v rezonancii s hojnosťou.”
“Som v rezonancii s dokonalým zdravím.”
“Dôverujem svojim schopnostiam a viem, že môj potenciál je nevyčerpateľný.”
“Som otvorený / a úspechu vo svojom živote. Mám právo byť úspešný / á:
PIERRE FRANCKH

zdroj: Hanka, web

veštice online